Rywalizacji klanów: Miejska dżungla – poznajcie zwycięzców

Zwycięzcą został INVIL!

Dowódcy!

Po tygodniu bezlitosnych starć i dramatycznych odwetów do końca przetrwała drużyna INVIL , która otrzymuje tytuł czempiona Rywalizacji klanów i przejmuje koronę, zostając nowym królem dżungli!

Po wyrównanych walkach pierwszego dnia pomiędzy R4YD i INVIL , INVIL wyszli zwycięsko z ekscytującej dogrywki. Ich drużyna kompletnie unicestwiła też CSA , z wynikiem 4-0, co było potężnym zaskoczeniem, ponieważ CSA, finaliści poprzedniego turnieju, tym razem przegrali wszystkie starcia. FAME oddali jedno zwycięstwo R4YD, ale ostatecznie uzyskali przewagę 3-1.

Gdy zaświtał dzień drugi, wszystkie drużyny rozpoczęły pokaz siły. INVIL całkowicie zdominowali FAME w finałach górnej drabinki, z wynikiem 4-0, czego nikt się nie spodziewał. FAME odzyskali siły po emocjonującej dogrywce przeciwko R4YD w wielu walkach rozgrywanych na ostrzu noża. FAME dotarli do finałów po wygraniu wszystkich starć.

Wielki finał przyniósł zmagania pomiędzy dwoma drużynami, z których żadna nie miała oczywistej przewagi. FAME weszli do meczu z wynikiem 3-2, ale nie zdołali zdobyć przewagi, zatem przeszli do finałów i decydującej bitwy na mapie Prochorowka. Obie drużyny zmierzyły się ze sobą w kulminacyjnej epickiej batalii na środku mapy, po czym INVIL przejęli górny skraj i zdobyli tytuł czempiona, po wygranej, trzymającej w napięciu dogrywce, z wynikiem 4-3.

Oświadczenie INVIL:

Po przewalczeniu długiej drogi do finału staraliśmy się pokazać z najlepszej strony. Niestety, nie wszystko poszło gładko, jednak zebraliśmy siły i udało nam się odnieść ostateczne zwycięstwo w turnieju. Chcielibyśmy podziękować Wargaming i wszystkim drużynom uczestniczącym w turnieju, szczególnie tym grającym przeciwko nam. Dziękujemy też Cyganowi, który włożył w komentowanie tego wydarzenia i wszystkich starć mnóstwo emocji. To było bardzo budujące doświadczenie.

W każdej rozgrywce każdy dawał z siebie wszystko. Najbardziej emocjonującym i stresującym starciem była ostateczna walka z FAME. Po wielu miesiącach udało nam się dobrać skład drużyn, które grały ze sobą we wspaniałej atmosferze. Z takimi wybornymi graczami, z uśmiechem spoglądamy w przyszłość i już nie możemy się doczekać następnego turnieju 15×15! To była niesamowita przygoda, zdecydowanie nie ostatnia. Mamy nadzieję, że takie turnieje będą się wydarzać jeszcze częściej!

Gratulujemy latzy_Primus (R4YD), najskuteczniejszemu graczowi, a wielkie brawa dostaje drużyna INVIL za zwycięstwo w tym sezonie!

Dziękujemy wszystkim za śledzenie transmisji i składamy serdeczne podziękowania każdej z drużyn za ich sportową postawę w czasie trwania wydarzenia.

W skrócie


Ź: Portal EU

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
13 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Kouzelnik_97

Wielkie brawa dla Dakillzora i Call_me_piotra za urządzenie tego wspaniałego widowiska 🙂
CSy Invili, czy też finałowe Urwisko zostaną w pamięci na długo, jak akcja AppleWowa 🙂
Derby mieszkania dla Blasta, ale Rysiek tym strzałem w 0:00 na Proho też zasłużył na pochwałę!
No i ten świetny komentarz Cygana, który prawie stracił głos 😀

Last edited 1 miesiąc temu by Kouzelnik_97
🍅POMIDOR🍅

Na Twitch wszyscy głosowali na FAME, a ja na INVILA. Wygrali…

Raginis

Finał naprawdę świetny. Ostania bitwa na 4:3 to mistrzostwo Invil. To zgranie, działali jak jeden czołg. Cymesik. Mam tylko jeden zarzut. Myślałem, że mam jakieś umiejętności. Jednak nie… Kurta na wacie. Ale szczerze gratuluję. Pzdr

Killer

Nie wiem nie widziałem samej gry więc nie będę się o niej wypowiadał, ale jeśli chodzi o drzewko turniejowe to zostało chyba wymyślone z potrzebą do ustawienia wyniku XD
Nie no serio teraz mówię nie wiem kto był naćpany przy robieniu go, ale ktoś ewidentnie spaprał sprawę.

Fan turniejów klanowych

To drzewko to jest system podwójnej eliminacji. Dlatego (oprócz finału) drużyna która przegrywa mecz spada do drabinki przegranych. Jako że FAME wygrał mecz z RAYD w drabince przegranych, to wszedł do finału. Taki system jest dosyć popularny na różnych zawodach espoertowych w wielu grach, gdyż powoduje, że trafiając na najlepszy zespół nie odpadasz od razu z turnieju, a masz szansę nawet zagrać w finale (i może go wygrać)

Raginis

Dzięki za info. Dla mnie jasne i klarowne. Pzdr

Qibble

btw jakie paczki – Waszym zdaniem – najlepiej kupić w tym roku? zastanawiam się między zwykłymi ruskimi a żółtymi chińskimi, chociaż te niebieskie bożonarodzeniowe też wydają się ciekawe… fioletowych raczej nie biorę pod uwagę

kiszka z maslem

przeciez wszystkie maja to samo tylko inne dekoracje, to wez te ktore ci sie bardziej podobaja

Qibble

krążyły legendy że w żółtych najlepsze dropy 😉 mi osobiście najbardziej podobają się dekoracje z niebieskich

andrzej

Legendy też krążyły o smokach. Jednak nikt ich nie widział tak naprawdę.

Raginis

Widziałem na własne oczy. Wawelski się nazywa. Pzdr

Dawid

Jedno mnie wczoraj delikatnie zdenerwowało INVIL wygrywa w półfinale z FAME, a za chwile INVIL gra w finale z FAME. To chyba moje przyzwyczajenie, że jeśli ktoś przegrywa w półfinale to za cholerę nie gra w finale, a tu jest drzewko które daje jakby nie patrzeć drugą szansę nie wiem czy to jest fair no, ale ktoś to tak dziwnie wymyślił.

Fan turniejów klanowych

To drzewko to jest system podwójnej eliminacji. Dlatego (oprócz finału) drużyna która przegrywa mecz spada do drabinki przegranych. Jako że FAME wygrał mecz z RAYD w drabince przegranych, to wszedł do finału. Taki system jest dosyć popularny na różnych zawodach espoertowych w wielu grach, gdyż powoduje, że trafiając na najlepszy zespół nie odpadasz od razu z turnieju, a masz szansę nawet zagrać w finale (i może go wygrać)