Sezon 3. Przepustki bitewnej: Zgarniajcie wyśmienite nagrody, póki czas!

Odblokujcie najcenniejsze nagrody sezonu!


Nie przeoczcie okazji na zdobycie mnóstwa wyśmienitych nagród w bieżącym sezonie Przepustki bitewnej, Dowódcy!

Na ich liście znajdziecie zupełnie nowe Wyposażenie z nagród, dwa niesamowite style 3D, powalające elementy personalizacji oraz mnóstwo innych odjazdowych nagród. Chcielibyście błyskawicznie ukończyć każdy etap głównego postępu i dopaść te cenne nagrody? To łatwiejsze niż się wydaje!

Etapy głównego postępu Przepustki bitewnej dostępne

Od 9 listopada, 14:00 CET, do 7 grudnia, 01:00 CET (UTC +1)

Począwszy od 9 listopada, 14:00 CET (UTC+1) będziecie mogli nabyć dowolną liczbę etapów głównego postępu w cenie 250 szt. złota za każdy i natychmiastowo otrzymać za nie wszystkie podstawowe i ulepszone nagrody. Etapy zostaną uznane za ukończone.

Cała fura nagród czeka!

Możecie teraz odblokować najcenniejsze nagrody sezonu, łącznie z wybranym przez Was nowym standardowym wyposażeniem i tym z nagród. Zwróćcie szczególną uwagę na mechanizm obracania z nagród, który jest nadzwyczaj wyjątkowym elementem wyposażenia, ponieważ nie posiada odpowiednika wśród wyposażenia ulepszonego.

Dodatkowo, możecie się załapać na unikalnego członka załogi, masę fragmentów schematów, do dwóch spersonalizowanych wyglądów 3D dla pojazdów podstawowych tego sezonu( X IS-4 oraz X T110E5 ) i wiele innych. Oto krótki przegląd nagród za wszystkie 45 etapów głównego postępu.

Gdzie znajdę etapy do kupienia?

Od 9 listopada począwszy, odwiedźcie okno Przepustki bitewnej w kliencie gry, gdzie znajdziecie odblokowaną zakładkę „Kup etapy”. Nie wahajcie się kupić tylu etapów głównego postępu, ilu potrzebujecie!

Możecie kupować etapy jedynie po uprzednim zakupie Ulepszonej przepustki.
Wybierzcie zwycięzcę sezonu!

By otrzymać style 3D i spersonalizowanego członka załogi należy:

  • Ukończyć (bądź kupić) wszystkie 45 etapów głównego postępu.
  • Zagłosować na ulubiony czołg ( X IS-4  lub X T110E5 ) w kliencie gry.

Poprzez wybranie jednego z członków załogi, automatycznie otrzymacie powiązany z nim styl czołgu. Jeśli posiadacie Ulepszoną przepustkę to otrzymacie również drugi styl 3D.

Jeżeli ukończycie główny postęp, ale nie odbierzecie nagród na końcu trzeciego sezonu, zostanie Wam przyznany styl i członek załogi dla IS-4, jeżeli zalogujecie się do gry w ciągu roku.

Po zakończeniu 3. sezonu:

  • Załoga, która wygrała głosowanie otrzyma specjalną, tygodniową powtarzalną misję 2x PD dla wszystkich pojazdów poziomów IV-X w garażu.
  • Załoga, która zajmie drugie miejsce otrzyma specjalną, tygodniową powtarzalną misję 2x PD załogi dla wszystkich pojazdów z poziomów IV–X w garażu.

Wejdźcie do Przepustki bitewnej, dołączajcie do epickiej walki i wywalczcie góry przydatnych przedmiotów!

Ź: Portal EU

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments