Wsparcie gracza: Kontenery Świętego Mikołaja 2020

Krótka notka wprost z Działu Obsługi Klienta:

Dowódcy!

Otrzymaliśmy wiele pytań i komentarzy dotyczących najnowszych kontenerów Świętego Mikołaja i chcielibyśmy dokładniej wyjaśnić Wam tę sytuację.
Jak spora część z Was zauważyła, jest znacznie większa szansa na zdobycie z kontenerów niektórych okrętów niż innych. Kontenery Mikołaja działały w ten sposób od samego początku, odkąd wprowadziliśmy je do gry, i aż do 2018 roku wspominaliśmy o tej specyfice w ich opisie. Zrezygnowaliśmy z tej praktyki po 2018 roku, ponieważ uznaliśmy to za zbędne w stosunku do ich już szczegółowego opisu.

Przykro nam, że niektórzy z Was są rozczarowani tegorocznymi kontenerami Świętego Mikołaja. Wiemy, że jest to wydarzenie, na które czekało wielu z Was, a ostatnią rzeczą, jakiej pragniemy, jest sprawienie Wam rozczarowania tuż przed świętami. W związku z tym chcielibyśmy podjąć następujące działania:

  • Będziemy pracować nad ulepszeniem następnego wydarzenia Świętego Mikołaja kierując się Waszymi opiniami i sugestiami.
  • Do niedzieli, 13 grudnia, każdy gracz może dokonać jednorazową prośbę o zwrot zakupionych kontenerów Świętego Mikołaja. Jeśli chcesz otrzymać zwrot pieniędzy, skontaktuj się z obsługą klienta i pamiętaj, że aby uniknąć dłuższego czasu oczekiwania w kolejce, wszystkie zakupy, które chcesz zwrócić, powinny być złożone w jednej prośbie. Zwroty kosztów zostaną zrealizowane zgodnie z normalną procedurą – przedmioty z kontenerów powinny nadal znajdować się na Twoim koncie, w przeciwnym razie obsługa klienta będzie musiała dokonać tzw. „rollbacku”, aby je przywrócić i przetworzyć zwrot.

Niezależnie od tego, czy w ogóle zastanawiałeś się nad zakupem kontenerów Świętego Mikołaja, mamy nadzieję, że spodobają Ci się wszystkie świąteczne atrakcje i prezenty w tym roku – bądź na bieżąco z informacjami o nadchodzących wydarzeniach w grze.

Wsparcie Wargaming.net

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments