Wersja 1.11: drugi test publiczny

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

39 komentarzy
dawdsdw

Mam pytanie kiedy będzie włączony serwer testowy?

Wojlu

powinni dać wszystkie czołgi razem z tymi specjalnymi na serwer testowy

KptKosmit91

Serwer testowy już wystartował. Wiadomo co sie zmieniło? Bo ja narazie nic nowego nie widze nadal

KptKosmit91

Hmm z tego co widze to jednak wyłączyli serwery. Przez jakieś 30min działały

lis

ja mysle ze atmsfera od 7 grudnia poniwaz wtedy jest poniedzialek a wiadomo ze iwenty wota zawsze od poniedzialku i bo konczy sie przepustka

5zlotychMultikowskich

nie bendzie dopiero 11 bo w tamtym roku tez zaczela sie w piatek

palik30

Jak już przy nagrodach jesteśmy – to wpierw zasłużona nagroda – rok temu filmik promujący był 25 listopada – więc w tym roku pewnie podobnie. Od 1 grudnia kalendarz adwentowy. A pudełka świąteczne wystartują 12 grudnia (po wypłacie of course) – myślę że to całkiem możliwy scenariusz. 🙂 pozdrawiam

lis

w paczkach raczej bendzie wloski cienzki brytyjski lait obj i cos jescze

lis

a kiedy marton

Anon

Pewnie początek grudnia

Jajco

Skin 2D Good Morning Vietnam

Pytanko bo nie chce mi sie odkopywać starego tematu gdzie nikt nie zaglada… miał być w obecnym tank rewards od samego startu TR widniał pod inna nazwa jakieś ad astra i taki tez otrzymujemy, moje pytanie WTF?!

Miał być pierwszy ładny skin a dali kope :/

Killer

Nie wiadomo o co chodzi fakt mialbyc vitnam dostepny tylko dla amerykanskich czolgow ale dali ponownie ad astre nie wiadomo czemu pisz do sup jak sie to interesuje

: )

kiedy będą cięszkie włoskie??

Cos

Skoro na public test pusto to chyba im cos nie wyszło. Z wg to jest tak ze jak maja obsowe to kij wie potem kiedy czy za miesiąc czy pol roku.

Zakładam tez ze skoro jest obsowa to i w maratonie będzie chinski zlom jednak. Jakby ktoś lubil grac chińskimi mediami hahaha

Last edited 5 lat temu by Cos
Raginis

Jeśli już to „bendom”. Zachowuj spójną stylistykę. Pzdr uprzejmie

Killer

Bendom jestes pewien ?

Tutejszy

Za słowo ” bendom” to już dawno byś musiał dostać przez głowę.

Raginis

Jak cięszkie to i bendom. Chyba, że jednak ciężkie:) pzdr

lis

pujdzie na fortnite

lis

killer jak macie z kolegami wysmiewac wota to

Cos

Przeciez on ma rację, zaistaluj wpierw choc raz test i pograj z bydlem z ru i botami z eu to zrozumiesz. Niby test a przetestować tam się nic nie da.

no siema

podaj nick z wota

Killer

O co Ci chodzi ? Do mnie to wgl ? xD

Pomidor

Skoro nagrody z „Zasłużonej Nagrody” można odbierać do 28 Listopada, to w tym roku będzie 28 Listopada?

Bartek

Jakiej nagrody??

Pomidor
lis

e tam 100 mb

5zlotychMultikowskich

a co ma być niby w tym teście? ostatnio nic nie było, puszczają sobie testy dla samych testów marnując tym nasze pieniądze

Myszka

Dałeś je z własnej woli. Także proszę iść do lustra i oskarżać winnego 🙂

Malysz Wojtyla Pudzianowski

nie nasze, nie twoje, tylko ich 🙂

lis

ciekawe kiedy puszczą info o paczkach i atmosferze

Skydog71

pewnie w tym update.