Najlepsze życzenia od World of Tanks EU

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

7 komentarzy
Unnamed

Dali by chociaż jedną dużą skrzynię może komuś by udało się coś fajnego trafić

Piter

wlasnie dlatego nie dadza, ze kiedys dali i pewnie im w tabelkach wyszlo, ze za duzo osob dostalo darmowa 8 premium. A trzeba wiedziec ze w tamtym roku i jeszcze poprzednim lecialo zauwazalnie lepiej.

Killer

Nigdy nie dali paczek za ktore trzeba bylo zaplacic

kiszka

Owszem, dali takie za które nie trzeba było zapłacić

Last edited 5 lat temu by kiszka
Grabe

Dali, na nieużywane konta. wyskoczył mi t26e5 który wtedy był op. To przkonało mnie że nie warto nic kupować w tej grze , dzisiaj op jutro shit.

pepeh

E5 dalej jest dobra lol

czolgista

w 2017 albo 2018 dali kod bonusowy dla kazdego na 1 albo 3 skrzynki (te ze sklepu premium)