Wydarzenia specjalne stycznia

Czas na oferty specjalne stycznia.

Ostatni miesiąc tego roku już prawie minął. Na pewno, wielu z nas jest już gotowych się z nim pożegnać i bardzo czeka na nadejście nowego, 2021 roku. Ala opowie, jakie oferty i zniżki czekają nas styczniu: Operacje świąteczne, kolejna edycja Wierzchołka drzewa, Gorączka doświadczenia i nie tylko… Miłego oglądania!


Szczęśliwego Nowego Roku, Dowódcy!

Mamy nadzieję, że okres świąt przyniósł Wam sporo radości i wkroczyliście w rok 2021 odprężeni i wypoczęci. Zostawmy miniony rok za sobą i wypatrujmy ekscytującego nowego roku pełnego wspaniałych wydarzeń, a także ofert specjalnych, zarówno tych, które znacie jak i zupełnie nowych. Rzućcie okiem na nadchodzące wydarzenia stycznia i bądźcie gotowi na zmierzenie się z rokiem 2021 z pełną determinacją.

Wydarzenia specjalne stycznia
4x PD za pierwsze zwycięstwo!

2 — 5 Stycznia: Zacznijmy nowy rok od czegoś przyjemnego i nieskomplikowanego. Za każdą pierwszą wygraną dnia otrzymacie czterokrotność PD.

W SKRÓCIE
Wygrywajcie i zdobywajcie

————————————————————-

Wierzchołek drzewa

Od 5 stycznia do 5 lutego oraz od 20 stycznia do 20 lutego: Pierwszym czołgiem najwyższego poziomu, który przywita nowy rok będzie Japończyk X STB-1 . Ten wszechstronny czołg średni stanowi zwieńczenie linii unikalnych maszyn bojowych rodem z Dalekiego Wschodu! Skorzystajcie ze świetnych rabatów i misji, aby uzyskać jedną z najwyższych wartości uszkodzeń na minutę w grze oraz specjalny system hydropneumatyczny poprawiający kąty strzelania. Niedaleko w tyle, dzięki swojej dobrej mobilności i z równie dużym entuzjazmem do nowego roku, podąża X AMX 13 105 . Ten francuski czołg lekki najwyższego poziomu przewodzi paradzie lekko-opancerzonych pojazdów z automatem ładującym. Wykorzystajcie to wydarzenie specjalne, by wesprzeć swoją drużynę i wskoczyć do akcji, kiedy sytuacja będzie tego wymagać.

————————————————————-

2x PD!

9 — 12 stycznia: Więcej PD? Więcej PD! Zdobywajcie podwójne PD przez cały weekend za każdą wygraną.

W SKRÓCIE
2x PD = podwójna zabawa

————————————————————-

Mapa Globalna: Renesans

11 — 25 Stycznia: Przygotujcie się na nowe wydarzenie na mapie globalnej o nazwie Renesans. Walka o władzę nad światem stanowi doskonałą okazję dla klanów do zademonstrowania ich wybitnych taktyk bitewnych i umiejętności. Będzie to również okazja do zdobycia wartościowych łupów wojennych, w tym Carro da Combattimento 45 t, zupełnie nowego włoskiego czołgu X poziomu z automatem ładującym na cztery pociski.

————————————————————-

Regeneracja

16 — 19 Stycznia: Podgrzewające atmosferę operacje świąteczne i Pancerne święta dobiegły końca. Czas zgasić światła i odetchnąć z nowym wydarzeniem specjalnym. Ukończcie wszystkie cztery etapy, by zdobyć świetne nagrody.

W SKRÓCIE
Rezerwy osobiste

————————————————————-

Gorączka PD

23 — 26 Stycznia: Nadszedł czas, by znów się rozgrzać! Nasze klasyczne wydarzenie specjalne z PD w tytule wraca i daje szansę na zdobycie mnóstwa doświadczenia.

W SKRÓCIE
Prawdziwe szaleństwo PD

————————————————————-

W ofensywie

30 Stycznia — 2 Lutego: Starczy już tego obijania się, Dowódcy! Czas wrócić do bitwy i stawić czoła wrogom! Zabierzcie swoją drużynę na pole bitwy i nagrodźcie ją niezłymi doładowaniami PD!

W SKRÓCIE
Dodatkowe PD dla Waszej drużyny!

————————————————————-

Powrót Starcia Drużyn

Koniec Stycznia: Przygotujcie się na powrót jedynej w swoim rodzaju walki między niektórymi z najpopularniejszych twórców zawartości World of Tanks. Wybierzcie swoją drużynę i walczcie u boku jednej z ośmiu znanych osobistości o chwałę, honor i, oczywiście, nagrody! Zaglądajcie na nasz portal i wypatrujcie dalszych informacji, które już wkrótce.

Ź: Portal EU

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
29 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Lolek

Rozbijamy skorupki z choinki 10 Czy 11 stycznia? Bo się pogubiłem

Betonowy1989

Do 11.01

Wolf

A do kiedy są te pancerne święta, szukam i lipa. Do 16 czy 19 stycznia ?

Betonowy1989

12 Dni Pancernych Świąt 8-19.12.2020

Last edited 19 dni temu by Betonowy1989
Wolf

ale nadal mam pulpit w garażu z atmosfera świąteczną … ?

Betonowy1989

Źle zapytałeś, jeśli chodzi o Operacje świąteczne 2021

Od 9 grudnia 2020, 08:00 (UTC+1), do 11 stycznia 2021, 08:00 (UTC+1)

Zbigniew

#team5zł

andrzej

Popraw się, bo teraz jak już to #team10zł 😉 Inflacja szaleje 😀

Kvpvri

No chyba #team12zł

mashov

kiedy bedzie trade-in? serwer NA ma dostac 18 stycznia

Zbigniew

w styczniu

krzysiek

kiedy będą puzzle do układania ?

robi

no właśnie, też już się kiedyś upominałem. Całe wiek już ich nie ma

Vvoyty

Ded wygląda jakby co rano litr wódki wypijał lol

Dakis

…a ja wybieram Alicję. Jak ja widzę to mi się robi ciepło. 😋

Kouzelnik_97

Wybór podczas starcia drużyn oczywisty: Dakillzor!

macius_lat_12

Ciekawe kiedykolwiek będą Cygan albo Ded

Demonek66

Ja wybieram oczywiście Multiego 🙂

🍅POMIDOR🍅

Multi wygląda jak Hallack 😀

Tymon_Z

Czemu nie ma Awesome Epic Guys

Człowiek z Lasu

A może dlatego, że byli w poprzedniej edycji?

Fabi

Multi nie jest moim ulubionym youtuberem o Wocie a mimo to czasem coś od niego obejrzę. A że to jedyny Polak rodak w tym gronie to też się za nim opowiem

andrzej

Daki to raczej pewnik. Znany w Europie, a nie głównie w Polsce. Do Dakiego też dojdzie więcej lepszych graczy, bo patrząc na graczy którym Multi ocenia konta raczej nie wróżę wielkich sukcesów. Do tego nie chciałbym być wiązany z gościem który prowadzi dyskusję ze społecznością poprzez złotówki. Ktoś powie, że ma dużą popularność… I co z tego? Inny polski CC też ma dużą popularność, ale jest w stanie odpowiedzieć na twoje pytanie bez donejta.

Kouzelnik_97

Moja hipoteza jest taka, że większy wynik wkręciłby KamilEater/PaPaPawian (Ale jak na Twitchu streamował, teraz już nie), a nawet Keily, bo po prostu są bardziej znani w Europie.
Ale Dakiego biorę, bo po prostu tylko jego oglądam :p

Wiki

A kogo obchodzi twoje zdanie?

YYCG

mnie

Fabi

Nasze chcieć nie chcieć nic tu nie znaczy. Jeśli chodzi o merytoryke i ogólną atmosferę w materiałach to Wiadro i Ded. Trzeba poczekać jakie będą nagrody za starcie czy będzie się opłacało iść z prądem czy własnym widzi mi sie

kooo

Zawsze jest sens wspierać swojego twórcę. Dostajesz dowódcę z jego tekstami, a nawet jak nie będzie pierwszy, to i tak to jest drobna strata perku, a szybciej będziesz wbijał pkt niż grając w drużynie prowadzącego.

Demonek66

Czyli prawdopodobnie pod koniec stycznia włoskie ciężkie. 🙂