Etap 4. Stalowego łowcy: Nagrody Twitch Drops na ostatnią ekspedycję

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

5 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Facet

Wszystko fajnie tylko będzie dylemat: Ae, Char czy obiekt ? … Nie lubię ciężkich amerykańców, Char super tylko te 4 sekundy między pestkami a obiekt pancerz ale reszta chyba nuda ..co wybrać .?..

mateuszsnajper

Odradzam obiekta, większość streamer’ów wypowiada się o nim negatywnie lub uważa, że jest to ostatni wybór, zależy też czy jest ci potrzebny taki czołg, ja np. miałem grać całego stalowego łowcę(nie grałem 2 i 3) i rozmienić żetony na obligacje. Mam 6k obligacji, jak skończę 4, rozmienię i będzie ok. 8k obligacji, a następnie gdy będzie nowy sezon sklepu za obligacje zamierzam kupić w miarę fajną i przyjemną premkę na linię frontu:)

Azprodzer01

Radzę ci wybrać AE ten czołg nie da się nie lubić

Pomidor

Rosyjski mocno średni, amerykańców też nie lubię, char futura biere bo szybki. Jeżeli chcesz za 12 żetonów (12×250=3k) obligacje to zostaw te żetony i na koniec zamienią się na obligacje 😉

Raginis

Dołożysz 2k i masz fajny fioletowy moduł. Tierów 9 masz mnóstwo w drzewkach do wyboru. Całkiem dobrych np. PTA, E50, standard, 430. Także polecam brać obligacje. Pzdr