Wersja 1.11: Nowe style 2D i 3D

Standardowy przegląd nowo dodanych stylów. Zaktualizowano nazwy i opisy.

Styl “Rozumem albo siłą”

— Wielosezonowy styl bazujący na barwach i emblematach narodowej flagi Republiki Chile. Nazwa stylu została zaczerpnięta z narodowego motto tego kraju.

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć

————————————————————-

Styl “Rat Rod”

Wielosezonowy styl bazujący na włoskim schemacie kamuflażu „Digital Vegetato”.

Wielosezonowy styl bazujący na włoskim schemacie kamuflażu „Digital Vegetato”, imitujący porzucony pojazd pokryty odrapaniami i rdzą. Taki cel trudno wykryć w jesiennym lesie. A nawet jeśli zostanie wykryty, można go z łatwością wziąć za zniszczony, a nie w pełni sprawny czołg, co daje jego załodze sporą przewagę na polu bitwy.

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć

 ————————————————————-
Styl “Overlord”

Wielosezonowy styl opracowany dla uczczenia lądowania Aliantów w Normandii.Bitwa o Normandię, znana jako operacja Overlord lub D-Day, była strategiczną operacją na wielką skalę, podczas której 6 czerwca 1944 roku siły Sprzymierzonych dokonały inwazji na północnym wybrzeżu Francji. Była to jedna z najważniejszych bitew Drugiej Wojny Światowej, otwierająca drugi front w Europie i zmuszająca Niemcy do podzielenia i dyslokacji swoich sił na wschodzie i zachodzie.

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć

 ————————————————————-
Styl “Zemsta”

„… dzierżąc wagę w dłoni, trzeci jeździec dosiadał rumaka czarnego jak noc. Czyste Zło na jednym, Czyste Dobro na drugim końcu skali, wskaźnik kołysał się jak złoty łan na wietrze. I za każdym razem tym, którzy poddali się ważeniu, jeździec wymierzał sprawiedliwość. Wszystkich osądzał jednako: bogatych i biednych, potężnych i słabych, dobrych i złych, odmienność żadnego znaczenia nie miała. I każdy dostał wedle zasług, każdy za swoje, żaden za cudze”.

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć

 ————————————————————-
Styl “Żniwiarz”

— „… i oto czwarty jeździec, na koniu szkarłatnym, jakby wprost z żaru wiecznego ognia. Wolno przemieszczał się przez pustkowie, ziemię, jak jego koń, pozbawioną życia i mroczną. Krążył, dzierżąc w bezskórnej dłoni kosę, zbierając swoje ponure żniwo. Kosa błyszczała niczym błyskawica w jego bladych rękach. Niektórzy głupcy wierzyli, że przynosi nadzieję. Ale gdy odjeżdżał, nie pozostawała za nim żadna nadzieja”.

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć.

 ————————————————————-
Styl 3D “40:1” dla czołgu 60TP Lewandowskiego

— „Co było na znaku? Wizna? Ej, chłopaki, słyszeliście może o tym miejscu, które właśnie minęliśmy? A powinniście! Jest wyryte w naszej historii, mimo że było to dość dawno. Chociaż z drugiej strony wtedy was jeszcze na świecie nie było. To tam, na południe, 720 naszych bohaterów przez trzy dni broniło umocnionych linii przeciwko niemieckiej 10. Dywizji Pancernej. To ponad 40 000 ludzi! Niemcy kazali im się poddać, ale nasi odmówili. Walczyli do ostatniego. Tylko dwa karabiny przeciwpancerne przeciwko całej dywizji czołgów! Gdyby tylko mieli nasz czołg, chociaż jeden. Przydałby się wtedy, w tym strasznym roku… Nasi polegli bohaterowie spoczęli tam, na południe, ale nigdy ich nie zapomnimy, bo żyją dalej w naszych sercach.

Kamiński, pora ruszać. W lewo i przez most”.

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć

————————————————————-

Styl 3D “Ostatni smok” dla czołgu WZ-111 5A

— „Dlaczego zdegradowali mnie do dowódcy plutonu? Nie wykonałem rozkazu. Nie zrobiłem tego i nie żałuję. Wykreślili trasę tak, że musiałbym poprowadzić cały konwój przez pola ryżowe. Bez dróg i w ciszy radiowej. Przez pola. Co miałem zrobić? Od kiedy pamiętam, moja rodzina uprawiała ryż, by nakarmić nas i nasz kraj. Pracę zaczynali przed świtem i kończyli po północy. To naprawdę ciężka robota. Nasi dowódcy powinni chociaż raz spróbować popracować w polu, żeby to pojąć. Nie po to poszedłem do wojska, by niszczyć ciężką pracę moich rodaków, za pieniądze których ten czołg został zbudowany. Szacunek dla innych ludzi nie jest trudną sprawą. Jeśli kosztowało mnie to mój stopień, trudno. Czyste sumienie jest dla mnie ważniejsze”.

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć

————————————————————-

Styl 3D “Namenlos” dla czołgu VK 72.01 (K)

Wpis z 30 kwietnia 19…
„Dzień rozpoczął się od dobrych wiadomości! Przynajmniej na to wygląda, biorąc pod uwagę naszą aktualną sytuację. Po pierwsze, ciężarówki z paliwem, które dotarły do naszej jednostki wczoraj przetrwały nocny nalot bez większych strat. To oznacza, że nie będziemy musieli tkwić w tym zapomnianym przez Boga miejscu przez kolejny tydzień. Po drugie, w końcu wywalili Beckera z biura! Tak długo na to czekałem. Jeśli mam być szczery, oddałbym połowę swojej nagrody za możliwość posadzenia tego starego idioty w fotelu jednego z tych beznadziejnych dział przeciwlotniczych, które ciągle montował na naszych czołgach. Może jednak w sztabie są jacyś rozsądni ludzie, którzy dostrzegli idiotyzm tych jego pomysłów. Tak czy inaczej, życzę powodzenia jemu i jego fantastycznym działom przeciwlotniczym na kolei. Tam będą mogły się wykazać. A my? Pora ruszać dalej i dać wsparcie chłopakom ze 101. Korpusu Pancernego. Mam nadzieję, że zdążymy…”

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć

————————————————————-

Styl 3D “Little Bart” dla czołgu Conquerror Gun Carriage

— „Kate, ciągle narzekasz, że musisz pracować na starej, mechanicznej maszynie do pisania, a chciałabyś mieć nowiutką elektroniczną, która jest lepsza pod każdym względem. Widzisz, są rzeczy, które nigdy się nie starzeją. W latach 60. zostałem odesłany do służby na czymś, co wydawało się najnowszym działem samobieżnym, jeszcze wtedy w fazie eksperymentalnej. Ale wiesz, w co je wyposażono? W haubicę jeszcze z roku 1914! Pierwsza wojna światowa! Wyobrażasz to sobie? Patrzyłem na to archaiczne działo zamontowane na najnowszym pojeździe bojowym, jaki można sobie wyobrazić i nie mogłem uwierzyć własnym oczom. Ale wiesz co? Wysłali nas na strzelanie próbne i po kilku strzałach… Cóż, niektóre rzeczy po prostu nigdy się nie starzeją”.

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć.

————————————————————-

Styl 3D “Fair Trade” dla czołgu Object 268 4 – usunięty z aktualizacji 1.11

— You see, they first conduct a geological survey, then they build mines and extract ore, which they take to a metallurgical plant to create steel from it. At the same time, engineers calculate aerodynamic parameters, develop the correct geometry, carry out tests, experiment with gunpowder, and burn through thousands of pencils and sheets of paper. An entire production line, which was also being designed in blueprints for a long time before, gets launched in a weapons factory. And the steel delivered to the factory gets cast as an armor-piercing shell. That shell is put into a brass case, which also traveled a long way, turning it into a ’round’. And now I’m about to send the result of the labor of hundreds and thousands of people to the breech-ring, only to make it disappear in a few seconds. But it’s all to penetrate the armor of the enemy vehicle I’m targeting. That means it wasn’t all for nothing. It’s a fair trade, isn’t it?

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć.

————————————————————-

Styl 3D “Landkreuzer” dla czołgu Maus

— „No i tyle. Schenker, Haas, Kafumann… Dostaliście swoje krzyże, ale nie żelazne, jak obiecywał ten stary głupiec Becker. Witmeyera nigdy nie znaleziono a Lang prawdopodobnie nie przetrzyma nocy. I tych pięciu odważnych ludzi, którzy poszli ze mną do piekła i z powrotem zostało zastąpionych przez nowych, młodszych niż mój mundur. Tak, mamy poważny problem z ludźmi, ale czy ci chłopcy zasłużyli sobie na taki los? Nawet oni to rozumieją. Nie śmieją się i nie przechwalają siłą niegdyś potężnej armii. Gąsienice z czerwonymi gwiazdami słychać już za rogiem. Ale im nie jest potrzebny Berlin. Oni chcą mnie. Chcą, bym odpowiedział za te cztery lata igrania z ogniem. Prawdę mówią – dostaje się to, na co się zasłużyło. A ja zasłużyłem sobie. Schenker, Haas, Kaufmann, przyjaciele, przepraszam, że musieliśmy się rozstać w taki sposób. Niedługo znów się spotkamy”.

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć.

————————————————————-

Styl 3D “Zimowy lotos” dla czołgu STB-1

— „Dowódca mi ufa. A może raczej nienawidzi. Nie rozumiem, dlaczego moja jednostka zawsze dostaje pojazdy eksperymentalne. Czołg powinien być wygodny w użyciu i łatwy do naprawy w terenie, by mógł szybko wracać do roboty. Ale nie, postanowili zamontować skomplikowane zawieszenie hydro-pneumatyczne, kapryśne jak rozpuszczony dzieciak. Podręcznik jest całkowicie niejasny a instrukcja serwisowa podziała się Bóg wie gdzie! Dokładnie co ja mam teraz zrobić z tym pojazdem? Czuję się jakbym walczył z nim na śmierć i życie.

Do jasnej cholery! Co to za rurki? Nie ma ich na żadnym schemacie!”.

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć.

————————————————————-

Styl 3D “Mordred” dla czołgu FV217 Badger

— „Najdroższy synu, piszę, by Cię poinformować, że Twój ojciec w końcu się uspokoił i pogodził z Twoją decyzją. Oczywiście przez cały ostatni miesiąc biegał w podnieceniu po całej posiadłości, przeklinając siebie za swoje niedopatrzenia. Jego mózg nie dopuszczał myśli, że syn zastępcy Spikera Izby Gmin woli Królewski Korpus Pancerny od kariery politycznej. Najbardziej zabolało go Twoje kłamstwo o pójściu na uniwersytet i podjęciu studiów prawniczych, podczas gdy prawda była taka, że po prostu poszedłeś z kumplami do wojska. Trochę się uspokoił, gdy korzystając ze swoich kontaktów dotarł do Twojego dowódcy. Możesz sobie wyobrazić jego wyraz twarzy, gdy usłyszał, że jesteś uważany za jednego z najlepszych pancerniaków wszech czasów. Można by nawet powiedzieć, że te wieści go ucieszyły. Teraz chodzi i wszędzie rozpowiada, że choć może on jest ostatnim politykiem w rodzinie, to Ty właśnie rozpocząłeś nową linię wojskowych. Nie możemy się doczekać Twojego powrotu!

A przy okazji, czy mógłbyś nazwać swój pojazd jakoś inaczej? Czy nie ma jakiegoś mniej kontrowersyjnego bohatera legend arturiańskich?”

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć.

————————————————————-

Styl 3D “Panzer Claus” dla czołgu Pz.Kpfw. VII

— Panzer Klaus jest bratem Santa Mausa we własnej osobie. Po jego zwycięstwach nad podstępnymi Krampusvagn i Evil-100, Santa Maus przepadł bez wieści. Panzer Klaus wierzy, że to robota diabolicznego doktora Udesteina. Mimo, że nic go nie powstrzyma przed odkryciem prawdy o jego bracie, jedno pytanie pozostaje otwarte: czy Panzer Klaus zdoła odnaleźć swojego brata i ocalić pancerne święta?

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć.

————————————————————-

Styl 3D “Żywotna iskra” dla czołgu UDES 15/16

Wolfram do połowy tygla
Tytan, kobalt topią się,
Miedź i chrom, rtęć srebrna, śmigła,
Cynk i siarka – wszystko w ciecz.

Niech się teraz mocy stal
z tych pierwiastków zrodzi.
Prawe w formie, pieca żar
Ogniem je pogodzi.

Wielki młot niech życie tchnie
w tą masę bez dozoru
a z magii hart niech zrodzi się
wśród bicia piekieł dzwonów.

Łańcuchów jęk nadaje bieg
nitom, pieczęciom przymierza.
Z arkusza w arkusz, łączą się
Niezłomne puklerze pancerza.

I bestia jedzie, krokiem w krok:
żywotna iskra, mroczny cień.
A kiedy wejdzie w drogę twą
Nadejdzie twój ostatni dzień.

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć.

————————————————————-

Kamuflaż “Batalion czerwonych czapeczek”

————————————————————-

Zestaw stylizacyjny “W pełni (Nie)zniszczalny pancerz”

To do granic możliwości oczywiste, że nie istnieje pocisk zdolny przebić ten pancerz. Kiedyś należał do Chucka, ale okazało się, że on całkiem dobrze sobie radzi bez niego. Wydawało nam się, że mu dorównujesz, więc usunęliśmy kuloodporną składową pancerza z tego stylu. Inaczej byłoby to niesprawiedliwe względem Twoich przeciwników, prawda?

————————————————————-

Zestaw stylizacyjny “Pociąg pancerny”

— Unikalny styl przyznawany za szczególne osiągnięcia podczas operacji świątecznych 2021.

„Francesco powrócił następnego dnia, a jego smutne oczy znowu patrzyły na Niebieską Strzałę. Wrócił też drugiego dnia i trzeciego. Czasami zatrzymywał się przy oknie na kilka minut, a wtedy uciekał, nie oglądając się. Czasami stałem przy oknie godzinami. Jego nos był przyklejony do szyby, a jasnobrązowa grzywka opadała mu na czoło. Patrzył łagodnie na inne zabawki ale było oczywiste, że ten wspaniały pociąg porwał jego serce.”

————————————————————-

Zestaw stylizacyjny “Magia pand”

— Jeśli zastosujesz ten styl w swoim pojeździe, nikt nie będzie do Ciebie strzelać. Naprawdę kto byłby tak okrutny?

————————————————————-

Zestaw stylizacyjny “G, Fis, E, D, C, H, A, G”

— Ta postać zdobyła swój stopień Pułapka na myszy, zanim to było modne.

————————————————————-

Zestaw stylizacyjny “Układ planet”

— Kalendarz astrologiczny pokazuje, że Uran jest dzisiaj w piątym domu. Ile domów właściwie ma ten Uran?

————————————————————-

Zestaw stylizacyjny “Ziarnisty pancerz”

— Smak i konsystencję kawioru najlepiej kosztować w jego tradycyjnym towarzystwie, najlepiej z blinami.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
12 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
pajonk

Ciekawe są niektóre style, ale ten dla mausa wygląda jakby przejechał przez cygański stragan, a potem wycieczkę zakończył na złomowisku 😀
Najładniejszy jest (moim skromnym zdaniem na) CGC.

Last edited 1 miesiąc temu by pajonk
anonim

widać że twórcom brakuje pomysłów na wykonywanie kolejnych styli 3d, robione bezmyślnie i z jakimiś dziwnymi dodatkami…brakuje tylko wychodka

xxx

celowałem, że Badger i 268v4 to skiny z następnej przepustki, a Namenlos to skin nagroda do kampanii

Jajco

Styl 3D “Panzer Claus” dla czołgu Pz.Kpfw. VII

bylem pewien ze ten styl bedzie w paczkach to niby kiedy taki styl 3d moze byc do zdobycia w styczniu po swietach? waaat???

Last edited 1 miesiąc temu by Jajco
Jajco

rozumiem, dzięki za informacje

Proszący o zbyt wiele...

“Object 268 4 – usunięty z aktualizacji 1.11″

:(((

Dziwne, że w takim razie Badger został.

Jakiś fan militariów wie może co u diabła 60TP ma na lufie? Czy są to może przypadkowe pręty?

Jajco

cokolwiek by to nie było z tego działa by to odpadło po 1 wystrzale.

Piwą

wygląda jakby mozna było je rozłożyć coś na styl jakieś anteny albo wzmacniacz sygnału w pewnych okolicznościach

Paythoss

To taki “parasol” przeciw pociskom kumulacyjnym, w “realu” wyglądało to mniej więcej tak:
comment image

Qrak

o kurna

Proszący o zbyt wiele...

Cholera, czołg z parasolem 😀 Rzeczywiście, wygląda zupełnie jak ze zdjęcia. Ciekawość zaspokojona, dzięki!