Rywalizacja klanów: Miejska dżungla

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

9 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Konrad

nie wiem czy wiesz ale ostatni turniej był bez czołgów specjalnych a topka dalej ta sama 🙂 chyba twoj plan nie wypalił

Anonimowo

Drzewkowe, niedrzewkowe. Układ sił by się nie zmienił. To jest naiwne myślenie 🙂

arkadyj

Kolego, to nie oglądaj. Kto Ci karze. Zorganizuj swój turniej, zapewnij nagrody, zaproś drużyny, które Ci pasują, wymyśl zasady. Kto Ci broni.

Fever_Dreamer

Tiaa, witamy fejm czy inne popularne gówno jak co roku :/

Karol

O co masz ból ****? To, ze FAME gra dobrze i od lat jest zgranym zespołem tak bardzo Cie boli? Ktos Ci zabrania zrobić swój klan i poprowadzić go do zwycięstwa?

Fever_Dreamer

Jedyny kto ma tutaj obecnie ból **** to właśnie ty. Fame może i jest najlepszy ale nudne jest oglądanie co rocznej bitwy Fame VS ktoś też sławny. Nudy, fajny oglądało by się też na czołgach drzewkowych. Bo też chify są już oklepane na każdej mapie a w drzewkach na 100% są alternatywy 🙂

Magik

Czyli standardowo w kółko oglądanie tych samych topowych klanów, to wymiotować się chcę. Banda przygłupów nie mających własnego życia. Wyciągną swoje cziftejny i będą nie pokonani, Wg odgrzewa w koło tego samego kotleta i serwuje go na pokaz pajacom, którzy nigdy po nie go nie sięgną. Zaraz posypie się gówno burz od fioletów ale w tyłku mam wasze opinie. Wystarczy zagrać uczciwie i wszystkim klanom dać równe szanse, mianowicie: żadnych czołgów poza drzewkowych, żadnych magicznych fioletowych modułów. Nowe nie znane mapy aby gracze używali rozumku, a nie zapieprzali na oklepane pozycje. Takie małe zmiany w prowadziły by strasznie duże zamieszanie w śród topowych klanów i taki turniej byłby interesujący.

Anonimowo

A ja gdzieś mam twoją opinie. Mamy remis

Gamer

Jest nagroda finansowa za pierwsze miejsce. Zapewne poziom i ciśnienie sięgnie zenitu