Wargaming Store: Progresywne zniżki i nowości

Dowódcy!

Święta zbliżają się coraz szybciej; pozostały niecałe dwa tygodnie do rozpoczęcia celebracji, a my pragniemy ułatwić Wam zaopatrzenie się w fantastyczne pancerne prezenty dla Waszych przyjaciół, rodziny i ukochanych osób. Sklep Wargaming ma dla Was nie tylko mnóstwo niesamowitych pomysłów na prezenty. Znajdziecie w nim również korzystne zniżki, które umożliwią Wam zrobienie wszystkich zakupów w jednym miejscu!


Progresywne zniżki

Mamy dla Was zniżki na wszystkie akcesoria, takie jak maski, przypinkę z Tygrysem i ze złotym logo. Czeka na Was ponad dwadzieścia pozycji, w tym zupełne nowości oraz znane i lubiane produkty.

To proste: im więcej kupicie, tym większą dostaniecie zniżkę!

Kup 2 – oszczędź 20% | Kup 3 – oszczędź 25% | Kup 4 – oszczędź 30%

Maska

Maska z kamuflażem

Przypinka z Tygrysem

Przypinka ze złotym logo


Nowości

Kiedy już wejdziecie do sklepu, rozejrzyjcie się po sekcji z nowościami, wśród których znajdziecie: koszulkę Big Cat, bluzę Gunslinger, koszulkę 60TP Lewandowskiego i koszulkę z flagą Wielkiej Brytanii.

Koszulka Big Cat

Bluza Gunslinger

Koszulka 60TP Lewandowskiego

Koszulka z flagą Wielkiej Brytanii

Darmowa pamiątkowa przypinka

Pamiętajcie, że dopóki trwają Operacje świąteczne, możecie dostać darmową limitowaną wersję przypinki upamiętniającej Operacje świąteczne 2021 przy każdym zakupie na ponad 20 EUR. Wykorzystajcie tę promocję, która skończy się 11 stycznia o 17:59 CET (UTC+1) lub gdy wyczerpią się zapasy przypinek.


Karta podarunkowa do Sklepu Wargaming

Idealny prezent na ostatnią chwilę, jeśli szukacie czegoś dla bliskiej osoby, ale nie wiecie dokładnie, co by chciała. Karta podarunkowa do Sklepu Wargaming to prezent oferujący wolny wybór.

Karty podarunkowe są wysyłane e-mailem, wraz z instrukcjami jak z nich skorzystać przy składaniu zamówienia. Nasze karty podarunkowe nie wiążą się z żadnymi manipulacyjnymi opłatami i są nieskomplikowane do wydrukowania.


Do boju!

Ź: Portal EU

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments