Wydarzenie specjalne: Szczęśliwego Nowego Roku na Sylwestra 2020!

Dowódcy!

Usiądźmy przy stole, by zapisać wszystkie postanowienia noworoczne i zaplanować nowe przygody, a w międzyczasie podsumujmy też rok 2020 i zacznijmy ten nowy najlepiej, jak się da. Przygotowaliśmy dla Was lukratywne zniżki i misje na doświadczenie.

Zapuśćcie silniki i szturmujcie pola bitwy z niezawodnym wyposażeniem i imponującym doświadczeniem. Rzućcie okiem na poniższe oferty!


Zniżki

Dostępne od 29 grudnia 2020, 06:00 CET (UTC+1), do 2 stycznia 2021, 06:00 CET (UTC+1)

 • Lepszy kurs wymiany: 1 szt. złota = 40 wolnych PD;
 • 50% zniżki na wyposażenie.

Misja

Dostępne od 29 grudnia 2020, 06:00 CET (UTC+1), do 2 stycznia 2021, 06:00 CET (UTC+1)

Świąteczne doświadczenie

Nagrody

 • 2x PD za każde zwycięstwo

Cele

 • Wygrać bitwę
 • Być w swojej drużynie wśród pierwszych 10 graczy pod względem zdobytego doświadczenia bazowego

Ograniczenia

 • Tylko w bitwach losowych i w bitwach o twierdzę
 • Można powtarzać
 • Dla wszystkich pojazdów I–X poziomu
 • Działa dopiero po użyciu premii za pierwsze zwycięstwo dnia

Twitch Drops w toku

Dostępne do 11 stycznia, 23:00 CET (UTC +1) na wszystkich partycypujących kanałach Twitch.

Nie zapomnijcie, że wszyscy – od popularnych streamerów po mniej znanych twórców zawartości – streamujący World of Tanks na Twitch mogą uaktywnić Twitch Drops dla swoich widzów! Kiedy grają w World of Tanks ma Twitchu, możecie otrzymać zdobycze.

Im dłużej będziecie oglądać, tym większe będą Wasze szanse na otrzymanie poniższych zdobyczy*:

 • Zwykłe zdobycze (gwarantowane):
  • Po 60 minutach: 1 małe pudełko
  • Po 120 minutach: 1 małe pudełko
  • Po 180 minutach: 1 małe pudełko
  • Po 240 minutach: 1 miejsce w garażu
 • Epickie zdobycze (nie gwarantowane):
  • 1 świąteczny styl 2D Batalion czerwonych czapeczek (aktywny jedynie od 16 grudnia do 11 stycznia)

Pamiętajcie, że każdą zdobycz Twitch Drop można otrzymać tylko raz na konto w ciągu całego wydarzenia. Zwykłe zdobycze są gwarantowane, jeśli będziecie oglądać transmisję przez określony czas. Epickie zdobycze mogą zostać otrzymane jedynie z pewnym prawdopodobieństwem, a ich zdobycie nie jest gwarantowane.

Zapoznaj się z naszym szczegółowym przewodnikiem po Twitch Drops.

PRZEWODNIK PO TWITCH DROPS

Uwaga: Wasze konta World of Tanks oraz Prime Gaming muszą być połączone, by otrzymać Twitch Drops. Kliknijcie tutaj, by przeczytać przewodnik: Połącz swoje konta


Do boju!

Ź: Portal EU

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
48 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Lolek

Ostatnio jedna na 10 paczka to miejsce w garażu. Do kuja mam już 187 miejsc, po kuja mi nowe? Nic mnie tak ostatnio nie wnerwia hak to ( nawet gwałcący wynik RNG)

STAC_Z_TYLU_SNAJPIC

Sławekjezyk będzie mógł tyle siat maskujących na sitwę kupić że starczy mu na wszystkie przyszłe czołgi które kupi

sqbunny kisi ogórki pod pachami

wybada za schematy rzecz jasna

misio

dziwne te gwarancje, mnie dropnęły gwarantowane tylko w pierwszy dzień

misio

o przepraszam jest sprostowanie, że tylko raz na konto, szkoda że wcześniej nie doczytałem lub nie precyzowali, ze mozna otrzymac trzy pudełka i jedno miejsce

Daminaisu

“nie gwarantowane”
Mnie w podstawówce uczyli, że nie z przymiotnikami piszemy razem…

Czkawkaw

Osobno debilu

Cos

Ja po 60 min w grze mam około 25 małych pudelek, pozdro twicze

Last edited 24 dni temu by Cos
Tańczący z debilami

Mmmmm wyposażenie za 50℅
Zapakuje 7 dosylaczy na arte i będę was walil po tych deklach z satelity

Last edited 24 dni temu by Tańczący z debilami
Chyba Ty

Proszę tylko nie dodatkowy exp za zwycięstwo bo wtedy grać się nie da bo algorytm daje 20-30% win ratio… 🙁

Sylwek

Więc innym da 70-80

Kamil

Boty płaczące o niskie WR…. ja jakos potrafie z miesiąca trzymac 60-70% przy 200-300 bitwach. Rób więcej w bitwach to będziesz miał większe winratio 🙂

Hebus

O pro gamer, który ugrywa 1 vs 12. Tylko pozazdrościć umiejętności

Anonim

raczej farta że dostaje botów w obu drużynach

Kamil

Każdą z bitew masz 1vs 12? jak pewnie trudno się Tobie domyśleć 60-70% WR to nie KAŻDA wygrana bitwa. Dla ułatwienia podpowiem, że to 6/7 bitew na 10. Skoro kogos, kto potrafi utrzymać flanke nazywasz progamerem to dziękuje – jestem progamerem 🙂
Podaj nick, zerkne na staty, odezwe się w grze – zobacze, czy faktycznie bezpodstawnie masz powody do płaczu czy jednak cos jest z Toba nie tak.

Sid

Wczoraj miałem 6 bitew z rzędu 1vs12… jak cała drużyna jedzie z uporem maniaka na jedną flankę żeby tam zginąć nie robiąc nic… dosłownie 6 (słownie) SZEŚĆ razy pod rząd? Nic nie ugrasz sam w takiej sytuacji.

Ursus

Czemu minusujecie Kamila? xD On pisze prawdę. Ja też z tygodnie potrafię na spokojnie utrzymać te 60% wr, a jakimś super dobrym graczem nie jestem. Oczywiście zdarzą się gorsze dni ale zdarzają się też lepsze 😉 A co do sytuacji, że cały team jedzie na jedną stronę: ty też tam pojedź i zadawaj DMG (wykorzystując fakt, że sojusznicy zbierają za ciebie pociski) i przepchnij flankę albo zostań na bazie.na.dobrej obronnej pozycji i rozstrzelają atakujących. Wszystko to jednak wymaga umiejętności 😉

Chyba Ty

Minusują ponieważ on pisze głupoty bo to, że ma fajne losowania nie oznacza, że takie samo ma kto inny i przestańcie pieprzyć, ze ktoś nie umie grać itd. Algorytm losuje porażkę to przegrywasz proste.

????

jakoś lepsi gracze w większość dni mają po conajmniej 65% winratio, sugerujesz że prawie codziennie dostają lepsze drużyny? a ci słabsi gracze którzy wbijają regularnie <50% wr mają ciągle gorsze? no niezbyt to tak działa, jak jesteś top tierem i zrobisz 4k to masz większe szanse na wina niż jak zrobisz 2 strzały, bywa że team sie wywali w 2 minuty 0:10 ale i tak jakoś te 60% wr potrafią ludzie na spokojnie utrzymać

marek

Wystaczy , że dobrzy gracze grają w plutonie dobrymi czołgami i…juz masz 60%. Jeśli ktoś gra sam i słabym czołgiem, który np ekspi, a dodatkowo gra dodaje boty w jego drużynie, to juz WR nie jest taki fajny.

Kamil

Ale to codziennie mam te fajne losowania? Mam jakis boży MM, czy jak? To, ze jeden gracz robi na dziku 1k a ja 4,5k to tez czysty przypadek czy jak? Jestes po prostu za głupi na logiczne myślenie a swoje żale wylewasz na forum i szukasz poklasku u innych umysłowych ameb. Jakos inni chłopacy, którzy wypowiedzieli się pod moja wypowiedzią potrafia zrozumiec, ze samemu wkładając wiele w bitwe, masz dużo większą szanse na to, ze ją wygrasz. Co z tego, ze sie wylewaja sojusznicy za 0? Intensywnie punktując kazdy błąd przeciwnika blokujesz jego ruchy i ograniczasz pole manewru, przez co nawet boty z Twojej druzyny potrafia poczuć się pewniej i zrobić więcej. To gra drużynowa, drużyna to kilka osób. Jeżeli jedna zawala, to druga stara się ją wyciągnąć i nadrobić deficyt powstały z braku tej jednej osoby. Zrozum to wreszcie. Jeżeli wszyscy jak matoły jadą na jedną flanke to wykorzystaj to, dla mnie to konkretny znak, ze jestem w stanie przepchnąc flanke, nawet poświecając hp sojusznika. Dla Cieibe to jedynie znak do tego, zeby zacząc płakac na czacie. Podaj swój nick, zerkne jak bardzo efektywnie grasz. Ja z uwagi na to, że jestem dosyć rozpoznawalną osobą w grze swojego nicku na forum nie podam. Ale mogę się odezwać w grze 🙂

Asparragus

Jak Kamil wytłumaczysz ze na darmowym koncie mam na T20 60% wr a na głównym mam przy lepszej załodze i koncie premum 30 % wr? Tak samo na Churchill i Comecie.
WR w tej grze to zwykły przypadek, niewielki wpływ ma na to gracz.

Rob

Bredzisz Asparragus. A o jakiej liczbie bitew mówisz dokładnie na T20? Około 200? Bo tylko wtedy możesz sensownie porównać obydwa wyniki. Mniej? No zobacz, skąd wiedziałem.

Asparragus

Mówię o ponad 107 bitwach na alter koncie i o 63 bitwach na głównym.
Jak widzisz po 63 bitwach na 30% nie dam rady w 100 bitew wyprowadzić tego czołgu na plus, a więcej grać 7 tierem nie ma sensu, tym bardziej że T20 nie lubię.

Kamil

Robiąc ledwo jeden pełen magazynek na ELC albo 2 strzały na Skorpionie nie mów mi, ze wnosisz COKOLWIEK do bitwy. Wywalasz sie za darmo w momencie jak wróg dojedzie na pozycję.
Zerknąłem na Twoje statystyki i tylko potwierdzasz to, co wcześniej napisałem… Szkoda nerwów bo i tak nie zrozumiesz 🙂

https://wot-life.com/eu/player/Asparragus-563193384/

Asparragus

No widzisz I robiąc takie staty i tak mam znacznie lepszy recent WR niż na głównym koncie na którym spłacam HP ma wszystkich czołgach do 7 tieru i niekiedy 8. Czyli sam sobie zaprzeczyłeś i potwierdziłeś że mam rację, WR jest losowym przypadkiem a nie wyłącznie wynikiem umiejetnosci, na koncie Asparragus mogę dosłownie wyjsc z bitwy a i tak ja wygram.
Celowo podałem mój nick żebyś wścibski Cebulaku mógł sobie popatrzeć i się podniecić.

Kamil

Dobra.. to teraz inaczej.. Dlaczego w bitwach klanowych gra 15×15 i o wyniku bitwy decydują umiejętności graczy? To samo RNG, te same mapy, Ci sami gracze. Jedni wygrywaja, drudzy przegrywaja. Więc jak mi to wytłumaczysz CEBULAKU? xD Chyba, ze powiesz, ze wtedy maszyna losująca jest wyłączona to po prostu ręce mi opadną…

Asparragus

Grają lepsi gracze o zbliżonym poziomie, czego jeszcze nie łapiesz bałwanie?
Tak jak kiedy gram wielkie bitwy na X na głównym koncie to mam wyższe wr, bo poziom jest wyższy i mogę liczyć na drużynę mimo że nie liczy się ti do stat.

Kamil

Ale przeciez przez chwilą mówileś, ze to nie gracze decycują o wygranej xD ***** typie gubisz sie w zeznaniach

Asparragus

Przeciez to ty się gubisz, przyznajesz mi najpierw rację a później się wykręcasz i sugerujesz że się gubię.
Jak taki dekiel ma zrozumieć losowość wygranych?

Anonim

Pokaż swoje, bo ja też sobie mogę napisać że robię 70% WR dziennie

Asparragus

On nie pokaże, to farmazoniarz.

Kamil

Bardzo chętnie! 🙂 Podaj nick to sie odezwe w grze

CryingFreeman

Podaj tutaj hojraku, zobaczymy jaki z ciebie kozak w swiecie !

1_Brain_Vs_29_Brainless

zapewne jakby wszyscy z naskakujących na ciebie podali nazwy swoich kont, ujrzelibyśmy o 2 nad ranem falę sosu pomidorowego strzelającego nam po oczach.

CryingFreeman

Lizus lvl 999 albo sam sobie komentarze pisze.

Kamil

Jak mi tylko zejdzie blokada na czat za wyzywanie takich zwierzaków jak ty, to moge napisac do ciebie w grze i sie posmiac z tego co robisz 🙂

Edek

Generalnie zależy na jakich tierach się gra. Ja grając e75ts teoretycznie mam wr 57%. Ale 25.12 to był pogrom – 33% wr. Grają pomidory, które wyjeżdżają bo chcą skończyć koniecznie czołg albo oddać jeden strzał jednocześnie dostając od e4 czy 152k… Też mnie to irytuje, bo chcesz zarobić kredyty ze świątecznym boostem a robiąc >3.5k przegrywasz bitwę bo połowa twojego teamu ledwo zrobiła jeden strzał :S. Mnie jak losuje na VI to wiem, że będzie paradoksalnie trudna bitwa…

Zxc

Ale co ma wr do zarobkow? Za wygrana bitwe dostajesz dokladnie tyle samo kredytow co za przegrana. Nie licze tu misji dodatkowych, tylko sam utarg z bitwy. Wiec zarobek sie bedzie zgadzac. Jezeli robisz ponad 3,5k dmga na 8kach powinienes byc zadowolony z efektu koncowego w postaci ilosci kredytow, bo przy lepszych graczach w Twoim teamie moglbys tyle nie nastukac…

Last edited 24 dni temu by Zxc
Dawidoleczek

co ty p13rd0lisz jak za wygrana dostajesz tyle kredytow co za przegrana xdddd

omega

za przegraną bitwe dostajesz 50% kredytów mniej niż przy wygranej.

Last edited 24 dni temu by omega
????

to nie linia frontu że za przegraną jest tyle samo 😛

Chyba Ty

Pieprzysz człowieku, nie jesteś w stanie wygrać bitwy 4 minutowej, gdzie twoja drużyna robi 4 fragi w tym 3 twoje.

Kamil

Jestes naprawde tak ograniczony, ze nie potrafisz pojąc ze mówisz cały czas o jednej bitwie? Grając sesje, mającą kilka bitew – jedną złą bitwe nadrabiasz kolejnymi dobrymi.Mając tak ograniczony mózg i niski poziom IQ nie dziwie sie, ze nie robisz nic w tej grze i tylko płaczesz.

PoliszBan

Ta, a kierowca autobusu odleciał w stronę zachodzącego słońca wymachując k*tasem.
Mój autentyczny wynik z ostatnich 24h to 21 rozegranych bitew i tylko 6 wygranych z czego wszystkie w top 1,2,3. Wyniki po 15-3… Więc co Ty pieprzysz o wygrywaniu 60,70%. Chyba jak sobie z ziomkami no lifami z klanu grasz to może…

Mateusz

Jeśli pojedynczy gracz nie ma wpływu na wynik bitwy to jak taki iyouxin, skill czy inni streamerzy, którzy grają bez abusowania plutonu mają 65% wr i więcej?

Fanatiq666

Grając w dobrym plutonie jesteś w stanie wygrać nawet do 80% bitw. Sam mam rozegranych ponad 26k. Są dni takie, że jak wyciągniesz 40% winratio to się cieszysz, ale to jest sporadycznie i przeważnie w święta i eventy jak ameby siadają do gry. Nie jestem jakimś wybitnym graczem, ale ogarnięty pluton jest w stanie wyciągnąć bardzo dużo pozornie przegranych bitw może nie z 0-10, ale zawsze to 2-3 bitwy na 10 rozegranych. Ja osobiście usunąłem xvm, bo źle nastawia już przed bitwa jak same pomidory widzisz.

Ursus

PoliszBan albo grasz słabo, albo miałeś pecha tego dnia, 20 bitew to kiepska próba statystyczna. Tak, są bitwy w której nic nie pomoże, są bitwy w których ty nic nie musisz robić (boty mają 40% WR) ale są też bitwy w których to ty musisz robić wyciągi. Jeżeli ktoś narzeka na swoje bitwy w święta to zobaczcie moje konto: ursus_50 (bitwy rozegrane tylko w okolicy świąt), zazwyczaj trzymam te 60%. Jeżeli WG miało by jakiś specjalny mm dla dobrych i słabych graczy to zapewniam, że oczekiwanie na bitwę wydłużyło by się o parę minut 😉 Wy naprawdę zaklinacze rzeczywistość, tylko po to by nie przyznawać się do tego, że gracie słabo/przeciętnie? Czasem zastanawiam się, czy ludzie tak baitują, czy naprawdę tak uważają?