Można już kupić Z-44 i kontenery Mikołaja!

Z-44

IX Z-44 to niszczyciel typu 1936B o potężnym uzbrojeniu torpedowym i przyzwoitej puli PW. W Sklepie premium i w Zbrojowni nabyć można teraz zestaw admiralski, w skład którego wchodzi nowy okręt, miejsce w porcie, dowódca z 10 punktami umiejętności, duży zapas sygnałów, dublonów i kredytów, garść kamuflaży „Czarny, biały, czerwony”, a także pamiątkowa flaga.

Zestawy będzie można nabyć do: Wt. 22 Gru. 06:00 CET (UTC+1) / Twój czas lokalny: Wt. 22 Gru. 06:00

Szczegóły

IX Z-44 to niszczyciel typu 1936B uzbrojony w dwie pięciolufowe wyrzutnie torped o względnie krótkim czasie przeładowania i torpedach o przyzwoitym zasięgu. Okręt cieszy się również sporą pulą PW i pociskami PP o wysokich uszkodzeniach. Dzięki temu w pojedynkach z niszczycielami przeciwnika czuje się jak ryba w wodzie.

Cechy kluczowe
  • Dwie pięciolufowe wyrzutnie torped o krótkim czasie przeładowania. Torpedy cechują się przyzwoitym zasięgiem
  • Pociski PP zadające wysokie uszkodzenia
  • Duża pula PW
  • Wysoka wykrywalność. Prędkość i manewrowość również nie należą do czołówki wśród okrętów
  • Więcej kredytów zdobywanych w każdej bitwie i 100% dodatkowych PD za stały kamuflaż, który również zmniejsza o 20% koszty obsługi okrętu po bitwie

Dokładny opis techniczny okrętu znaleźć można pod tym linkiem.

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć.

Kontenery „Prezent od Mikołaja”

Kontenery Prezent od Mikołaja, Duży prezent od Mikołaja i Ogromny prezent od Mikołaja są dostępne dla kupujących w Sklepie premium i Zbrojowni. W tym roku możecie zdobyć wiele nowych okrętów z kontenerów. Kontenery dają określoną szansę na zdobycie rzadkich okrętów IV Imperator Nikołaj I, V Gremiaszczij, V Kamikaze, V Fūjin, V Giulio Cesare, VII Flint, VII Belfast, VIII Michaił Kutuzow lub VIII Enterprise podobnie jak okrętów IX poziomu IX Neustrashimy, IX Missouri, IX Musashi, IX Kronshtadt, IX Benham, IX Jean Bart, IX Pommern, IX Ägir, IX Georgia, IX Alaska, IX Azuma lub IX Friesland.

Oprócz tego kontenery Prezent od Mikołaja mogą zawierać inne, cenne przedmioty: dublony, węgiel, czas konta premium, kamuflaże i znacznie więcej. Im większy prezent, tym cenniejsza nagroda.

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć.

Zestawy będzie można nabyć do: Cz. 21 Sty. 06:00 CET (UTC+1) / Twój czas lokalny: Cz. 21 Sty. 06:00

Chcemy podkreślić, że w następnym roku okręty IV Imperator Nikołaj I, V Gremiaszczij, V Fūjin, V Giulio Cesare i V Kamikaze nie będą dostępne w kontenerach od Mikołaja. Nie przegapcie okazji na zdobycie rzadkich okrętów premium!

Pokaż oferty

Szanse na znalezienie okrętów w kontenerach Duży prezent od Mikołaja są większe w porównaniu do kontenerów Prezent od Mikołaja, a największą szansę na znalezienie okrętu dają kontenery Ogromny prezent od Mikołaja.

Kontenery premium „Stanowczo i gwałtownie”

Kontenery premium „Stanowczo i gwałtownie”, które zawierają elementy kolekcji o tej samej nazwie, są teraz dostępne dla kupujących w Sklepie premium. Jeśli skompletowaliście całą kolekcję, otrzymacie unikalnego dowódcę Luigi Sansonetti, który posiada trzy talenty specjalne i dwie ulepszone umiejętności. Każdy kontener premium dodatkowo zawiera jeszcze dwa przedmioty. Mogą to być różnego typu sygnały specjalne, kamuflaże, węgiel lub wolne PD.

Zbrojownia

W Zbrojowni jednocześnie będzie dostępnych wiele okrętów do kupienia za węgiel. Wśród nich nowy IX Z-44, VII Duke of York, V Hill oraz VII Lazo.

Oprócz tego nowy stały kamuflaż Drapieżnik dla okrętu X Somers może zostać kupiony w zamian za żetony rankingowe.

Stalowe legendy za węgiel!

IX Neustrashimy i VII Flint, poprzednio dostępne wyłącznie za stal, teraz mogą być kupione za węgiel.

IX Neustrashimy może się pochwalić jedną z najlepszych wartości kamuflażu na swoim poziomie i skutecznym uzbrojeniem torpedowym. VII Flint z kolei posiada szybkostrzelne działa baterii głównej, wyśmienitą manewrowość, solidną obronę przeciwlotniczą oraz korzystny zestaw sprzętu eksploatacyjnego: Wytwornicę dymu o długim czasie rozpraszania zasłony, Sondę hydroakustyczną lub Obronę przeciwlotniczą w jednym miejscu.

Pokaż oferty

Plymouth

X Plymouth to krążownik z szesnastoma szybkostrzelnymi działami baterii głównej o kal. 152 mm. Podobnie jak możliwe do zbadania brytyjskie lekkie krążowniki, posiada tylko pociski PP. Do dyspozycji okrętu oddano bogatą gamę sprzętu eksploatacyjnego: Wytwornicę dymu, Sondę hydroakustyczną i Radar dozorowania w osobnych miejscach. Teraz możecie go kupić w Zbrojowni w zamian za stal.

Kontenery kolekcji

Każdy kontener Okrętownictwo zawiera element z kolekcji o tej samej nazwie, a do tego możecie w nim również znaleźć sygnały i wolne PD. Nagrodą za skompletowanie całej kolekcji jest kontener Duży prezent od Mikołaja, który może zawierać okręt premium (w tym nawet rzadki), 90 dni konta premium, dublony, węgiel i inne cenne przedmioty.

Na przykładzie amerykańskiego ciężkiego krążownika z czasów II wojny światowej kolekcja „Okrętownictwo” ukazuje proces budowy okrętu z różnych perspektyw: co jest niezbędne do położenia stępki, ludzie niezbędni do jego powstania, wyposażenie używane w stoczniach i w końcu — uzbrojenie oraz wyposażenie, jakie można znaleźć na okrętach wojennych.


Każdy kontener Marynarka Niemiec zawiera dwa elementy z kolekcji o tej samej nazwie, a do tego możecie w nich znaleźć sygnały ekonomiczne, kamuflaże „Czarny, biały, czerwony”, lub wolne PD. Ukończcie kolekcję „Marynarka Niemiec”, aby odblokować możliwość nałożenia alternatywnej wersji kolorystycznej kamuflażu i wywieszenia drugiej flagi na niemieckich okrętach.

Ta kolekcja jest poświęcona pojawieniu się niemieckich lotniskowców w grze. Zawiera fragmenty z historii niemieckiej marynarki wojennej z pierwszej połowy XX wieku: okręty i samoloty, osobistości i emblematy, odznaczenia i mundury.


To tylko niektóre przedmioty, które kupić można po wprowadzeniu nowej aktualizacji. Jeśli chcecie poznać wszystkie możliwości, jakie na Was czekają, koniecznie odwiedźcie Zbrojownię!

Przejdź do Zbrojowni

Konto premium i dublony

Przy tym nadmiarze nie zapomnij o naszych najpopularniejszych ofertach. Waluta w grze i konto premium zawsze będą wartościowe i użyteczne.

Ź: WoWS EU

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments