Wersja 1.11.1: Zestaw stylizacyjny „Maslenica”

Garść zdjęć zestawu stylizacyjnego “Maslenica”. Styl traktowany jako niehistoryczny element wyglądu zewnętrznego, wyceniony na 1.750 szt. złota. Dostępny dla pojazdów każdej narodowości i poziomu.

–An all-season style developed to commemorate the celebration of Maslenitsa.
Maslenitsa is one of the oldest (and most nourishing) Slavic holidays that has its origins in pagan tradition, remaining even after the adoption of Christianity. Maslenitsa is celebrated for 7 days. People consider this week a transition between winter and spring. The most popular ways to entertain yourself during Maslenitsa are fistfights, sleigh-riding, climbing poles to reach prizes, burning a bonfire, and baking an uncountable number of blini.

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
4 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Pusheen boy

Maskowania ok są fajne itp. ? Niestety mogli by coś zaradzić na szybkie bitwy szczególnie jednostronne bo to się obecnie odwala we Wocie to patologia w czystej postaci .Jestem graczem premium i sporo inwestuję w ten produkt ale obecnie mam ochotę odstawić go na długi czas – nie jestem masochistą .

lEMIESZ

Co to znaczy ze inwestujesz? Bo inwestycja to wkladanie w cos pieniędzy w celu późniejszego wyciągnięcia ich większej ilości. Ty nie inwestujesz tylko wrzucasz kase w dziure bez dna (czyt. w bloto)

vAbrams

Dokładnie XD Jakbyś chciał “inwestować w WoTa” to musiałbyś być co najmniej jakimś Multim

Pusheen boy

kupowanie w sklepie premium to zarobki dla wg a płacąc oczekuję poprawek i ulepszeń czego obecnie nie ma a więc moja “inwestycja” idzie w błoto niestety. A skoro tak wygląda obecna sytuacja wolę “inwestować” w inne produkcję niż w tą patologię