Operacje świąteczne 2021: Zestaw stylizacyjny “Pociąg pancerny”

Garść zdjęć nowego zestawu stylizacyjnego. Styl traktowany jako niehistoryczny element wyglądu zewnętrznego, wyceniony na 750 szt. złota. Dostępny dla pojazdów każdej narodowości i poziomu.

— Po osiągnięciu X poziomu świątecznej atmosfery otrzymacie w prezencie specjalny świąteczny styl 2D. Można go zastosować na dowolnym pojeździe w garażu. Otrzymacie dodatkowo ten sam styl do tymczasowego zastosowania na czołgach umieszczonych w gałęzi pojazdów operacji świątecznych.

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć.

via wotclue

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
4 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
zaciekawiony

Przecież jest opcja e garażu że wyłączysz i nie widzisz tych niehistorycznych kamuflaży i po kłopocie ,a jak dla mnie może być i kamo barbie czy kucyków pony bo jak będę chciał to wyłączę ale pewnie o tym nie wiesz co utwierdza mnie że w tą grę to grają ameby którym nawet opcji gry nie chcę się przeglądać

NOOB

MOIM ZDANIEM WOT POWINIEN ZOSTAĆ USUNIĘTY ALBO ZMIENIONY BO CHWILOWO TO SYF

Biedak

MOIM ZDANIEM TWÓJ KOMENTARZ POWINIEN ZOSTAĆ USUNIĘTY BO NIE WNOSI DOSLOWNIE NIC

Last edited 1 miesiąc temu by Biedak
Nn0

za to twój wniósł wiele?
a ze styl to syf to niestety prawda
reniferki i i pociągi dla 5cio latków namalowane na czołgu – TAAAK WSZYSCY CHCEMYYYYY – ps. jeszcze lampek brakuje