Kalendarz adwentowy: przyszłe oferty

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

993 komentarzy
jacek999

Czekałem na skodę i się już raczej nie doczekam, Wesołych Świąt

Baboctwo przeprzydle

Goł po tysienczny komentarz jaaaaaazdaaaaa

Kocjan

Jak jutro dadzą 703, to w komentarzach tutaj będzie słychać potężne trzaski pękającej… wiadomo czego :)))))

Last edited 5 lat temu by Kocjan
Demonek66

Jeśli pojawi się obj 703, to komentarze powinny być w większości pozytywne ( w tym mój ), ponieważ większość właśnie na niego czeka 🙂 Jeśli obj się nie pojawi, to dopiero będzie armagedon 😉

Last edited 5 lat temu by Demonek66
mapex000

Lepiej żeby nie było tej dwururki bo wtedy to juz w ogóle nie będzie się dało grać .Rzucą sie jak ksiądz na ministranta i bedzie biadolenie że ten noob i ten a sami nie potrafią nimi grać. Jak w przypadku schematów. Z 4 na 8-9 tier i to samo. Oby nie.

Powhatan

Powinni jutro w ramach dowcipu i poprawy waszych humorów dać kozaka w stylu T42.

Bartek

Bin4r jak twierdzisz czy na 100% będzie jutro 703

Bartek

Ale jesteście na 100 przekonani że jutro będzie dwulufowiec chciałbym ale patrzcie ile ofert sie nie zgadzało

papex

Dadzą wam panthere 8.8 tylko za hajs żebyście już nie płakali za 703

Ja1

Wesołych i pogodnych świąt czołgiści 😁 i dzięki za twoja dobra robotę Bin4r

czolgtata

szczególnie za te spekulacje 703 dzisiejszą gdzie ludzie mogli kupic Scorpiona 🤣

Davdies

Jak ktos czekal na mityczna dwulufke zamiast kupic skorpiona to jego problem, nie autora

Johnny Bravo

Ale będę miał bekę jak jutro będzie Skoda t27 za kasę !! buhahaha

andrzej

Może będzie Lis albo 274a. Jak z jednych poprzednich edycji gdy ostatnim pojazdem był ten z maratonu. Pod uwagę też biorę Chińczyka, bo ostatnio o nim parę artykułów było.

TenTypTakMa

bardziej jkbc lisa dadzą bo maraton na 274a był niedawno;P

mapex000

Albo T 34

Dawid

Mówcie co chcecie ale Elc Even 90 to też czołg dwulufowy …

Mały zwinny gnojek z fajnym camo do trolowania innych graczy bo często gęsto żeby go wykryć trzeba na niego wjechać .
Mam go już jakiś czas i lubię nim grać a dziś skorzystam z okazji i dokupię sobie tę misje X5 .

szaryszynszyl

co w ubiegłych latach było w ofercie ostatniego dnia kalendarza?

TenTypTakMa

curwowron AX

Krasnoarmiejec

Łap piwo za przekręcenie nazwy. Śmiechłem

Konrad

VK 75 chyba była

szaryszynszyl

licze tylko na nowego chinola road to 1k

maniek

Ten kto napisze 1000 komentarz dostaje od rykoszetu dwulufowca w prezencie na gwiazdkę 😉

Soksk

No to dobijamy 1000

I_Need_Another_opruskapremkaza160pln

kończy się kalendarz adwentowy, a tu tylko 907 comments… DAWAJCIE DOBIJEMY DO 1K!!!

I_Need_Another_opruskapremkaza160pln

no i nie było lansena…

maniek

I dobrze bo to ********* maszyna !!!!!

maniek

Mam nadzieje ze jutro dadzą Škoda T45 lub 122TM bo dwururka się kurzy od roku 😂😂😂

BUBIK

ale na 100% bedzie czy tego nie wiesz lolek

Bartek

Będzie jutro 703 lolek

Lolek

Tak będzie za samą Kasę jak to co roku ostatnia oferta 🙂

Lolek

Macie 703 cebulaki haha co dziennie spam od początku kalendarza jutro wam dadzą za kasę 🙂

wesołych świąt

Last edited 5 lat temu by Lolek
zimnmioiok

chcialem za golda za kase to sie moga cmoknac, mam inne premki ktorymi sie swietnie gra progetto,bourasque lis renegat wiec sorry wg nie chcecie mojego golda to nie

Lolek

Po co im twój gold już za niego zapłaciłeś 😛

Zły

haha pozamiatane 😀

ziemniok

rzeczywiscie pozamiatane ani grosza w tym roku na gre nie wydalem xD gold z rankingowych

ziemniok

nie zaplacilem bo mam z rankingowych za darmo, chcialem tylko dokupic zeby bylo na 703 😉

ziemniok

hehe dawac minusy gosc mnie pozamiatal bo przeciez zaplacilem za golda okragle 0 zl 😀 =DDD

Piter

Nie przejmuj się, Kacperki z rykoszetu tylko tyle mogą 😉

Majster041

Niektórzy widząc w komentarzu liczbę „703” z automatu dają minusa

Xxxx

Ogólnie jestem zaskoczony dlaczego w wigilię dali evena

zimnmioiok

w sowietach chyba inne sweieta maja

Bartek

Co według was będzie jutro 703 mi się marzy

Kuba21571

Co oznaczają te złote dni w kalendarzu na stronie wg?

Johhny Sins

po co oni dają czołgi które są do kupienia w drzewku za golda do kalendarza….

Omg

Bo to wg…a i tak znajda sie osoby ktore dadza 300 golda więcej za kilka misji

WWG

ELC EVEN, można się rozejść

Bobr

dzis chyba elc even 🙁

Demonek66

Tak, dzisiaj even 🙁

TenTypTakMa

oj Januszki, Januszki i Grażynki… łudzicie się że dwurure dadzą za golda… macie telefony? zapewne macie. A dyktafony w telefonach też? pewnie też macie. To się nagrajcie i posłuchajcie siebie samych jutro jak wytrzeźwiejecie… XD

Lubię czołgi

Ja już mam karpia w lodówce xd

Go_ahead

I niech te Janusze i Grażyny rozpędza się i je… głową w ścianę. Jesteście niereformowalni. Nic was WG nie nauczyło przez tyle lat. Do was mówić to jak do woła.

kajm21

To jest WG, nie możesz mieć pewności że tego nie zrobią, a dla kasy zrobią wszystko, tak samo było z alienem.

Go_ahead

Masz rację. Wg to firma która musi zarobić. Od wyciągnięcia Golda z kont jest czarny rynek nie kalendarz adwentowy. Liczycie na jutro? Jutro dadzą lansena za kasę. A 703 i kolowca dadzą w licytacji za Golda na black markecie. Ot taka dygresja

zimnmioiok

ona nie zarabia, ona proboje wyciagac kase a to co innego. WG ma taka mentalnosc

TenTypTakMa

nie zarabia? policz sobie oferte z black market na type59G: 25k golda pomnóż przez 1000 czołgów=25000000 golda z kont graczy w kilka minut, dokładnie w 3 minuty. Następny black market i ten sam pojazd ale już 1500 szt w licytacji i min bit z tego co pamietam to 54k. pomnóż ilość czołgów przez minimalny bit…to tylko jeden przykład. nie zarabia? Według mnie zarabia krocie

Razor_6

Nie będzie dwururki tylko lodówka na koniec roku 😛

Figa_z_makiem

I dobrze będzie gdzie chlodzić żarcie na święta

Frondol

Zostały jeszcze 2 oferty i moim zdaniem będzie ob703 bo NewMultiShow dostaje informacje szybciej od WG a widać, że na swoim koncie grał Skorpionem przed tym jak trafił do kalendarza a teraz grał 2 bitwy OB703.

szaryszynszyl

szkoda liczyłem na chinola z premkami mam taki problem że mam prawie wszystkie i zawsze czekam na coś nowego

Psychol

Elc evenem też grał

Arkadio

Tak będzie ale tylko za gotówkę.

Frondol

Takie pytanie o której godzinie pojawiają się nowe ofery w kalendarzu? Po północy czy jakoś rano?

Johnny Bravo

pojawiają się codziennie po 7.00, 25 grudnia będzie ostania oferta

🍅POMIDOR🍅

W Azji godzina 7:00 to u nas 5:00 czyli jak się dokopiesz do informacji to o około 5:00.

Kedrot

Wystarczy wejsc na strone serwera azjatyckiego

Frondol

Jutro na 100% będzie ob703 😀

Dawid

122 TM raczej jutro odpada – nie ma go jeszcze w plikach gry .

Poza tym WG najpewniej zafunduje nam po nowym roku jakiś maraton i teoretycznie będzie go można łyknąć za free …

fran

Pojazd jest w plikach, ale nie można go zobaczyć z perspektywy wyszukiwarki w grze.

Kedrot

To nowy czolg na 100% nie dadza go za golda

Alfa

Nareszcie…na to czekałem…dawać mi ten shet😉👍

Anonimowy czołgista

Powiedzcie prosze, kiedy w kalendarzu będzie Object 703 version II i czy wogóle będzie możliwy do kupienia? Z góry dziękuję. 😉

Anonimowy czołgista

Dziękuję za odpowiedź 🙂

Banan

Spekulacje czy czymś potwierdzony fakt?

Piotr

Jest nowe info nowy chiński med będzie na koniec kalendarza. Wg zarobi znowu, bo oferta only cash.

hhh

Skąd to info?

Cos

Nerf dzień przed.

Lame

Tak podaje Instytut Dancyh z ****.

Oliwwer05

Dziś skorpion, więc co jutro?

Wujek google nie boli

Mam cichą nadzieję na Skodę jutro a dwurure w ostatni dzień.

Szranki

Czemu skode? Przecież nie jest jakaś dobra

Wujek google nie boli

Podobają mi się magazynki oraz potrzebuje czegoś do szkolenia załogi na czeskie czołgi. Na tej skodzie zależało mi najbardziej w tym roku, mam jeszcze ponad 50k golda z paczek.

Ziomek_12

Jutro dwurura na 99% i oby tak było

Wujek google nie boli

Oby dwurura była za hajs.

Papaja

Skorpion bez malowania dziś

Kaiw

tez nie możecie wejść na serwer?

Hujhe

Nie wiem śpię jeszcze

Johnny Sins

dzis chyba bedzie Skorpion bez G. Dlaczego? Multi wie co będzie jutro w kalendarzu i zazwyczaj gra 2 bitewki danym pojazdem 1 dzień przed aby mieć gotowy film. Jesli sie sprawdzi jego staty to rozegrał wczoraj 2 bitwy Skorpionem.

Johnny Sins

Miałem rację 😀 dziś Skorpion

Wujek google nie boli

Na jakiej stronie sprawdzasz czym on gra dzień przed?

Poczęstujesz info też i dzisiaj?

Szranki

A gdzie to sprawdzić

Bobr

Stronka wot labs. Wpisujemy nick multiego i klikamy w zakładkę Past 24h Period Breakdown. I tam bedzie lista czym gral przez ostatnie 24h

Last edited 5 lat temu by Bobr
Kedrot

Albo jestem slepy albo nie widze tej zakładki

Ziomek_12

Grał dwururą więc jutro kurna dwurura wlatuje na rejony i jest brana zanim zjem śniadanie 😛 Kurna tyle na nią czekałem… Rok temu w pakach za 1k ziko jej nie dostałem, ale jutro nadejdzie ten dzień 🙂

Radek2723

Czemu jej nie kupiłeś jak była w sklepie premium gdzieś przed wakacjami albo początkiem?

Wujek google nie boli

No i jak tam twoja 2rura ? 🤣🤣🤣

Wujek google nie boli

Dzięki wielkie dobry człowieku

zimnmioiok

pytanie skad multi wie co bedzie

Rieq

2 bitewki zagrane dziś dwulufowcem, czyżby jutro w kalendarzu

vAbrams

Był kiedyś jakiś przeciek odnośnie tego stylu 3D na 703?

Bartek

Może wiadomo za ile będzie objects w jakiej cenie

PanzerNik

Myślałem, żeby wziąć Skorpiona jakby był, ale w sumie td’ka szwedzkiego już mam. Mocno się wahałem czy czekać dalej czy brać Somue. Ostatecznie wybrałem francuza i nie żałuję. Żadnego ciężkiego magazynka wcześniej nie miałem, a gra nim dla mnie to czysta przyjemność.😁

Cos

Do czasu lawiny 20 bitew 2 min ze 2 magazynka nie załadujesz. Ja się wstrzymałem i nie zaluje.

Razor_6

Przytuliłem ten magazynek bez super oczekiwań i nie żałuje. Gra mi się nim świetnie nawet jak wrzuci na IX tiery

PanzerNik

Nie rozumiem co chcesz przekazać, napisz jeszcze raz tylko po polsku proszę.
Wczoraj rozegrałem około 50 bitew francuzem i tylko potwierdzę, że jest to super maszyna. Win ratio na poziomie 72%. Trzeba tylko grać pod magazynek, trzymać się drugiej linii i wykorzystywać sytuacje.
Ahh i to uczucie kiedy pakujesz w przeciwnika 5 pestek, a on jedyne co może to wrócicie do garażu, bezcenne. 😜

Arma

Jutro na bank będzie słabszy czołg, aby ostatniego dnia kalendarza była godna premka na wydanie złotówek. Nie da to możliwości trudnego wyboru o 06:00 24.12., dla cwaniaków sprawdzających ruski serwer 😉

Wujek google nie boli

O 5:00 na serwerze azjatyckim jest oferta. 😉 Pozdro

Cos

Ja myślę że będzie styl 3d dla vk a te dzieci co głosowały na sedesa odwiedzi w święta krampus wiec wiecej szrot postów nie będzie 🙂

rudyrydz

xd

albatros

rozumiem że ty jesteś tym jedynym potężnym graczem który zagłosował na jebaną choinkę. Wiesz poza wyglądem jest jeszcze pojazd na którym będzie ten styl. Więc poza Tobą większość graczy wybrała po prostu lepszy czołg.

Cos

No tak zagłosowałem ale kazdy mógł jak chcial a nie tam gdzie wiekszosc by pójść na łatwiznę.

Te style oba są raczej przeciętne wiec szalu ni ma mimo wszystko. W tym roku wygral ten zły warte podkreślenia 🙂

pajonk

Ja zagłosowałem na choinkę, bo po prostu tamten mi się podobał, ale zawsze coś niż nic.

Oliwwer05

Skorpiona raczej nie będzie, dadza jeszcze 2 szroty a 25 dwulufke

Zginiesz

Serio ? Ponad 130 tys. szt jest na serwerze EU, Defendera/obj 252 ponad 230 tys. i ani jednego ani drugiego na randomach nie widac… o co ten ból?

HALO

Czekam na caernavron action X kurna już powinien być

Sylwek

Ale jego można kupić za złoto w grze cały czas

kimbo

Totalne dno i metr mułu!

DlaczegoTakWygladasz

Nie może być z Tobą aż tak źle! Trzymaj się pomidorku.

Wargaming.

Object 703 II będzie ostatnią ofertą kalendarza adwentowego. Wyłącznie za pieniądze.

pawel0264

skąd taka informacja?

Demonek66

Nie widzisz, że to Wargaming. napisało? A tak poważnie, to jest to najbardziej logiczne podejście z ich punktu, ponieważ jak widać zainteresowanie tym pojazdem jest ogromne i mnóstwo osób zdecydowało by się wydać na niego kasę. Od wyciągniecia od graczy wylosowanego golda z paczek będzie jeszcze czarny rynek 😉

Last edited 5 lat temu by Demonek66
DlaczegoTakWygladasz

Z drugiej jednak strony ich celem jest „odsilenie” golda z kont graczy, którzy mają go z paczek i z CW (większość zbiera właśnie żeby wydać na kalendarz). Żeby sprzedaż golda w nowym roku się zgadzała.
Sam kupiłem paczki za 160zł i mam ponad 11k golda z nich. Do tego wypadł ISU, który jest mierny i tej Sherman FL. Czekam na Skorpiona 🙂

Anonim

Tez czekam na Skorpiona ale coś mi się wydaje ze moze go nie być, większość ludzi tak myśli jak czytałem

erke

KURDE widzę że nie tylko ja na Skorpiona czekam, oby był!

Radek2723

Czemu lorka kosztowała aż 140 ziko mimo że jest medem

Cos

Bo medy tyle kosztuja? Ewentualne roznice to kwestia jakości pojazdu.