Kalendarz adwentowy: przyszłe oferty

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

993 komentarzy
dtl

1000

Bartek

Czesc mam pytanko do b4nr kiedy będzie 252 u defender

🍅POMIDOR🍅

No i nima 1000 komentarzy 😀

Gracz

Wie ktoś może kiedy będzie progetto? Nie chodzi juz o kalendarz adwentowy :/

🍅POMIDOR🍅

Ja nie.

fdzh

Ktoś się orientuje czy jak kupię etraz pzkpfw 7 to dostanę ten nowy wygląd (prezent) co był przy udes vs pzkpfw7?

miss

nie

🍅POMIDOR🍅

Naucz się pisać.

dlt

lecimy po 1000

🍅POMIDOR🍅

No i czekam…

Wojskowy_152

I co z resztą z listy? Od początku czekam na skina do mojego FV4005 …

Kocjan

Tak jak mówiłem, sporą część komentujących strasznie boli d…a, że nie mogą sobie pozwolić na kupienie 703… możecie sobie minusować, tylko tyle cebulaki jesteście w stanie zrobić 🙂

Razor_6

Mnie akurat stać. Nie znaczy to, że muszę ten czołg kupować. Szczególnie jeżeli ma być ozdobą garażu. Taki deal raczej średnio mi odpowiada 😉

misio

Niektórych boli …. niektórych nie. Zależy jak wykorzystują tę część ciała ….

Razor_6

Chętnie kupie tego dwulufowca, gdy cena spadnie do 90.00 PLN

🍅POMIDOR🍅

Chętnie Ci powiem, że dokładasz 60 PLN i masz.

fran

Słaby ten kalendarz, ponad 20 tysięcy złota i nic mnie nie zainteresowało, najmocniej liczyłem na Skodę, Skorpiona i E75 mam, to chyba były najlepsze oferty za golda, interesujący również był Centurion, ale mam FV4202, więc bez sensu byłoby kupować tak zbliżony pojazd

Razor_6

Dodatkowo rozrzut cen powala. Object 703 w pierwszej ofercie jest wystawiony za 2330 rubli (117.15 PLN) Natomiast w sklepie premium na Polskę 151.48 zł

Razor_6

Ciekaw jestem co panocki z wg w przyszłym roku wymyślą. Magazynek na dwie lufy?

fran

Też się zastanawiam, ale myślałem o tym już rok temu i proszę, nowy mechanizm dla Włocha 😀

Ale lipa

Tak może być. Dodatkowo z celnością Leoparda 1 i będzie walić po 500 średnio:) Oczywiście to będzie kolejny russian object:)

Last edited 5 lat temu by Ale lipa
🍅POMIDOR🍅

EBR Waffentrager Auf E 100 (early)

0jciec

Ciekawe dlaczego nie można kupić za golda cały kalendarz możesz kupić za golda ale nie 703 WG kolejny raz w ch… poleciało

Sylwek

Kupujcie, Kupujcie. To niezwykły radziecki czołg 8 poziomu. Jako jeden z niewielu ma tak słaby pancerz na przedzie wieży, że puszcza pestki od 8 tierow policzkami obok jarzma. Chyba tylko kv4 i kv5 może ukraść mu koronę w kategorii słabej wieży

Kocjan

Idź być pajacem gdzie indziej

Święty Mikołaj

Macie swojego 703 za 166.95zl
😉

maniek

Teraz nikt nie kupi bo za drogi 😂😂🤣

🍅POMIDOR🍅

Za tani. Jak tą pz za 400 zł kupowali….

Zginiesz

Rozejść się ….

Demonek66

Jest Obj 703 v II dzisiaj 🙂

Kocjan

703 jest już dostępny na serwerze azjatyckim, rano będzie w moim garażu.

Johhny Sins

Dzis jest Obj 703 🙂

Johhny Sins

kosztuje 170zl i nie można go kupić za golda w grze, dostępny przez 7 dni

Święty Mikołaj

Nie 170 a 166.95 😉

Benko

nie 166,95 a 151,48

przecinak

Będzie LIS zobaczycie

🍅POMIDOR🍅

A gdzie ten lis?

Gracz

Będzie progetto? :/

🍅POMIDOR🍅

W twoich snach.

pajonk

Jestem tylko po to aby zbliżyć liczbę do 1000

Zginiesz

Popieram intencję;)

🍅POMIDOR🍅

Me too ;0

Bartek

Bin4r jak myślisz jak masz jakieś podejrzenia jaki będzie czolg i informacje napisz mi proszę liczę że będzie dwulufowiec i myślę że powinien on siempojawic

bekacz

Takie info mają tylko CCeki dzień przed żeby zrobić materiał o danym czołgu.Chcesz wiedzieć dzień przed jaki będzie czołg ? musisz mieć znajomego CCeka to będziesz wiedział chłopcze.

🍅POMIDOR🍅

Nie do końca na wot labs wchodzisz > wyszukujesz CC-eka i sprawdzasz 24 godziny, bitwy. Zagra (np. multi) 1-2 bitwy na danym czołgu.

JustMe

Jestem rozczarowany tegorocznym kalendarzem, kupiłem sporo pudełek świątecznych żeby był gold na kalendar, a w tym roku odgrzewane kotlety dostępne w drzewku. Cały rok człowiek czeka na tą chwilę licząc na jakieś ciekawe niecodzienne czołgi a tu nie ma co golda wydawać, będzie się kisił do przyszłego roku

ziomek

Ja mam to samo, wychodzi na to ze najlepsza inwestucja bedzie kupic w styczniu na trade in lowe w zamian za czolg z rekrutacyjnego amx m4 za 5700 tylko, reszta to xzolgi ktore malo interesujace sa

in02

Ja amx’a zamieniłem na T54 mod1 i sobie chwale takie posuniecie

Radek2723

Ja akurat jestem zadowolony z kalendarza ponieważ od samego początku czekałem na lorke i ja zgarnalem i teraz bardzo przyjemnie mi się nią gra 😊

Predi

Jutrzejsza oferta tylko za pieniądze

1 4 5 6