World of Tanks: Stream na koniec roku 2020

Wielki stream na koniec roku
z turniejem Pancernego kręgu, Q&A z deweloperami i wieloma innymi atrakcjami
Sobota, 12 grudnia o 15:00 CET (UTC+1)
Dołączcie i zgarnijcie Twitch Drops, poznajcie ekskluzywne zapowiedzi i poznajcie uroki Pancernych świąt!

Na żywo w serwisach Twitch i YouTube

Dowódcy!

Zakończmy rok 2020 z hukiem oraz fantastycznym streamem na żywo! Dołączcie do nas 12 grudnia o 15:00 CET (UTC+1)na Twitch lub YouTube, by wziąć udział w licznych pancernych manewrach, akcji rozdawania prezentów, sesji Q&A z deweloperami, załapać się na Twitch Drops i zanurzyć się w atmosferze Pancernych świąt.


Streamowe atrakcje

Developer Talk: Dołączcie do ekskluzywnej rozmowy z naszymi deweloperami. Odpowiedzą na niektóre z Waszych najbardziej palących pytań, opowiedzą o tajnikach Waszej ulubionej pancernej gry, a może nawet ujawnią, co wydarzy się w World of Tanks w 2021 roku.

Turniej Pancernego kręgu na koniec 2020 roku: Ci dowódcy zademonstrowali swoje nerwy ze stali podczas ostatniego etapu Stalowego łowcy. Teraz nadszedł czas, aby naprawdę poddać je próbie. 20 Waszych ulubionych twórców zawartości połączy siły, by walczyć o naprawdę wyjątkowe nagrody sponsorowane przez paysafecard! Dołączcie, aby zobaczyć ich w akcji i kibicować ulubionej drużynie.

Wydarzenie społeczności EU 2020: Weterani World of Tanks przypomną sobie opowieści o legendarnym Santa Mausie, który uratował Pancerne święta nie raz, ale dwukrotnie. W tym roku zło po raz kolejny czai się w cieniu choinki Pancernych świąt. Nie przegapcie wyjątkowego wydarzenia podczas streamu i bądźcie świadkami nadejścia nowego bohatera Pancernych świąt.


Zasady i nagrody turnieju Pancernego kręgu paysafecard
Zasady:
 • Najlepsze z 5 bitew
 • Punkty są rozdzielane według pozycji w klasyfikacji wyników bitew.
  • (1. miejsce = 20 punktów, 2. miejsce = 19 punktów, , …, 20. miejsce = 1 punkt)
 • Zwycięzcy są wyłonieni na podstawie łącznej liczby punktów zgromadzonych w 5 bitwach.
 • W przypadku równej liczby punktów pod uwagę brana będzie łączna ilość uszkodzeń.
Nagrody:
 • 1. miejsce – 4000 EUR
 • 2. miejsce – 2000 EUR
 • 3. miejsce – 1500 EUR
 • 4. miejsce – 1200 EUR
 • 5. miejsce – 800 EUR
 • 6. miejsce – 500 EUR

Twitch Drops

Dostępne od 8 grudnia, 14:00 CET, do 11 stycznia, 23:00 CET (UTC+1) na wszystkich partycypujących kanałach Twitch.

Jak już ogłosiliśmy w przypadku 12 dni Pancernych Świąt, Twitch Drops zostaną aktywowane dla każdego wydarzenia Pancernych świąt i przez cały czas trwania operacji świątecznych na każdym kanale Twitch, na którym transmitowane są streamy World of Tanks.

Im dłużej będziecie oglądać, tym większe będą Wasze szanse na otrzymanie poniższych zdobyczy*:

 • Zwykłe zdobycze (gwarantowane):
  • Po 60 minutach: 1 małe pudełko
  • Po 120 minutach: 1 małe pudełko
  • Po 180 minutach: 1 małe pudełko
  • Po 240 minutach: 1 miejsce w garażu
 • Epickie zdobycze (nie są gwarantowane i występują jedynie w określonym czasie):
  • 1 wspaniały styl 2D Lodowiec szelfowy (aktywny jedynie od 9 grudnia do 16 grudnia)
  • 1 świąteczny styl 2D Batalion czerwonych czapeczek (aktywny jedynie od 16 grudnia do 11 stycznia)
  • Oferta dnia w kalendarzu adwentowym(jedynie od 8 grudnia do 19 stycznia i tylko na oficjalnym kanale World of Tanks Twitch)

Pamiętajcie, że każdą zdobycz Twitch Drop można otrzymać tylko raz na konto w ciągu całego wydarzenia. Zwykłe zdobycze są gwarantowane, jeśli będziecie oglądać transmisję przez określony czas. Epickie zdobycze mogą zostać otrzymane jedynie z pewnym prawdopodobieństwem, a ich zdobycie nie jest gwarantowane.

Zapoznaj się z naszym szczegółowym przewodnikiem po Twitch Drops.

PRZEWODNIK PO TWITCH DROPS

Uwaga: Twoje konta World of Tanks oraz Prime Gaming muszą być połączone, by otrzymać Twitch Drops. Kliknij tutaj, by przeczytać przewodnik: Połącz swoje konta.


Sponsorzy

Wielki stream na koniec roku odbędzie się przy wsparciu


Sklep Wargaming

Szukacie idealnego prezentu świątecznego dla bliskich Wam dowódców? Chcielibyście zafundować sobie trochę wspaniałych, związanych z World of Tanks przedmiotów? Zajrzyjcie do Sklepu Wargaming, aby znaleźć mnóstwo fantastycznych pomysłów na prezent, takich jak najnowszy kubek kolekcjonerski i poduszka z grafiką Operacji świątecznych 2021..

Nie przegapcie okazji, by uczcić Operacje świąteczne 2021 pamiątkową przypinką Operacji świątecznych 2021dostępną wyłącznie w Sklepie Wargaming. Złóżcie zamówienie za przynajmniej 20 EUR, aby otrzymać przypinkę ZA DARMO!

DO SKLEPU WARGAMING


Koniecznie śledźcie World of Tanks na Twitchu i zasubskrybujcie nasz kanał na YouTube, aby nie przegapić żadnego z naszych wspaniałych streamów Pancernych świąt!

Do boju!

Ź: Portal EU

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
9 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Tadam

Wow, wypadł mi dzisiaj w Twitchu “Epic Advent Drop”, fioletowa skrzynka, przez chwilę się zastanawiałem czy to to, ale nie da się jej kliknąć w twitchu ani nic teges. Poszedłem do WoTa ale tam w dropsach też nic nie ma ale szperam po garażu i jeeest Alpejski……! XD

anonim

Długo miałeś streama odpalonego?

Interex

Bardzo dobry Banner do tej wiadomosci 🙂 Stream i Pay 🙂 extra! 🙂

Pomidor

Mam pytanko. O co chodzi w turnieju z tą nagrodą?
1st place:400 gold – Advent Calendar Surprise
 2nd place:250 gold
 3rd-4th place:150 gold
5th-8th place:100 gold
9th-16th place:50 gold
Podałem z 4 tieru.

Demonek66

Ja jak co roku najbardziej czekam na ogłoszenie planów i nowości w grze. Liczę że zapowiedzą wprowadzenie załogi 2.0 i rebalansu pocisków, który został odłożony. Liczę też że potwierdzą wprowadzenie nowych Czechosłowackich pojazdów i ich klasę. Czekam też na nowe mapy i kto wie może jeszcze jakaś informacją zaskoczą 😉

Cos

Nie ma sensu czekać. Ja od roku od zapowiedzi włoskich tankow czekalem i się nie doczekałem mimo zapowiedzi na 2020. Juz mi nie zależy bo to i tak szroty.

misio

gdzie multiszoł, może jest specyficzny i czasami irytujący, ale patrząc na popularność to ich nakrywa kapeluszem

Raginis

Można go lubić, można nie. Ale jedno jest faktem, jest diabelnie pracowity. Filmy wrzuca z prędkością karabinu maszynowego. Życzę mu jak najlepiej. Pzdr

Irytacja na pomidory

“Turniej Pancernego kręgu na koniec 2020 roku: Ci dowódcy zademonstrowali swoje nerwy ze stali podczas ostatniego etapu Stalowego łowcy. Teraz nadszedł czas, aby naprawdę poddać je próbie.” Myślę że to może być powód.