Wersja 1.11.1: Zestaw stylizacyjny „The Great Wave”, cz. 2

Jeszcze więcej screenów zestawu stylizacyjnego “The Great Wave”. Styl traktowany jako niehistoryczny element wyglądu zewnętrznego, wyceniony na 1.750 szt. złota. Dostępny dla pojazdów każdej narodowości i poziomu.

— An all-season style inspired by Oriental art.
The Great Wave off Kanagawa woodblock print by the Japanese artist Katsushika Hokusai is one of the most popular and recognizable pieces of Japanese art. It was first introduced to the public in 1832. The work is widely recognized all over the world, and there are copies of the print in many famous museums. Gradually, such style of depicting waves became an integral part of Japanese culture.

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
3 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Powhatan

Czy oni nie widzą, że na serwerach EU jest znikome zainteresowanie tymi debilnymi stylami dla debili zrobionymi przez debili ?

kuchenne rewolucje

A tak poważnie, te style pochodzą z serwera RU, bo tam jak patrzę na YT na streamy dziewczyn które grają w wota to tego jeździ całkiem dużo…

Twoja_Babcia

Debilem to jesteś Ty że tak myślisz
I wszyscy inni też