Świąteczny album muzyczny od World of Tanks!

Dowódcy!

Z okazji Bożego Narodzenia, z radością przedstawiamy Wam naszą świąteczną ścieżkę dźwiękową World of Tanks OST: Holiday Ops 2021.


Ten album dostępny jest na wszystkich popularnych platformach streamujących.

Jeśli używacie innego serwisu, szukajcie nas pod hasłem WoT Music Team, subskrybujcie i dodajcie nas do swojej playlisty!

Pracując nad ścieżką muzyczną do Operacji świątecznych 2021 chcieliśmy oddać emocje, które wzbudzają w nas klasyczne filmy oglądane z okazji świąt i Nowego Roku. To przytulne uczucie i odświętną atmosferę, która wypełnia noworoczne garaże stworzyliśmy za pomocą kinematograficznych zabiegów muzycznych.

Wszystkie kolekcje mają swoją własną ścieżkę dźwiękową, ale utwory są zaaranżowane tak, by łączyły się w jedną harmonijną melodię. Wraz z rosnącym poziomem świątecznej atmosfery muzyka w garażu staje się bardziej ożywiona, a w drodze do X poziomu usłyszycie cztery różne orkiestry!

Dla ekranu Chucka Norrisa została skomponowana specjalna ścieżka dźwiękowa: świąteczne melodie z Teksasu, podobne do muzyki country, której Chuck słucha w samochodzie.

Pragniemy, by nasze kompozycje nie tylko umilały magiczny, świąteczny czas, ale także, by zagrzewały graczy do podejmowania nowych wyzwań w World of Tanks.

Zanurzcie się w świątecznej atmosferze z zespołem muzycznym WoT!

Ź: Portal EU

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
1 Komentarz
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Ebacpis

Mapy? Balans? Prawdziwa indywidualizacja czołgów? NIE! Po co wam takie bzdety, a może kupicie kilka paczek?