Wydarzenia specjalne listopada

Czas na oferty specjalne listopada.

Już prawie nadszedł listopad, a to znaczy, że mamy przed sobą najciekawsze i najbardziej oczekiwane wydarzenia i oferty roku: Mirny-13, bitwy rankingowe, ostatni etap Stalowego Łowcy… ale wszystko w swoim czasie. Zobaczmy, co przyniesie ostatni miesiąc jesienny!


Dowódcy!

Po atrakcjach Halloween, a przed uciechami grudniowych świąt, listopad może wydawać się trochę smętnym miesiącem. Ale nie ma powodów, by oddawać się wątpliwym przyjemnościom jesiennej melancholii i opuszczać, w rezygnacji, działa. Pomożemy Wam w tym. Listopad pełen jest ofert i wydarzeń, które przygotują Wasze załogi i ulubione czołgi na nadciągające atrakcje. Przeczytajcie o tym poniżej.

Wydarzenia specjalne listopada
Listopadowe Tank Rewards

6 — 30 Listopada: Dzień Pamięci, świętowany w wielu krajach, zwłaszcza Wspólnoty Narodów, upamiętnia poświęcenie ich sił zbrojnych i tych, którzy oddali życie za wolność. Wypełnijcie misje Tank Rewards na ich cześć i wybierajcie pośród dwóch nowych nagród 5 etapu: VI M4A3E8 Thunderbolt VII  lub  V M4 Improved .

————————————————————-

Wierzchołek drzewa

Od 5 listopada do 5 grudnia oraz od 20 listopada do 20 grudnia: Brytyjski zawadiaka prowadzi szarżę w listopadzie. X FV217 Badger jest niszczycielem czołgów, któremu brakuje wieży, ale nadrabia to pancerzem i siłą ognia. Generał Patton powiedział kiedyś : „Prowadź mnie, podążaj za mną, albo zejdź mi z drogi”. Jest to mantra, którą X M48A5 Patton  zaadaptował jako swój styl gry. Ten wszechstronny amerykański niszczyciel czołgów może podążać wieloma ścieżkami na polu bitwy, pod warunkiem, że prowadzą na szczyt.

————————————————————-

Stalowy Łowca powraca

16 — 23 Listopada: Finałowy etap wielkiej ekspedycji czeka. To Wasza ostatnia szansa na zdobycie wspaniałych pancernych nagród, więc przyłóżcie się! Pokażcie po raz ostatni, że jesteście prawdziwymi Stalowymi łowcami i zostańcie ostatnim walczącym czołgiem, ponieważ na końcu może być tylko jeden!

————————————————————-

Postęp Dodatkowy

7 — 10 Listopada: Niskie, średnie i wysokie poziomy – w tej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie, a przez „coś” mamy na myśli mnóstwo PD

W SKRÓCIE
Dodatkowe PD od II do X poziomu

————————————————————-

Wydarzenie specjalne z okazji Dnia Pamięci

10 — 14 Listopada: Oprócz Tank Rewards, w tym miesiącu mamy dla Was jeszcze więcej misji, aby upamiętnić ten ważny dzień. Dobrze wykorzystajcie zniżki i nagrody.

W SKRÓCIE
Premia 5x PD za pierwsze zwycięstwo

————————————————————-

Wybierz swój poziom trudności

14 — 17 Listopada: Na spokojnie albo na całego. Wybór jest Wasz. Ale im bardziej się przyłożycie, tym więcej PD zdobędziecie.

W SKRÓCIE
PD dla wszystkich (poza działami samobieżnymi … przykro nam)

————————————————————-

Przegląd okresowy

21 — 24 Listopada: Przejrzyjcie swoje listy kontrolne i skorzystajcie z tego wydarzenia specjalnego, aby upewnić się, że każda śruba jest dokręcona, w silniku jest wystarczająca ilość oleju, pociski są bezpiecznie składowane, a Wasz ulubiony pojazd gotowy do bitwy.

W SKRÓCIE
Darmowe materiały eksploatacyjne

————————————————————-

Wydarzenie specjalne: Czarny Piątek

27 Listopada — 1 Grudnia: Zniżki, zniżki i jeszcze więcej zniżek! Wielkie oszczędności, jeszcze wspanialsze misje i nie tylko! Zakończmy miesiąc z przytupem!

W SKRÓCIE
Wspominaliśmy już o zniżkach?

Ź: Portal EU

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
15 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo

A co ze zniżkami, już dawno wybrałem garaże a kuponu dalej nie widać ani tego 10%

oldfashionedtankist

War Gaming to oszuści i złodzieje… to wiadomo. Rykoszet tylko robi im marketing…czyli coś ala paserstwo… Wstyd Panowie.

Anonimowo

a gdzie zasluzona nagroda? nie bedzie czy co?

Raxo88

będzie 28 listopada jest napisane na stronie wota.

Anonimowo

ale na filmiku nic nie ma, a ze strony mozna wymazac info, bialoruskie komunistyczne praktyki

Raxo88

Ale jest napisane na stronie wota szukanie nie boli sprawdź w archiwalnych wiadomościach będziesz miał odpowiedz.

Dnoo

Dokladnie gdzie NAGRODA ZA GRANIE 7LAT W TEN SHIT !

Anonimowo

To po co grasz XD?

Ja

Czy coś wiadomo o black market? Trzymam u siebie 20M kredek z oczekiwaniem na deathstara, a po markecie ani widu ani słychu…

Glint

Trzymaj naiwniaku, jak w ostatnim black Market wszystko było za Golda i to kto da więcej, lol.
Na prawdę ofiary polskiego systemu edukacji nie dają o sobie zapomnieć.

Anonimowo

bedzie w styczniu tak jak w tym roku wiec trzymaj dalej te kredki dzbanie

Anonimowo

Zazdrośni jesteście xD? Żenada 😀

Anonimowo

20 baniek to troche za malo…

Chyzy

A to Patton jest wszechstronnym niszczycielem czołgów? Skisłem. W EG nic mnie nie dziwi już, ale że Rykoszet aż tak mocno ryje dno…?

Anonimowo

to jest kopiuj-wklej ze strony WG