Okolicznościowe koszulki World of Tanks od Good Loot!

Zapoznajcie się z najnowszymi markowymi produktami World of Tanks od Good Loot.


Z okazji 10. rocznicy World of Tanks  wraz z firmą Good Loot przygotowaliśmy trzy okolicznościowe wzory koszulek. Do każdej z nich dołączany jest kod dla nowych i obecnych graczy. Wszystkie modele można zobaczyć pod tym adresem https://goodloot.pl/brand/world-of-tanks Koszulki wyprodukowane zostały z dobrej jakości materiałów (100% bawełna).

LINK DO GOODLOOT

— Wasza ulubiona gra World of Tanks została wyprodukowana i wydana w 2010 roku. Tak, tak! To już 10 lat. Z tej okazji mamy dla wszystkich fanów, krótką acz treściwą, serię jubileuszowych koszulek. Na jednej z nich znajdziecie tajne plany konstrukcyjne pancernych piękności. Koszulka występuje w jednym wariancie kolorystycznym. Stonowana czerń i szarość świetnie korespondują z techniczną kreską.

LINK DO GOODLOOT

— W tym roku świętujemy okrągła rocznicę w świecie World of Tanks. To już 10 lat bitew, zdobywania twierdz i wojen klanów. Taka okazja nie może przejść bez echa. Łapcie więc trzy nowe wzory koszulek z kolekcji Good Loota. T-shirt TIGER wyróżnia się aplikacją 3D. Drapieżny tygrys przebija czarne tło, pozostawiając za sobą ogień i zniszczenie.

LINK DO GOODLOOT

— Stało się! Good loot oficjalnie dołączył do jubileuszowej fety z okazji 10-lecia gry World of Tanks. W skarbcu geeka znajdziecie więc trzy nowe wzory koszulek z pancernego uniwersum. Czarny T-shirt z powielonym logo to mocny wyraz gamerskich upodobań. Koszulka dostępna jest w kolorze czarnym z pomarańczowym nadrukiem o gładkiej fakturze.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
3 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Raginis

Hehe, co za pomysł by chłopak reklamował ciuchy dla facetów. Zdecydowanie wolałbym dziewczynę, najlepiej w klimacie “Pet of the month”. Wtedy bym rozważył. Pzdr

polish_badger

chętnie kupie u nich w sklepie kartę CCka

jakub

Dzięki za newsa, czapka na zime kupiona dużo taniej niż na WargamingStore