Arpeggio: okręty flagowe Floty Mgły

Kapitanowie!

Nasza współpraca z Arpeggio of Blue Steel — Ars Nova — trwa w najlepsze! Okręty flagowe Floty Mgły dopłynęły do Zbrojowni — potężny superpancernik X ARP Yamato i ciężki krążownik VIII ARP Maya.

Zainteresowani? Kliknijcie przycisk Weź udział, żeby otrzymać dostęp do specjalnego łańcucha misji bojowych.

Zbrojownia

Odwiedźcie Zbrojownię, żeby zdobyć nowe okręty Arpeggio z miejscami w porcie, specjalnych dowódców z unikalnymi podkładami głosowymi i wartościowe przedmioty.

ARP Yamato i ARP Maya

Potężny superpancernik X ARP Yamato i ciężki krążownik VIII ARP Maya gotowe są do poprowadzenia Floty Mgły do bitwy! W Zbrojowni możecie kupić te okręty osobno lub w dużych zestawach, zawierających także ulepszenia dla okrętu ARP Yamato, stały kamuflaż ARPEGGIO dla IX Musashi, dowódców z unikalnymi podkładami głosowymi i inne przedmioty.

Uwaga: jeśli okaże się to konieczne, okręt X ARP Yamato mogą dosięgnąć poprawki w celu zbalansowania rozgrywki.

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć.

ARPEGGIO dla Musashi

Stały kamuflaż ARPEGGIO dla IX Musashi jest także dostępny w Zbrojowni wraz z dowódcą z unikalnym podkładem głosowym i misją bojową, dającą premię do PD.

Przejdź do Zbrojowni

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć.

Flota Mgły w Sklepie premium

W Sklepie premium znajdziecie okręty Floty Mgły, które udowodniły już swą wartość w boju — ciężkie krążowniki VII ARP Ashigara, VII ARP Nachi, VII ARP Haguro oraz VII ARP Myōkō, szybkie pancerniki V ARP Kirishima, V ARP Haruna, V ARP Kongō oraz V ARP Hiei, a także ciężki krążownik VIII ARP Takao z potężną artylerią i wyrzutniami torpedowymi, wysoką prędkością oraz niską wykrywalnością. Wraz z tym okrętem otrzymacie także alternatywny stały kamuflaż ARPEGGIO RED.

Każdy okręt posiada dowódcę o takiej samej nazwie z unikalnym podkładem głosowym i miejscem w porcie.

Sklep premium posiada w swojej ofercie pakiet zawierający wszystkie te okręty z dowódcą z 10 punktami umiejętności.

Szczegóły

Wszystkie okręty Arpeggio of Blue Steel w jednym zestawie! Ciężkie krążowniki i pancerniki wyposażone są w potężną artylerię baterii głównych i potrafią uzyskać duże prędkości.

Dowódcy Iona oraz Gunzo Chihaya mają specjalizacje na okręty odpowiednio V ARP Kirishima i VIII ARP Takao. Wszyscy dowódcy Arpeggio mają unikalny dubbing oraz specjalizację na okręty o tej samej nazwie. Możesz mieć na swojej liście więcej niż jednego dowódcę z Arpeggio jednocześnie.

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć.

Okręty ARP to okręty premium. Oznacza to, że mogą zdobyć więcej kredytów w bitwie, a ich stały kamuflaż zapewnia premie do PD, a także zmniejsza koszt obsługi okrętu po bitwie. Możecie ponownie przypisać dowódców z dowolnego japońskiego okrętu do okrętów ARP bez potrzeby ponownego szkolenia. PD zdobyte przez okręty ARP można zamienić na wolne PD. Okręty ARP posiadają wyjątkowy zestaw efektów graficznych dla trafień pociskami i torpedami, dla pożarów oraz zalań.

Możecie wyłączyć wyświetlanie dodatkowej zawartości w dowolnym momencie. Wszystkie premie, które zapewniają kamuflaże, są stosowane nawet jeśli wyświetlanie kamuflażu jest wyłączone. W takim przypadku wyświetlany jest standardowy stały kamuflaż, a jeśli okręt takowego nie posiada — kamuflaż Typu 5.


Misja bojowa
Początek: Pt. 13 Lis. 06:00 CET (UTC+1) / Twój czas lokalny: Pt. 13 Lis. 06:00
Koniec: Pt. 27 Lis. 06:00 CET (UTC+1) / Twój czas lokalny: Pt. 27 Lis. 06:00

Żeby wypełnić łańcuch misji bojowych, należy zdobywać baretki „Trafienie w cytadelę”, zadawać uszkodzenia przeciwnikom i zdobywać PD. Za wypełnianie etapów łańcucha otrzymacie sygnały X-Ray Papa Unaone oraz Sierra Bravo. Nagrodą główną jest dowódca Kirishima z unikalnym podkładem głosowym i 6 punktami umiejętności.


ARPEGGIO OF BLUE STEEL -ARS NOVA-

Wydarzenia z anime oraz mangi mają miejsce w niedalekiej przyszłości, gdy tajemnicza Flota Mgły objęła władzę nad Oceanem Światowym. Enigmatyczna i niezwyciężona eskadra, złożona jest z reinkarnacji legendarnych okrętów z pierwszej połowy XX wieku, wśród których są Kongō, Kirishimą i Takao.

Wyposażeni w tajemniczą superbroń, a także prowadzeni przez pancernik Yamato, nowi władcy oceanów blokują ludziom dostęp do mórz — niszcząc wszystko, co odważy się odpłynąć od brzegu. Wiele zakątków na ziemi, w tym Japonia, zostało odizolowanych i odciętych od reszty świata.

Okręty Floty Mgły są dowodzone przez swoje ludzkie uosobienia. Iona, uosobienie japońskiego okrętu podwodnego I-401, zdecydowała się zbiec na stronę ludzi, aby podjąć próbę odwrócenia losów wojny przeciw Flocie Mgły.

Uwaga! Wszystkie oferty dostępne są pod tym linkiem.

Ź: WoWS EU

guest
4 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
majkel

Ja pie…… Yamamoto przewraca się w grobie razem z Nagumo

Malysz Wojtyla Pudzianowski

powiedzial gosc grajacy w komputerowe czolgi xdDDDD

majkel

I co z tego przynajmniej mam jakieś pojęcie o historii a przerabianie yamato na ma mangę to ….. A na marginesie w wocie mam wyłączone style niehistoryczne i gram dla przyjemności dzbanie

PanNikt

No i kolejna X za kasę !!! A tak się zarzekali nie będzie !