Zestawy z surowcami przemysłowymi już dostępne!

Dobre wiadomości dla klanów i ich członków, którzy chcieliby podnieść poziom ich Twierdzy, nie poświęcając na to zbyt wiele czasu!

Od 9 grudnia do 11 stycznia wszyscy gracze klanowi będą mieli sposobność zakupienia specjalnych zestawów z surowcami przemysłowymi (SP) i dołożyć cegiełkę do rozwoju ich Twierdz oraz wzmocnić ich pozycję. Łącznie dostępne będą cztery zestawy, a każdy przyniesie solidny pakiet surowców przemysłowych, by podnieść poziom twierdzy Waszego klanu. Miejcie swój udział w budowaniu potęgi i poszerzaniu wpływów swojego klanu! Nie przegapcie tego!

Zestawy surowców przemysłowych

Od 9 grudnia, 2020, 07:00 CET, do 11 stycznia, 2021, 07:00 CET (UTC +1)

Zdobądźcie zestawy w zamian za złoto lub kredyty!

Będziecie mogli zakupić trzy zestawy za złoto oraz jeden za kredyty.

Surowce przemysłowe Koszt
150 000 11 250 szt. złota
75 000 6 250 szt. złota
50 000 5 000 szt. złota
25 000 1 500 000 kredytów

Pamiętajcie: jeden gracz klanu może zakupić każdy z zestawów SP tylko raz na konto! Klany nie mogą użyć złota z ich skarbców, by bezpośrednio zakupić te zestawy. Muszą rozdzielić złoto między swoich członków.

Zestawy mogą być kupowane tylko przez rzeczywistych graczy klanowych, którzy dołączyli do swoich klanów przed dniem rozpoczęcia sprzedaży 9 grudnia 2020 roku, 07:00 CET (UTC+1). Jeśli zawsze chcieliście żyć w klanie, walcząc ramię w ramię z jego członkami, czerpać korzyści ze swojej Twierdzy i brać udział w innych czynnościach klanowych, najwyższy czas stać się klanowiczem!
Gdzie znajdę zestawy SP do kupienia?

1. Udajcie się do zakładki „Twierdza” na tablicy klanów, gdzie zobaczycie przycisk „+” przy liczniku surowców przemysłowych Waszego klanu. Kliknijcie na niego, aby otworzyć okno sprzedaży z czterema dostępnymi pakietami.

2. Możecie także zdobyć zestawy z surowcami przemysłowymi za pośrednictwem Twierdzy swojego klanu. Kliknijcie na przycisk „+” w górnym prawym rogu, by otworzyć okienko sprzedaży.

Przyczyńcie się do rozwoju Waszego klanu i szybszego wzmocnienia jego Twierdzy!

Ź: Portal EU

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
8 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Jajco

nie jestem w klanie bo wywalili mnie z klanu zgnitego jaja, teraz żółtko musi tyrać samotnie na cegiełki heheszki

andrzej

Czyli czas dodać dzisiaj do mojego klanu wszystkich rekrutów z programu rekrutacyjnego i wpadnie ok. 150k surowców. Niezły deal 😀 WG to jednak potrafi zaskakiwać. Tu jednak oceniam to negatywnie. Niektóre klany farmią setki bitew (bez natarć) i mogą coś dopiero ulepszyć. Tu praktycznie trzeba wydać luzem leżące 1,5 melona i można twierdzę rozbudować. Ciekawe na co jeszcze szpece z WG wpadną.

kopytko

oni są zjebani czy zjebani delikatnie mowiac?

glus1321

Śmiechłem…. To sen? Tak?

loool

Półtora miliona kredytów, za 25 tysi kostek, które się robi w 30 minut podczas średnio udanego natarcia? xD

iBlackLagon

Na randomie nie ma natarcia.

lubie placki

25 tys kostek jest dla klanu nie dla ciebie

Kamil

xDDDDDDDDDDDDDDD szczyt żenady osiągniety