Sklep premium: ISU-122S

W sklepie premium pojawiły się oferty z radzieckim ISU-122S. Czołg dostępny w dwóch zestawach.

Oferty z ISU-122S

Osiągający jeden z najlepszych uszkodzeń na minutę w grze, ISU-122S to niepowtarzalny niszczyciel czołgów, który wykorzystuje swoją prędkość maksymalną, by dotrzeć do linii frontu, a w razie zagrożenia kamufluje się. Do tego, rozkład załogi odzwierciedla te z wysokopoziomowych radzieckich niszczycieli! Czego tu nie lubić?

Uwaga: misje wchodzące w skład tego zestawu mogą zostać ukończone jedynie pojazdem ISU-122S po uprzednim wykorzystaniu premii za pierwsze zwycięstwo dnia.

Perła kolekcjonera:
  • https://ru-wotp.wgcdn.co/static/5.6.2_896aed/wotp_static/img/core/frontend/scss/common/components/widgets/content-tank/img/uk.png ISU-122S
  • Miejsce w garażu
  • Załoga wyszkolona w 100% z zerowym atutem Braterstwo broni

Cena: 68,66 zł.

————————————————————-

Najlepsza okazja:
  • https://ru-wotp.wgcdn.co/static/5.6.2_896aed/wotp_static/img/core/frontend/scss/common/components/widgets/content-tank/img/uk.png ISU-122S
  • Miejsce w garażu
  • Załoga wyszkolona w 100% z zerowym atutem Braterstwo broni
  • 3 500
  • 15x Misja: 5x PD za zwycięstwo
  • 20× Rezerw osobistych: 200% więcej PD dla załogi przez 2 godziny.

Cena: 120,29 zł.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
5 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
PolskaVodka

Bardzo przyjemna maszynka. Byłem zaskoczony jaki ma DPM. Przy mojej załodze i modułach z nagród to coś koło 4100 (najwięcej zaraz po moim e25 ), ładowanie około 5 sec, do tego moduł na mniejszy celownik. Cztery pierwsze bitwy i zrobione cztery misje na T-55 gdzie nie mogłem ich wcześniej ogarnąć. Jeśli losowanie jest na V, VI, VII to wszystkich wciąga nosem. Jeśli złapie kogoś na gąskę to kaplica, 5 sec ładowania i pozamiatane. Niestety czołg nie dla nooba, trzeba umieć nim grać. Rewelacja, nie żałuję tych sześciu dyszek. Zobaczymy czy uda się nim zrobić ostatnią misję na 6k damage.

krasnoarmiejec

88 kameraden! Nie wiedzę niczego, czym ten czołg przewyższałby drzewkowego isu 152 z armatą 122mm. A już na pewno kitajski t34-2-g ft, bije go na głowę. kolejna wrzuta wg byle wyciągnąć kasę od naiwniaków. nie jestem przeciwnikiem kupowania czegoś w wocie, sam na konto wywaliłem kilka tysi przez 5 lat, ale od kiedy support traktuje mnie jak śmiecia i zło konieczne, będę tylko grał, a moją kasę zobaczą jak sobie narysują. i jeszcze jedno ***** *** & konfederację!

Grzybek

Fajny czołg do kolekcji, nie za szybki, nie dinga jakoś super, ale dpm robi przeciąg nawet na 8-mym tierze.

Anonimowo

xd

Anonimowo

O to ta fajna maszyna z trybu droga na Berlin 🙂