Świętujmy Dzień Pamięci z listopadowymi Tank Rewards

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

18 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Marek

co ze stylem Vietnam????????

HeartBreaker

To na serwerze hamerykańskim – w juropejskim będzie za żywą gotówkę trzeba wydoić dojną krówkę co nie 😛 Ta astra paździerz jakich mało.

Johny

Siema wkoncu te kamo bedzie welcome to vietnam czy zostaje ad astra???? W tank rewards bo ten ad astra do **** jest :/i mam go. I czy wiadomo czy thunderbold dostaniemy bez malowania ??

ciekawy

czemu ten M4A3E8 Thunderbolt VII jest pokazywany bez malowania ?? moze tak byc ze dostniemy go bez malowania orginalnego ??

Anonimowo

7 dni konta premium jedyny właściwy wybór.

misio

mnie pasowały schematy z tymi rezerwami x5 trzeba uważać po zbiciu gwiazdki

Krecik

Ciekawe czy ta zmiana ilości bitew plus 200 punktów na stałe czy tylko w tym miesiącu?
Oby na stałe

O_o

To jest do aktywowania kodem. Czyli pewnie bedzie to jednorazowa misja 11 listopada.

Damiian

A jak wybiore czołg ktory juz mam ,dostane rekonpesate w złocie?

doradca od kredytów frankowych!:)

Nie. Wtedy automatycznie zniknie czołg który już miałeś!:) wiesz o co chodzi = plusy i minusy się znoszą, i – tak- zostaje zero:DD

Anonimowo

Czyli dziennie trzeba wbijać 134 punkty, czyli albo 20 bitew na 10 tierach będąc w top 10 co jest rakotwórcze bo granie tylu randomów dziennie jest szkodliwe, albo 30 bitew 8 będąc w top 10 co jest jeszcze gorsze niż granie 10

Tomm

Czytajcie uważnie, tym razem trzeba tylko 7,15 lub 25 bitew. Czyli 7 bitew na IX – X w plutonie dziennie przez 2 tygodnie, bonusowa misja i wystarczy.

Anonimowo

A to przepraszam za błąd, przyjąłem standardowe warunki misji które były przez wszystkie poprzednie tank rewards

Anonimowo

Wystarczy 7 bitew 9 tierem w plutonie rozegrać przez 15 dni i masz zrobione. Pluton na początku bitwy zawiązujesz i już. Bardzo często arty odpowiadają na zaproszenie:)

Krecik

Wystarczy 7 bitew przez 15 dni na 9 tierze w plutonie rozegrać plus ta misja na 200 i masz zrobione. Pluton zawiazujesz w grze podczas odliczania czasu- arty często odpowiadają na zaproszenie:)

asas

I znow cos nie pyklo: za drugi poziom wedlug strony tankrewards.eu jest kamo Ad Astra w informacji na stronie Wot i tutaj jest kamo Vietnam, zakladam ze dostaniemy ten ze strony tankrewards.eu

Paweł

bład poprostu poczekaj az naprawią

Paweł

no i super znowu dali ad astra a miał być te vietnam fajny :/