Sklep premium: ISU-122S

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

5 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
PolskaVodka

Bardzo przyjemna maszynka. Byłem zaskoczony jaki ma DPM. Przy mojej załodze i modułach z nagród to coś koło 4100 (najwięcej zaraz po moim e25 ), ładowanie około 5 sec, do tego moduł na mniejszy celownik. Cztery pierwsze bitwy i zrobione cztery misje na T-55 gdzie nie mogłem ich wcześniej ogarnąć. Jeśli losowanie jest na V, VI, VII to wszystkich wciąga nosem. Jeśli złapie kogoś na gąskę to kaplica, 5 sec ładowania i pozamiatane. Niestety czołg nie dla nooba, trzeba umieć nim grać. Rewelacja, nie żałuję tych sześciu dyszek. Zobaczymy czy uda się nim zrobić ostatnią misję na 6k damage.

krasnoarmiejec

88 kameraden! Nie wiedzę niczego, czym ten czołg przewyższałby drzewkowego isu 152 z armatą 122mm. A już na pewno kitajski t34-2-g ft, bije go na głowę. kolejna wrzuta wg byle wyciągnąć kasę od naiwniaków. nie jestem przeciwnikiem kupowania czegoś w wocie, sam na konto wywaliłem kilka tysi przez 5 lat, ale od kiedy support traktuje mnie jak śmiecia i zło konieczne, będę tylko grał, a moją kasę zobaczą jak sobie narysują. i jeszcze jedno ***** *** & konfederację!

Grzybek

Fajny czołg do kolekcji, nie za szybki, nie dinga jakoś super, ale dpm robi przeciąg nawet na 8-mym tierze.

Anonimowo

xd

Anonimowo

O to ta fajna maszyna z trybu droga na Berlin 🙂