Zimowy kalendarz adwentowy: Zgarniajcie najlepsze Oferty dzienne!

Grudzień to pora niespodzianek! Zima w World of Tanks zaczyna się od wielkiej świątecznej wyprzedaży. Od 1 grudnia prawie do Nowego Roku codziennie czekają Was nowe oferty! Nie ma czasu na czekanie, łapcie je!


Czas na świąteczne przysmaki, Dowódcy!

Dajcie się porwać świątecznej atmosferze z tradycyjnymi wspaniałymi zimowymi wyprzedażami w World of Tanks. Atrakcje Kalendarza adwentowego ruszają 1 grudnia i potrwają do 1 stycznia, obsypując Was ekskluzywnymi 24-godzinnymi ofertami przez miesiąc. Jak zwykle, zarówno w garażu jak i w Sklepie premium codziennie pojawiać się będą nowe wyjątkowe oferty. Nie przegapcie szansy na dodanie niesamowitych pojazdów do swojej kolekcji łowców ze stali!

Od 1 grudnia, 2020, 07:00 CET, do 1 stycznia, 2021, 07:00 CET (UTC+1)
Wypełniajcie misje bitewne i zgarniajcie nagrody!

Drzwiczki kalendarza adwentowego World of Tanks otworzą się 1 grudnia i przyniosą ofertę ze specjalnymi misjami bojowymi, które wynagrodzą Was zestawem rezerw osobistych. Mamy nadzieję, że wprowadzą Was one w świąteczny nastrój i zmotywują do podwojenia wysiłków na polu bitwy.

Co więcej, przez cały okres trwania Kalendarza adwentowego, codziennie będzie na Was czekać nowa misja z innymi warunkami. Po ich ukończeniu otrzymacie przedmioty w grze, które podniosą Waszą skuteczność w bitwach! Wszystkie misje będą dostępne na ekranie wyprzedaży; aby je rozpocząć należy kliknąć przycisk „Akceptuj”.

Rozgrzejcie się w grudniu tymi gorącymi ofertami!

Od 2 grudnia będziecie mieli dostęp do bieżących ofert zarówno w kliencie gry jak i Sklepie premium. Kalendarz będzie aktualizowany codziennie, a każda nowa oferta będzie zawierała pojazd premium-niespodziankę. Poza pojazdem premium i miejscem w garażu, znajdziecie tam też misje 5x PD na 25 zwycięstw i załogi wyszkolone w 100% jako darmowe premie. Nikt nie wie, jaka okazja trafi się danego dnia, ale wszystkie one są ekskluzywnymi ofertami ważnymi tylko przez 24 godziny. Nie przegapcie tego – każdego dnia odwiedzajcie kalendarz, aby skorzystać z doskonałych okazji!

Każda oferta będzie dostępna zarówno za złoto jak i rzeczywiste pieniądze. Ostatnia oferta, która zostanie odblokowana 25 grudnia o 07:00 CET, będzie dostępna wyłącznie za rzeczywiste pieniądze w Sklepie premium do 1 stycznia, 07:00 CET (UTC+1).
Jak dotrzeć do Kalendarza adwentowego

Oferty dzienne możecie odnaleźć na trzy sposoby:

  1. Uruchomcie World of Tanks i zalogujcie się na Wasze konto—Kalendarz adwentowy otworzy się automatycznie. Ta metoda jest dostępna tylko raz na dzień, kiedy uruchamiacie grę.

2. Otworzycie go również klikając interaktywny baner w zakładce wydarzeń specjalnych.

3. Kliknijcie na specjalne stanowisko 3D w Waszym garażu.

Codziennie będziemy dodawać nowe oferty w tym artykule, zatem upewnijcie się, że żadna z nich nie umknie Waszej uwadze, nawet jeśli nie jesteście zalogowani w kliencie gry i nie odwiedziliście Sklepu premium.

Rekompensata

Jeśli zakupicie pojazd, który już posiadacie w kliencie gry, otrzymacie za niego rekompensatę w złocie, miejsce w garażu, załogę wyszkoloną w 100% i misje 5x PD na 25 zwycięstw jako darmowe dodatki.

Złapcie tę szansę na zaparkowanie czadowych pojazdów w swoich garażach, Dowódcy!

Ź: Portal EU

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
17 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Luke

Strzyżenie baranów czas zacząć

Volbeat

Beczenia baranów czas zacząć 🙂
Co to za polska głupia przypadłość zaglądanie komuś do portfela. Kogoś stać to kupuje, nie stać nie kupuje – proste! Pomyśl sobie tylko że dzięki tym których stać grasz w tę grę od 10 lat.

Last edited 1 miesiąc temu by Volbeat
Killer

Nie wysilaj się nie wytłumaczysz takim baranom.

pitrex_02

jest i on, maruda który gra za darmo w grę tylko dlatego, że inni płacą, a do tego na nich narzeka 😀
Po co się czepiać wszystkiego i wszystkich? Jak ktoś chce, to wyda pieniądze.
Tak samo z innymi rozrywkami. TV opłacasz co miesiąc, a jakoś nie narzekasz…

Marek

Jeśli zakupicie pojazd, który już posiadacie w kliencie gry, otrzymacie za niego rekompensatę w złocie -> ta rekompensata rozumiem to nie jest równowartość czołgu w złocie, tylko odpowiednio mniej?

pitrex_02

wydaje mi się, że rekompensata jest o 300 złota niższa niż cały zestaw(WG odlicza miejsce w garażu), przynajmniej rok temu tak było

admin

ja obstawiam amx 13 57

elton

Nie ma żadnych wycieków w tym roku?

WWG

Aż dziwne.

pitrex_02

Po części mnie to cieszy, będzie większe zaskoczenie jeśli dadzą coś ciekawego 😀

Sqbunnyv2

Zgadujemy co będzie w kalendarzu? Ja stawiam na obj 703

Anon

Mysle ze bedzie Defender, Progetto, Senlac i cos z nowosci np Lis lub King Tiger, kto wie?

anonimooo

ja po cichu liczę na E25

Bobby

Wszystko, będzie, masz cały miesiąc codziennie co innego więc będziesz mieć wszystkie premki dostępne.

Anonim

Premek w Wocie jest znacznie więcej niż 23 czyli tyle ile będzie ofert. Drzewkowe to nie wszystko

pitrex_02

boraske, 13 57, renegate, jakiś sherman

pitrex_02

no i oczywiście ciptejny!