Mirny-13: Zbyt jasne czerwone lampy na stylach 3D

Krótki komunikat od Parim1331:

Zbyt jasne czerwone lampy na stylach 3D z Mirny-13, na Leopard 1, E50, E50M oraz Panther II były graficznym bugiem, który wyglądał szczególnie brzydko na słonecznych mapach. Zostało to poprawione wraz z ostatnim micropatchem, w którym to określone zostało jako “various technical issues”.

Parim1331

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
7 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Maciek1992

Super jedyna rzecz dlaktorej kupilem ten styl 3D i usuwają xD. A to ze oslepia to absolunie go**no prawda jest, pisza tak osoby ktore nigdy nawet nie grały na tego skina a dra morde na wszystko co platne od WG

Anonimowo

tylko ze Oni nic nie usuneli…

mateuszsnajper

Te style to było podwójne p2w a szczególnie na e50m

Anonimowo

No masz racje. Na starej wersji oślepiałem przeciwnika i dzięki temu wygrywałem wszystko. Teraz te gnoie z WuGie znerfiły i jajco blade. Wygrać cokolwiek to cud. Ostatni raz zapłaciłem za ten ściek.

Nowy

To bylo naprawdę potrzebne dziękuję wg ze to naprawiliscie nie mogłem ukryć się w cieniu bo bylo mnie widac z kilometra 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

meh

Światełka dla jeleni, żeby świeciły się jeszcze bardziej.

Xxx

Dobrze prawisz,taki pseudo rudolf czerwononosy