Kalendarz adwentowy: przyszłe oferty
Tak prezentują się następne oferty kalendarza adwentowego. Możliwe, że po tym wycieku WG zmieni co niektóre propozycje.
Kolejność umieszczenia na liście jest przypadkowa.
03.12 – M48A2 Räumpanzer04.12 – M6A2E105.12 – WZ-120-1G FT06.12 – T-10307.12 – Strv 8108.12 – M41D09.12 – Gwardzista STG (spoza listy)
10.12 – Löwe11.12 – WZ-111 Alpine Tiger12.12 – LT-43213.12 – VK 75.01 (K)14.12 – Strv S115.12 – 50TP (spoza listy)
16.12 – AMX 13 5717.12 – E 75 TS18.12 – Lorraine 40t19.12 – Chrysler K (spoza listy)
20.12 – 360 dni KP (spoza listy)
21.12 – Centurion Mk. 5/1 RAAC22.12 – Somua SM23.12 – Rheinmetall Skorpion (bez malowania)24.12 – ELC EVEN 90 (spoza listy)- Caernarvon Action X
- Object 703 Version II
- Lansen C
- Škoda T 27
- Styl 3D „Klarer Himmel” dla czołgu E 100
- Styl 3D „Galahad” dla czołgu FV4005
Podajemy tę informację jako pierwsi. Źródło własne.





1000
Czesc mam pytanko do b4nr kiedy będzie 252 u defender
Skąd mógłbym to wiedzieć? 😀
No i nima 1000 komentarzy 😀
Wie ktoś może kiedy będzie progetto? Nie chodzi juz o kalendarz adwentowy :/
Ja nie.
Ktoś się orientuje czy jak kupię etraz pzkpfw 7 to dostanę ten nowy wygląd (prezent) co był przy udes vs pzkpfw7?
nie
Naucz się pisać.
lecimy po 1000
No i czekam…
I co z resztą z listy? Od początku czekam na skina do mojego FV4005 …
Tak jak mówiłem, sporą część komentujących strasznie boli d…a, że nie mogą sobie pozwolić na kupienie 703… możecie sobie minusować, tylko tyle cebulaki jesteście w stanie zrobić 🙂
Mnie akurat stać. Nie znaczy to, że muszę ten czołg kupować. Szczególnie jeżeli ma być ozdobą garażu. Taki deal raczej średnio mi odpowiada 😉
Niektórych boli …. niektórych nie. Zależy jak wykorzystują tę część ciała ….
Chętnie kupie tego dwulufowca, gdy cena spadnie do 90.00 PLN
Chętnie Ci powiem, że dokładasz 60 PLN i masz.
Słaby ten kalendarz, ponad 20 tysięcy złota i nic mnie nie zainteresowało, najmocniej liczyłem na Skodę, Skorpiona i E75 mam, to chyba były najlepsze oferty za golda, interesujący również był Centurion, ale mam FV4202, więc bez sensu byłoby kupować tak zbliżony pojazd
Dodatkowo rozrzut cen powala. Object 703 w pierwszej ofercie jest wystawiony za 2330 rubli (117.15 PLN) Natomiast w sklepie premium na Polskę 151.48 zł
Ciekaw jestem co panocki z wg w przyszłym roku wymyślą. Magazynek na dwie lufy?
Też się zastanawiam, ale myślałem o tym już rok temu i proszę, nowy mechanizm dla Włocha 😀
Tak może być. Dodatkowo z celnością Leoparda 1 i będzie walić po 500 średnio:) Oczywiście to będzie kolejny russian object:)
EBR Waffentrager Auf E 100 (early)
Ciekawe dlaczego nie można kupić za golda cały kalendarz możesz kupić za golda ale nie 703 WG kolejny raz w ch… poleciało
Kupujcie, Kupujcie. To niezwykły radziecki czołg 8 poziomu. Jako jeden z niewielu ma tak słaby pancerz na przedzie wieży, że puszcza pestki od 8 tierow policzkami obok jarzma. Chyba tylko kv4 i kv5 może ukraść mu koronę w kategorii słabej wieży
Idź być pajacem gdzie indziej
Macie swojego 703 za 166.95zl
😉
Teraz nikt nie kupi bo za drogi 😂😂🤣
Za tani. Jak tą pz za 400 zł kupowali….
Rozejść się ….
Jest Obj 703 v II dzisiaj 🙂
703 jest już dostępny na serwerze azjatyckim, rano będzie w moim garażu.
Dzis jest Obj 703 🙂
kosztuje 170zl i nie można go kupić za golda w grze, dostępny przez 7 dni
Nie 170 a 166.95 😉
nie 166,95 a 151,48
Będzie LIS zobaczycie
A gdzie ten lis?
Będzie progetto? :/
W twoich snach.
Jestem tylko po to aby zbliżyć liczbę do 1000
Popieram intencję;)
Me too ;0
Bin4r jak myślisz jak masz jakieś podejrzenia jaki będzie czolg i informacje napisz mi proszę liczę że będzie dwulufowiec i myślę że powinien on siempojawic
Takie info mają tylko CCeki dzień przed żeby zrobić materiał o danym czołgu.Chcesz wiedzieć dzień przed jaki będzie czołg ? musisz mieć znajomego CCeka to będziesz wiedział chłopcze.
Nie do końca na wot labs wchodzisz > wyszukujesz CC-eka i sprawdzasz 24 godziny, bitwy. Zagra (np. multi) 1-2 bitwy na danym czołgu.
Jestem rozczarowany tegorocznym kalendarzem, kupiłem sporo pudełek świątecznych żeby był gold na kalendar, a w tym roku odgrzewane kotlety dostępne w drzewku. Cały rok człowiek czeka na tą chwilę licząc na jakieś ciekawe niecodzienne czołgi a tu nie ma co golda wydawać, będzie się kisił do przyszłego roku
Ja mam to samo, wychodzi na to ze najlepsza inwestucja bedzie kupic w styczniu na trade in lowe w zamian za czolg z rekrutacyjnego amx m4 za 5700 tylko, reszta to xzolgi ktore malo interesujace sa
Ja amx’a zamieniłem na T54 mod1 i sobie chwale takie posuniecie
Ja akurat jestem zadowolony z kalendarza ponieważ od samego początku czekałem na lorke i ja zgarnalem i teraz bardzo przyjemnie mi się nią gra 😊
Jutrzejsza oferta tylko za pieniądze