Kalendarz adwentowy: przyszłe oferty
Tak prezentują się następne oferty kalendarza adwentowego. Możliwe, że po tym wycieku WG zmieni co niektóre propozycje.
Kolejność umieszczenia na liście jest przypadkowa.
03.12 – M48A2 Räumpanzer04.12 – M6A2E105.12 – WZ-120-1G FT06.12 – T-10307.12 – Strv 8108.12 – M41D09.12 – Gwardzista STG (spoza listy)
10.12 – Löwe11.12 – WZ-111 Alpine Tiger12.12 – LT-43213.12 – VK 75.01 (K)14.12 – Strv S115.12 – 50TP (spoza listy)
16.12 – AMX 13 5717.12 – E 75 TS18.12 – Lorraine 40t19.12 – Chrysler K (spoza listy)
20.12 – 360 dni KP (spoza listy)
21.12 – Centurion Mk. 5/1 RAAC22.12 – Somua SM23.12 – Rheinmetall Skorpion (bez malowania)24.12 – ELC EVEN 90 (spoza listy)- Caernarvon Action X
- Object 703 Version II
- Lansen C
- Škoda T 27
- Styl 3D „Klarer Himmel” dla czołgu E 100
- Styl 3D „Galahad” dla czołgu FV4005
Podajemy tę informację jako pierwsi. Źródło własne.





Czekałem na skodę i się już raczej nie doczekam, Wesołych Świąt
Goł po tysienczny komentarz jaaaaaazdaaaaa
Jak jutro dadzą 703, to w komentarzach tutaj będzie słychać potężne trzaski pękającej… wiadomo czego :)))))
Jeśli pojawi się obj 703, to komentarze powinny być w większości pozytywne ( w tym mój ), ponieważ większość właśnie na niego czeka 🙂 Jeśli obj się nie pojawi, to dopiero będzie armagedon 😉
Lepiej żeby nie było tej dwururki bo wtedy to juz w ogóle nie będzie się dało grać .Rzucą sie jak ksiądz na ministranta i bedzie biadolenie że ten noob i ten a sami nie potrafią nimi grać. Jak w przypadku schematów. Z 4 na 8-9 tier i to samo. Oby nie.
Powinni jutro w ramach dowcipu i poprawy waszych humorów dać kozaka w stylu T42.
Bin4r jak twierdzisz czy na 100% będzie jutro 703
Nie ma co gdybać, dowiemy się jutro co będzie 🙂
Ale jesteście na 100 przekonani że jutro będzie dwulufowiec chciałbym ale patrzcie ile ofert sie nie zgadzało
Dadzą wam panthere 8.8 tylko za hajs żebyście już nie płakali za 703
Wesołych i pogodnych świąt czołgiści 😁 i dzięki za twoja dobra robotę Bin4r
szczególnie za te spekulacje 703 dzisiejszą gdzie ludzie mogli kupic Scorpiona 🤣
Jak ktos czekal na mityczna dwulufke zamiast kupic skorpiona to jego problem, nie autora
Ale będę miał bekę jak jutro będzie Skoda t27 za kasę !! buhahaha
Może będzie Lis albo 274a. Jak z jednych poprzednich edycji gdy ostatnim pojazdem był ten z maratonu. Pod uwagę też biorę Chińczyka, bo ostatnio o nim parę artykułów było.
bardziej jkbc lisa dadzą bo maraton na 274a był niedawno;P
Albo T 34
Mówcie co chcecie ale Elc Even 90 to też czołg dwulufowy …
Mały zwinny gnojek z fajnym camo do trolowania innych graczy bo często gęsto żeby go wykryć trzeba na niego wjechać .
Mam go już jakiś czas i lubię nim grać a dziś skorzystam z okazji i dokupię sobie tę misje X5 .
co w ubiegłych latach było w ofercie ostatniego dnia kalendarza?
curwowron AX
Łap piwo za przekręcenie nazwy. Śmiechłem
VK 75 chyba była
licze tylko na nowego chinola road to 1k
Ten kto napisze 1000 komentarz dostaje od rykoszetu dwulufowca w prezencie na gwiazdkę 😉
No to dobijamy 1000
kończy się kalendarz adwentowy, a tu tylko 907 comments… DAWAJCIE DOBIJEMY DO 1K!!!
no i nie było lansena…
I dobrze bo to ********* maszyna !!!!!
Mam nadzieje ze jutro dadzą Škoda T45 lub 122TM bo dwururka się kurzy od roku 😂😂😂
ale na 100% bedzie czy tego nie wiesz lolek
Będzie jutro 703 lolek
Tak będzie za samą Kasę jak to co roku ostatnia oferta 🙂
Macie 703 cebulaki haha co dziennie spam od początku kalendarza jutro wam dadzą za kasę 🙂
wesołych świąt
chcialem za golda za kase to sie moga cmoknac, mam inne premki ktorymi sie swietnie gra progetto,bourasque lis renegat wiec sorry wg nie chcecie mojego golda to nie
Po co im twój gold już za niego zapłaciłeś 😛
haha pozamiatane 😀
rzeczywiscie pozamiatane ani grosza w tym roku na gre nie wydalem xD gold z rankingowych
nie zaplacilem bo mam z rankingowych za darmo, chcialem tylko dokupic zeby bylo na 703 😉
hehe dawac minusy gosc mnie pozamiatal bo przeciez zaplacilem za golda okragle 0 zl 😀 =DDD
Nie przejmuj się, Kacperki z rykoszetu tylko tyle mogą 😉
Niektórzy widząc w komentarzu liczbę „703” z automatu dają minusa
Ogólnie jestem zaskoczony dlaczego w wigilię dali evena
w sowietach chyba inne sweieta maja
Co według was będzie jutro 703 mi się marzy
Co oznaczają te złote dni w kalendarzu na stronie wg?
po co oni dają czołgi które są do kupienia w drzewku za golda do kalendarza….
Bo to wg…a i tak znajda sie osoby ktore dadza 300 golda więcej za kilka misji
ELC EVEN, można się rozejść
dzis chyba elc even 🙁
Tak, dzisiaj even 🙁
oj Januszki, Januszki i Grażynki… łudzicie się że dwurure dadzą za golda… macie telefony? zapewne macie. A dyktafony w telefonach też? pewnie też macie. To się nagrajcie i posłuchajcie siebie samych jutro jak wytrzeźwiejecie… XD
Ja już mam karpia w lodówce xd
I niech te Janusze i Grażyny rozpędza się i je… głową w ścianę. Jesteście niereformowalni. Nic was WG nie nauczyło przez tyle lat. Do was mówić to jak do woła.
To jest WG, nie możesz mieć pewności że tego nie zrobią, a dla kasy zrobią wszystko, tak samo było z alienem.
Masz rację. Wg to firma która musi zarobić. Od wyciągnięcia Golda z kont jest czarny rynek nie kalendarz adwentowy. Liczycie na jutro? Jutro dadzą lansena za kasę. A 703 i kolowca dadzą w licytacji za Golda na black markecie. Ot taka dygresja
ona nie zarabia, ona proboje wyciagac kase a to co innego. WG ma taka mentalnosc
nie zarabia? policz sobie oferte z black market na type59G: 25k golda pomnóż przez 1000 czołgów=25000000 golda z kont graczy w kilka minut, dokładnie w 3 minuty. Następny black market i ten sam pojazd ale już 1500 szt w licytacji i min bit z tego co pamietam to 54k. pomnóż ilość czołgów przez minimalny bit…to tylko jeden przykład. nie zarabia? Według mnie zarabia krocie
Nie będzie dwururki tylko lodówka na koniec roku 😛
I dobrze będzie gdzie chlodzić żarcie na święta
Zostały jeszcze 2 oferty i moim zdaniem będzie ob703 bo NewMultiShow dostaje informacje szybciej od WG a widać, że na swoim koncie grał Skorpionem przed tym jak trafił do kalendarza a teraz grał 2 bitwy OB703.
szkoda liczyłem na chinola z premkami mam taki problem że mam prawie wszystkie i zawsze czekam na coś nowego
Elc evenem też grał
Tak będzie ale tylko za gotówkę.
Takie pytanie o której godzinie pojawiają się nowe ofery w kalendarzu? Po północy czy jakoś rano?
pojawiają się codziennie po 7.00, 25 grudnia będzie ostania oferta
W Azji godzina 7:00 to u nas 5:00 czyli jak się dokopiesz do informacji to o około 5:00.
Wystarczy wejsc na strone serwera azjatyckiego
Jutro na 100% będzie ob703 😀
122 TM raczej jutro odpada – nie ma go jeszcze w plikach gry .
Poza tym WG najpewniej zafunduje nam po nowym roku jakiś maraton i teoretycznie będzie go można łyknąć za free …
Pojazd jest w plikach, ale nie można go zobaczyć z perspektywy wyszukiwarki w grze.
To nowy czolg na 100% nie dadza go za golda
Nareszcie…na to czekałem…dawać mi ten shet😉👍
Powiedzcie prosze, kiedy w kalendarzu będzie Object 703 version II i czy wogóle będzie możliwy do kupienia? Z góry dziękuję. 😉
Zapewne jutro.
Dziękuję za odpowiedź 🙂
Spekulacje czy czymś potwierdzony fakt?
Jest nowe info nowy chiński med będzie na koniec kalendarza. Wg zarobi znowu, bo oferta only cash.
Skąd to info?
Nerf dzień przed.
Tak podaje Instytut Dancyh z ****.
Dziś skorpion, więc co jutro?
Mam cichą nadzieję na Skodę jutro a dwurure w ostatni dzień.
Czemu skode? Przecież nie jest jakaś dobra
Podobają mi się magazynki oraz potrzebuje czegoś do szkolenia załogi na czeskie czołgi. Na tej skodzie zależało mi najbardziej w tym roku, mam jeszcze ponad 50k golda z paczek.
Jutro dwurura na 99% i oby tak było
Oby dwurura była za hajs.
Skorpion bez malowania dziś
tez nie możecie wejść na serwer?
Nie wiem śpię jeszcze
dzis chyba bedzie Skorpion bez G. Dlaczego? Multi wie co będzie jutro w kalendarzu i zazwyczaj gra 2 bitewki danym pojazdem 1 dzień przed aby mieć gotowy film. Jesli sie sprawdzi jego staty to rozegrał wczoraj 2 bitwy Skorpionem.
Miałem rację 😀 dziś Skorpion
Na jakiej stronie sprawdzasz czym on gra dzień przed?
Poczęstujesz info też i dzisiaj?
A gdzie to sprawdzić
Stronka wot labs. Wpisujemy nick multiego i klikamy w zakładkę Past 24h Period Breakdown. I tam bedzie lista czym gral przez ostatnie 24h
Albo jestem slepy albo nie widze tej zakładki
Grał dwururą więc jutro kurna dwurura wlatuje na rejony i jest brana zanim zjem śniadanie 😛 Kurna tyle na nią czekałem… Rok temu w pakach za 1k ziko jej nie dostałem, ale jutro nadejdzie ten dzień 🙂
Czemu jej nie kupiłeś jak była w sklepie premium gdzieś przed wakacjami albo początkiem?
No i jak tam twoja 2rura ? 🤣🤣🤣
Dzięki wielkie dobry człowieku
pytanie skad multi wie co bedzie
2 bitewki zagrane dziś dwulufowcem, czyżby jutro w kalendarzu
Był kiedyś jakiś przeciek odnośnie tego stylu 3D na 703?
Może wiadomo za ile będzie objects w jakiej cenie
Myślałem, żeby wziąć Skorpiona jakby był, ale w sumie td’ka szwedzkiego już mam. Mocno się wahałem czy czekać dalej czy brać Somue. Ostatecznie wybrałem francuza i nie żałuję. Żadnego ciężkiego magazynka wcześniej nie miałem, a gra nim dla mnie to czysta przyjemność.😁
Do czasu lawiny 20 bitew 2 min ze 2 magazynka nie załadujesz. Ja się wstrzymałem i nie zaluje.
Przytuliłem ten magazynek bez super oczekiwań i nie żałuje. Gra mi się nim świetnie nawet jak wrzuci na IX tiery
Nie rozumiem co chcesz przekazać, napisz jeszcze raz tylko po polsku proszę.
Wczoraj rozegrałem około 50 bitew francuzem i tylko potwierdzę, że jest to super maszyna. Win ratio na poziomie 72%. Trzeba tylko grać pod magazynek, trzymać się drugiej linii i wykorzystywać sytuacje.
Ahh i to uczucie kiedy pakujesz w przeciwnika 5 pestek, a on jedyne co może to wrócicie do garażu, bezcenne. 😜
Jutro na bank będzie słabszy czołg, aby ostatniego dnia kalendarza była godna premka na wydanie złotówek. Nie da to możliwości trudnego wyboru o 06:00 24.12., dla cwaniaków sprawdzających ruski serwer 😉
O 5:00 na serwerze azjatyckim jest oferta. 😉 Pozdro
Ja myślę że będzie styl 3d dla vk a te dzieci co głosowały na sedesa odwiedzi w święta krampus wiec wiecej szrot postów nie będzie 🙂
xd
rozumiem że ty jesteś tym jedynym potężnym graczem który zagłosował na jebaną choinkę. Wiesz poza wyglądem jest jeszcze pojazd na którym będzie ten styl. Więc poza Tobą większość graczy wybrała po prostu lepszy czołg.
No tak zagłosowałem ale kazdy mógł jak chcial a nie tam gdzie wiekszosc by pójść na łatwiznę.
Te style oba są raczej przeciętne wiec szalu ni ma mimo wszystko. W tym roku wygral ten zły warte podkreślenia 🙂
Ja zagłosowałem na choinkę, bo po prostu tamten mi się podobał, ale zawsze coś niż nic.
Skorpiona raczej nie będzie, dadza jeszcze 2 szroty a 25 dwulufke
Serio ? Ponad 130 tys. szt jest na serwerze EU, Defendera/obj 252 ponad 230 tys. i ani jednego ani drugiego na randomach nie widac… o co ten ból?
Czekam na caernavron action X kurna już powinien być
Ale jego można kupić za złoto w grze cały czas
Totalne dno i metr mułu!
Nie może być z Tobą aż tak źle! Trzymaj się pomidorku.
Object 703 II będzie ostatnią ofertą kalendarza adwentowego. Wyłącznie za pieniądze.
skąd taka informacja?
Nie widzisz, że to Wargaming. napisało? A tak poważnie, to jest to najbardziej logiczne podejście z ich punktu, ponieważ jak widać zainteresowanie tym pojazdem jest ogromne i mnóstwo osób zdecydowało by się wydać na niego kasę. Od wyciągniecia od graczy wylosowanego golda z paczek będzie jeszcze czarny rynek 😉
Z drugiej jednak strony ich celem jest „odsilenie” golda z kont graczy, którzy mają go z paczek i z CW (większość zbiera właśnie żeby wydać na kalendarz). Żeby sprzedaż golda w nowym roku się zgadzała.
Sam kupiłem paczki za 160zł i mam ponad 11k golda z nich. Do tego wypadł ISU, który jest mierny i tej Sherman FL. Czekam na Skorpiona 🙂
Tez czekam na Skorpiona ale coś mi się wydaje ze moze go nie być, większość ludzi tak myśli jak czytałem
KURDE widzę że nie tylko ja na Skorpiona czekam, oby był!
Czemu lorka kosztowała aż 140 ziko mimo że jest medem
Bo medy tyle kosztuja? Ewentualne roznice to kwestia jakości pojazdu.