Najlepsze życzenia od World of Tanks EU

Prosto z portalu WoT 😉


Wesołych Pancernych świąt, Dowódcy!

W imieniu całego naszego zespołu World of Tanks Europe życzymy Wam wszystkiego najlepszego i serdecznie dziękujemy za bycie z nami!

Rok 2020 był pod wieloma względami interesującym czasem i jesteśmy wdzięczni wszystkim, którzy spędzili go z nami. Możemy teraz spojrzeć wstecz na ekscytujące tryby gry, które zapewniały nam rozrywkę, gdy siedzieliśmy zamknięci w domu. Tegoroczne wydarzenia musiały przyjąć nowy format i często przeprowadzone były w całości online. Tankfest Online i gamescom digital to tylko niektóre z nich. Przeprowadzenie obu z nich wymagało koordynacji i dostosowania wielu elementów organizacyjnych i jesteśmy bardzo dumni, że udało nam się znaleźć sposób na dostarczenie tych atrakcji prosto do Waszych domów. Kolejnym ważnym wydarzeniem, które towarzyszyło nam w tym roku było 10-lecie World of Tanks i 9 rocznica wejścia gry na serwery EU. Rozbudowaliśmy też aktywności społecznościowe na Discordzie, YouTube i, w szczególności, na Twitchu. W zeszłym roku premierę miały także liczne nowe czołgi i gałęzie drzewa technologicznego, a to nie wszystko.


Mamy szczerą nadzieję, że chociaż odrobinę umililiśmy Wam czas w tym trudnym okresie i dzięki temu mogliście dobrze się bawić wraz ze znajomymi oraz innymi dowódcami, zachowując bezpieczny dystans.

Dziękujemy i życzymy wspaniałego Nowego Roku. Do boju!

Ź: Portal EU

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
7 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Unnamed

Dali by chociaż jedną dużą skrzynię może komuś by udało się coś fajnego trafić

Piter

wlasnie dlatego nie dadza, ze kiedys dali i pewnie im w tabelkach wyszlo, ze za duzo osob dostalo darmowa 8 premium. A trzeba wiedziec ze w tamtym roku i jeszcze poprzednim lecialo zauwazalnie lepiej.

Killer

Nigdy nie dali paczek za ktore trzeba bylo zaplacic

kiszka

Owszem, dali takie za które nie trzeba było zapłacić

Last edited 27 dni temu by kiszka
Grabe

Dali, na nieużywane konta. wyskoczył mi t26e5 który wtedy był op. To przkonało mnie że nie warto nic kupować w tej grze , dzisiaj op jutro shit.

pepeh

E5 dalej jest dobra lol

czolgista

w 2017 albo 2018 dali kod bonusowy dla kazdego na 1 albo 3 skrzynki (te ze sklepu premium)