Aktualizacja 1.11: Operacje świąteczne 2021 zaczynają się 9 grudnia!

Dowódcy! Czy jesteście gotowi dać się ponieść świątecznemu nastrojowi? Zbliża się czas cudów, a do World of Tank, wraz z aktualizacją 1.11 powracają operacje świąteczne, najwspanialsze wydarzenie roku! Zobaczcie magiczny nowy garaż i poznajcie naszego naprawdę specjalnego honorowego gościa, zwiększajcie świąteczną atmosferę i przygotujcie się na prezenty i obchody Świąt w Waszej ulubionej grze!


Podejmijcie się misji od Chucka!

W tym roku naszym wydarzeniem zajmuje się bardzo specjalny bohater. Poznajcie niepokonanego Chucka Norrisa, naszego gościa honorowego, który przygotował dla Was epickie wyzwanie ze świetnymi nagrodami!

Każdego dnia będziecie mieli dostęp do jednej misji (łącznie 32) w bitwach losowych. Wykażcie się i ukończcie je wszystkie, aby zdobyć małe pudełka, w których znajdziecie dekoracje i cenne przedmioty w grze, w tym spektakularny styl 2D, unikalną naklejkę i samego Chucka Norrisa jako specjalnego dowódcę z ekskluzywnym podkładem głosowym! Ponadto wypełnianie misji zapewni Wam dostęp do zniżek na pojazdy możliwe do zbadania.

Możecie też zdobyć małe pudełka z dekoracjami, wypełniając standardowe misje dzienne. Rozwieszajcie dekoracje, kompletujcie kolekcje i zwiększajcie swój poziom świątecznej atmosfery, aby zdobyć przeróżne fanty: fragmenty schematów, rezerwy osobiste i nie tylko! Po osiągnięciu dziesiątego poziomu świątecznej atmosfery będziecie nawet mogli skompletować kolekcje z poprzednich lat (2018–2020) i zdobyć ich ekskluzywne style oraz naklejki.

Rozpakujcie duże pudełka!

Sezon świąteczny jest zawsze pełen magii i stanowi doskonały czas na otrzymywanie prezentów. Zaczynając od 9 grudnia 2020, 06:00 UTC, a kończąc 11 stycznia 2021, 06:00 UTC, możliwe do zgarnięcia będą duże pudełka z czterech kolekcji świątecznych!

Jak zawsze, znajdziecie w nich wspaniałe przedmioty, w tym olśniewające style 3D i budzące trwogę pojazdy premium VIII poziomu – prezenty, których najbardziej pożądają wszyscy dowódcy! W tym roku duże pudełko może zawierać jeden fajny czołg premium VIII poziomu z listy poniżej, w tym dwa zupełnie nowe pojazdy:

  • NOWOŚĆ! Bisonte C45
  • NOWOŚĆ! GSOR 1008
  • Bat.-Châtillon Bourrasque
  • ISU-152K

Świętujcie razem z nami i wybierzcie dla siebie wspaniałe prezenty!

Konto premium

Gracze posiadający konto premium otrzymają dodatkowe 24 godziny konta premium WoT, aby wynagrodzić im okres konserwacji serwera związany z aktualizacją. Jeśli chcecie dokonać zakupów w grze, poczekajcie na ponowne uruchomienie serwerów.

Wyłączenie

Serwery gry będą wyłączone 8 grudnia w godzinach 1:30–8:30 CET (UTC +1), abyśmy mogli sprawnie przeprowadzić aktualizację.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
8 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
pepeh

Skąd ta pewność,że to moja ulubiona gra?

Anonim

Bo ciągle śledzisz wiadomości

Jajco

bo odpisałeś zaledwie 1,5 h po dodaniu tematu, szach matt

Sniper222

Wcześnie w tym roku startują z pudełkami

dobrodziej

no, i dobrze; goldzik z paczek pójdzie na kolejne oferty kalendarza ;D

ja jestem

Boja sie ze ludzie wola wydac kase na Cyberpunka xD

aron79

a ja na Valhalle , czekam na wyplate ino :p

Fiolet

Vahalla świetna gra, polecam 😁