Sklep premium: Belfast ’43

Zdobądźcie swój własny brytyjski lekki krążownik z dużym asortymentem sprzętu eksploatacyjnego!

Belfast ’43

Zdobądźcie VIII Belfast ’43, nowy brytyjski krążownik VIII poziomu z możliwością wystrzeliwania torped jedna po drugiej, potężnymi pociskami OB i wieloma dostępnymi sprzętami eksploatacyjnymi: Krótkotrwała wytwornica dymu, Sonda hydroakustyczna i Radar dozorowania lub Myśliwiec. Zestaw admiralski dostępny jest dla Was w Sklepie premium i Zbrojowni. Znajdziecie w nim okręt z miejscem w porcie, dowódcę z 10 punktami umiejętności, duży zapas dublonów, kredytów i sygnałów, a także pamiątkową flagę.

Zestawy będzie można nabyć do: Pt. 20 Lis. 06:00 CET (UTC+1) / Twój czas lokalny: Pt. 20 Lis. 06:00

Szczegóły

VIII Belfast ’43 to brytyjski lekki krążownik typu Town. Okręt może się pochwalić pokaźnym zestawem sprzętu eksploatacyjnego i uzbrojeniem torpedowym z możliwością wystrzału torped jedna po drugiej. Dzięki swojemu skutecznemu maskowaniu, a także dostępnemu w osobnym miejscu sprzętowi Radar dozorowania i 9-kilometrowym zasięgu wykrywania okrętów, Belfast ’43 świetnie sprawdza się jako łowca niszczycieli. Jego sprzęt eksploatacyjny Krótkotrwała wytwornica dymu pozwala na łatwe uniknięcie ognia wroga, gdy okręt stanie się obiektem niechcianego zainteresowania przeciwnika.

Cechy kluczowe:
  • Dwanaście dział o kal. 152 mm z potężnymi — jak na lekki krążownik — pociskami OB o wysokiej trajektorii łuku
  • Dwie potrójne wyrzutnie torpedowe z możliwością wypuszczenia pocisków jeden po drugim
  • Sprzęt eksploatacyjny Krótkotrwała wytwornica dymu o krótkim czasie działania, lecz szybkim przeładowaniu; Sonda hydroakustyczna; oraz Radar dozorowania z zasięgiem wykrywania okrętów równym 9 km
  • Możliwość zamontowania sprzętu Myśliwiec zamiast Radaru dozorowania
  • Więcej kredytów zdobywanych w każdej bitwie i 50% dodatkowych PD za stały kamuflaż, który również zmniejsza o 10% koszty obsługi okrętu po bitwie

Dokładny opis techniczny okrętu znaleźć można pod tym linkiem.

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć.

Kontenery premium Stale nieustraszeni!

Wydarzenie poświęcone amerykańskim pancernikom trwa w najlepsze! Zdobywajcie kontenery premium „Stale nieustraszeni!”, każdy z gwarantowanym elementem nowej, historycznej kolekcji o tej samej nazwie, poświęconej U.S. Navy. Zbierzcie całą kolekcję, by otrzymać pancernik V poziomu V Oklahoma w unikalnym, stałym kamuflażu „Wojskowy” oraz dowódcą z 6 punktami umiejętności i miejscem w Porcie!

Zestawy będzie można nabyć do: Pt. 04 Gru. 06:00 CET (UTC+1) / Twój czas lokalny: Pt. 04 Gru. 06:00

V Oklahoma to pancernik klasy Nevada, uzbrojony w dziesięć dział kal. 356 mm w dwóch podwójnych i trzech potrójnych wieżach. Artyleria okrętu jest celna i ma dobry zasięg. Okręt charakteryzuje się też niezłą manewrowością, choć jest nieco — cecha charakterystyczna amerykańskich pancerników.

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć.

Poza elementem kolekcji, kontener premium może też zawierać kamuflaże Typ 59 i Stars ‘n’ Stripes, a także sygnały specjalne, wolne PD i węgiel!

Dzięki kolekcji „Stale nieustraszeni!” dowiecie się więcej o bateriach głównych pancerników, admirałach i medalach za służbę w obu wojnach światowych, a także podstawowych typach mundurów marynarzy odbywających służbę w US Navy podczas II wojny światowej.

Halloween

Zestawy z nowymi dowódcami Halloween są już dostępne w Zbrojowni. Możecie oczekiwać czterech różnych zestawów z pięcioma utalentowanymi łotrami, każdy z 10 punktami umiejętności. Dowódcy są gotowi, by stanąć na mostkach Waszych okrętów i złamać ducha walki nieprzyjaciół! Możecie zdobyć specjalnych dowódców z 10 punktami umiejętności dzięki wydarzeniu „Wielkie polowanie: klucz do zwycięstwa!”, razem z innymi wartościowymi przedmiotami.

Zestawy będzie można nabyć do: Cz. 03 Gru. 06:00 CET (UTC+1) / Twój czas lokalny: Cz. 03 Gru. 06:00

Pokaż oferty
Wasza ostatnia szansa na zdobycie Anchorage

Nie przegapcie okazji do ukończenia faz budowy okrętu w Stoczni o zdobądźcie amerykański krążownik VIII Anchorage. Dostarczamy go z kamuflażem „Narodowy”, pamiątkową flagą i dowódcą z 10 punktami umiejętności!

Nie ma już możliwości budowy go poprzez wypełnianie misji bojowych, ale nadal można to ukończyć w Stoczni dzięki dublonom. W ten sposób nadal możecie zdobyć odpowiednie nagrody. Otrzymacie 7500 jedn. węgla za ukończenie piątego etapu budowy, 100 000 wolnych PD za ukończenie dwunastego etapu, a za ukończenie dwudziestu etapów staniecie się właścicielami okrętu VIII Anchorage.

Jeśli nie ukończyliście jeszcze pierwszych czterech faz, nadal możecie zdobyć zestawy startowe. Pomoże Wam to natychmiast przejść przez trzy lub osiem etapów budowy okrętu niższym kosztem.

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć.

To tylko niektóre przedmioty, które kupić można po wprowadzeniu nowej aktualizacji. Jeśli chcecie poznać wszystkie możliwości, koniecznie odwiedźcie Zbrojownię!

To tylko niektóre przedmioty, które kupić można po wprowadzeniu nowej aktualizacji. Jeśli chcecie poznać wszystkie możliwości, koniecznie odwiedźcie Zbrojownię!

Przejdź do Zbrojowni

Konto premium i dublony

Przy tym nadmiarze nie zapomnij o naszych najpopularniejszych ofertach. Waluta w grze i konto premium zawsze będą wartościowe i użyteczne.

Ź: WoWS EU

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments