Wersja 1.11: Zestaw stylizacyjny „Reaper”

Jeszcze więcej screenów nowego zestawu stylizacyjnego, który będzie dostępny za wydarzenie na Mapie Globalnej. Styl traktowany jako niehistoryczny element wyglądu zewnętrznego, wyceniony na 750 szt. złota. Dostępny dla pojazdów każdej narodowości i pojazdów poziomów VIII-X.

Stylizacje przywodzą na myśl postaci z Apokalipsy św. Jana, które mają wyruszyć na koniach przed Sądem Ostatecznym.

Opis stylu w języku angielskim:

— …and there went the last rider on a horse red as if forged in the flames of eternal fire. He moved slowly along the wastelands, the earth lifeless and dark like the horse he rode. Gripping a scythe in his skinless hand, the rider advanced, collecting his grim harvest. The scythe was shining, flashing like lightning in the pale hands of the rider. Some fools believed it might bring hope. But no hope was left behind the rider.

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
5 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
JapaSynek

Kolejna cudowna tapeta na czołg. To jest to czego gracze potrzebują teraz najbardziej! 🙂 Najfajniej będzie jak wprowadzą tyle kolorowych tapet, że bitwy będą wyglądały jak marsz równości. Wtedy będzie super 🙂

Killer

zawsze mozesz wylaczyc 🙂 wszystko co nie historyczne jesli tak bardzo kuje cie w oczka

JapaSynek

To są wspaniałe zmiany nic nie będę wyłączał! Gracze na to czekali latami, wreszcie wszyscy szczęśliwi! Jak dodadzą tapetkę w Spider-Mana to już naprawdę wychodzę i robię salto do tyłu. Rozerwę się ze szczęścia.

Raginis

A mi się podoba. Mało “czołgowy”, ale fajny graficznie. pzdr

Krasnoarmiejec

Kolejnym genialnym zestawem będzie anal rapist prokto agresor 3d style za niewielką ilość brązowych monet…

Last edited 10 dni temu by Krasnoarmiejec