Kalendarz adwentowy: 🇨🇳 WZ-111 Alpine Tiger, misja dnia

Dzień jedenasty! Dzisiaj w sklepie chiński czołg ciężki WZ-111 Alpine Tiger. Pojazd możecie kupić w zestawie za 160,68 zł, 234,54 zł lub bezpośrednio w grze za 11 300 Znalezione obrazy dla zapytania gold wot-news icon png.

Przygotuj się do skoku! Ten chiński czołg ciężki ma przyzwoite uszkodzenia na minutę z dużymi obrażeniami alfa, aby dopaść ofiarę, i jest w stanie wytrzymać uderzenia za sprawą grubego przedniego pancerza. Pędź z prędkością 50 km/h i ciesz się tym skłonnym do zabaw, ale i agresywnym tygrysem.

Uwaga: misje wchodzące w skład tego zestawu mogą zostać ukończone jedynie pojazdem WZ-111 Alpine Tiger po uprzednim wykorzystaniu premii za pierwsze zwycięstwo dnia.

Oferta w sklepie:

————————————————————-

Oferta w grze:
  • https://ru-wotp.wgcdn.co/static/5.6.2_896aed/wotp_static/img/core/frontend/scss/common/components/widgets/content-tank/img/uk.png WZ-111 Alpine Tiger
  • 25x Misja: 5x PD za zwycięstwo
  • Załoga wyszkolona w 100%
  • Miejsce w garażu

Cena: 11 300 Znalezione obrazy dla zapytania gold wot-news icon png

————————————————————-

Kalendarz adwentowy: Dzień 11

Nagrody

  • 3 małe pudełka

Cele

  • Zniszczyć w bitwie co najmniej 2 pojazdy przeciwnika.

Ograniczenia

  • Tylko bitwy losowe.
  • Tylko pojazdy poziomów IV-X
  • Dostępna raz na konto.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
10 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
WWG

Długo mam jeszcze czekać na skorpiona g?

Bobby

Tak długo aż nauczysz się grać na przynajmniej 5 tierze noobie.
Nie dla psa kielbasa.

gusiowy

Ty się za to naucz netykiety…

Ghgh

Kópójcie!

andrzej

Z chińskich prem HT polecam 112. Do zdobycia z programu rekrutacyjnego. Koniecznie do bitwy brać trochę specjalnej amunicji, by na 9 móc stawić czoła innym pojazdom, czy takim wybrykom jak Defender.

Marek

Człowiek ma 150k golda z paczek a tu takie szroty dają.

Fabi

Fakt ten czołg jest kiepski i dość drogi. Poczekam na lepsze oferty.

Sexton78

Czekaj na czarny rynek #3 : )

Fabi

Ta jasne a później w przypływie fantazji zrobię głupotę jaką już rok temu odwaliłem i kupiłem Focha 155 za jakieś 25 mln kredytów. Do tej pory aż mnie kłuje w tyłku bo pojazd jest wyjątkowo sytuacyjny.

Ja1

To nie jest takie złe ja pamiętam lepsze momenty z czarnego rynkutakie jak sprzedaż Lolka jakiegoś za 20000 Golda lub więcej i rozchodziły się w parę sekund 😳