RNG. Szaleństwo? Taktyka!

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

10 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo

Dlaczego społeczność rykoszetu jest taka toksyczna? Ludzie, nie możemy po prostu szanować się wzajemnie?

Max

Masz rację. Społeczeństwo podzielone, brak empatii, poszanowania. Dla swoich przekonać, racji przechodzą po głowach innych. Może stres pandemii może już taka nasza natura.

Zxc

A moze niska samoocena i chec podbudowania swojego ego w taki sposob. W rzeczywistosci sa nikim, to chociaz tutaj pokozacza i pokaza jakimi to sa samcami alfa. Ponadto nie wszyscy sa toksyczni. Wiekszosc siedzi cicho i nic nie odpisuje, bo nie chce taplac sie w tym g*wnie.

ino2

o toto, zgadzam się w zupełności i jak kiedyś czasami komentowałem itd. to teraz nie widzę sensu i często nawet nie czytam tej sekcji bo niezbyt rozumiem ten jad pzdr

kretyn

kiedy nowy Tank Rewards?

Anonimowo

Co za idiotyzm, jasne, rng takie świetne, nie zliczę ile rankedow przegrałem przez ciagle pudła na dobrej załodze i fioletowych modułach.

Anonimowo

do fioletowych modolow i dobrej zalogi potrzebne sa jeszcze umiejetnosci.

Anonimowo

2000 recenta wn8, może to nie jest wiele ale myślałem że rankedy nie są tylko dla fioletów

Anonimowo

robione na tierach 8-10 żeby nie było