Odbierzcie swoje nagrody w 3. sezonie Przepustki bitewnej!

 Walczcie do ostatniego tchu i zdobywajcie mnóstwo fajnych nagród w nowym sezonie epickiego wydarzenia „Przepustka bitewna”!


Dowódcy, czy odebraliście już te wspaniałe nagrody z ostatniego sezonu Przepustki bitewnej?

Jeśli nie, to nie przegapcie możliwości zdobycia mnóstwa ciekawych fantów w jednym z najbardziej epickich wydarzeń w World of Tanks. 3. sezon Przepustki bitewnej trwa w najlepsze, a w nim dwa nowiutkie elementy wyposażenia z nagród, fantastyczne modyfikacje wyglądu 2D i 3D, fenomenalne naklejki i wiele więcej.

Dowódcy, nie przestajecie nas zaskakiwać!

W międzyczasie chcielibyśmy podzielić się z Wami ciekawymi statystykami z wydarzenia, bo Wasze postępy w 3. sezonie Przepustki bitewnej są naprawdę imponujące. Obejrzyjcie je i pogratulujcie sobie tak dobrych wyników!

Z radością przypominamy, że zaktualizowaliśmy elementy mechaniki nagród, abyście mogli wybierać interesujące Was nagrody spośród wyposażenia z nagród oraz standardowego. Przyjrzyjmy się szczegółom jeszcze raz!

Odbierzcie wyposażenie, jakie wybierzecie!

Jedną z głównych cech sezonu jest możliwość wyboru spośród kilku dostępnych rodzajów nowego wyposażenia z nagród oraz standardowego. Po osiągnięciu określonych etapów głównego postępu możecie zdecydować, które wyposażenie chcecie dostać jako nagrodę. Wybierajcie mądrze i miejcie na uwadze swój styl gry!

Wyposażenie z nagród

 • Mechanizm dosyłający z nagród
 • System naprowadzania z nagród
 • Wentylacja z nagród
 • Optyka z nagród
 • Stabilizator z nagród
 • NOWOŚĆ! Technologia ochrony z nagród
 • NOWOŚĆ! Mechanizm obracania z nagród
Technologia ochrony z nagród Mechanizm obracania z nagród

Zdecydowanie polecamy przyjrzenie się z bliska mechanizmowi obracania z nagród. To wyjątkowe wyposażenie, które nie ma odpowiednika wśród ulepszonego wyposażenia. Daje Waszym pojazdom większe premie niż wyposażenie standardowe, przez co zyskujecie przewagę nad przeciwnikiem.

Nowe wyposażenie standardowe

 • Ulepszony system celowania
 • Cichy układ wydechowy
 • Ulepszony mechanizm obracania
 • Ulepszona konfiguracja
 • Ulepszone wzmocnienie
 • Turbosprężarka
 • Ulepszone radio
 • System obserwacji dowódcy

Jak tylko osiągniecie odpowiedni etap głównego postępu, na ekranie Przepustki bitewnej pojawi się specjalna ikona. Kliknijcie przycisk w prawym górnym rogu menu postępu, aby przejść w swoim garażu do magazynu, do sekcji Zaopatrzenie Ostatniej granicy. Możecie tam odebrać wybrany przez Was element wyposażenia standardowego lub z nagród przez cały rok od zakończenia sezonu, do 7 grudnia 2021 roku. A zatem nawet jeśli nie odbierzecie tego w najbliższych tygodniach, wszystkie te wspaniałe nagrody będą cierpliwie czekać na Was do grudnia przyszłego roku w dziale Zaopatrzenie Ostatniej granicy.

Style, naklejki, emblematy – bierzcie je wszystkie!

Oprócz wartościowego wyposażenia, za osiągnięcie kolejnych etapów głównego postępu możecie też dostać unikalne elementy personalizacji, a w tym:

Styl 2D „Działania desantowe”

Jest to wielosezonowy styl przyznawany jako nagroda podstawowa za ukończenie 1. etapu głównego postępu. Styl ten można zastosować na pojeździe dowolnego poziomu.

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć.

Styl 2D „Pancerny beton”

Jest to wielosezonowy styl przyznawany jako nagroda podstawowa za ukończenie 10. etapu głównego postępu. Styl ten można zastosować na pojeździe dowolnego poziomu.

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć.

Naklejki

Naklejki przyznawane są jako nagroda podstawowa za ukończenie 40. etapu głównego postępu. Naklejki nie są historyczne i można je zastosować na dowolnym pojeździe.

Natalie

Mary Ann


Emblematy

Emblematy przyznawane są jako nagroda podstawowa za ukończenie etapów 1. oraz 10. głównego postępu. Emblematy można zastosować na dowolnym pojeździe.

Morskie tygrysy

Pingwin szturmowy

Oprócz tego zaktualizowaliśmy listę przedmiotów dostępnych za obligacje w sklepie w grze. Nowy styl 3D dla radzieckiego czołgu lekkiego X poziomu, X T-100 LT , Żmija lewantyńska, jest teraz dostępny w standardowej cenie 10 000 obligacji. Możecie jednak wykorzystać swoją osobistą kumulowaną zniżkę, by zdobyć go za jedyne 4000 obligacji. Rozważcie wymianę obligacji, które zdobyliście w 3. sezonie Przepustki bitewnej na to graficzne arcydzieło!

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć.

Przygotujcie się do walki w elitarnym systemie postępów!

Pamiętajcie, że Wasza bojowa podróż nie dobiegnie końca wraz z ukończeniem głównego postępu. Wspinajcie się w górę stopni w postępie elitarnym, by zdobyć ponad 6500 obligacji i fantastyczne naklejki projekcyjne wyświetlające Wasz aktualny etap elitarnego postępu.

Pochwalcie się swoimi osiągnięciami!

I oczywiście będziecie mogli pokazać naszej pancernej społeczności efekty swojej ciężkiej pracy przez cały sezon, używając elitarnego szewronu. Zostaniecie odznaczeni tymi dostojnymi insygniami dopiero po ukończeniu pierwszego etapu elitarnego postępu. Wasz elitarny szewron będzie wyświetlał aktualny etap elitarnego postępu Przepustki bitewnej i aktualizował się automatycznie przy każdym awansie.

Walczcie i zbierajcie niezwykłe nagrody w Przepustce bitewnej, dowódcy!

Ź: Portal EU

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
8 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Markusov

Niepotrzebnie się te “eventy” zazębiają. Przepustka, Tank Rewards i jeszcze te “helołiny” -trzeba wybierać, co sobie odpuścić (albo zarzynać się całą dobę), ja odpuściłem helołina, bo mnie i tak amerykańskie “święta” nie rajcują. Na czołgi w obecnym Tank Rewards wszyscy narzekają, ale ja chciałem wypróbować AT-15A i… dla mnie pozytywny, w porównaniu chociażby z TOG-iem, którego mimo jego kultowości z ulgą sprzedałem. No i nie trzeba się było w TR spinać, bo w tej edycji było więcej dni na te 3200 punktów, a przepustka powoli się zbiera.

Anonimowo

Jeszcze caly lostopad i trochę grudnia , wuchta czasu bede chcial to kupie ulepszona a jak sie wkuwie to nie proste

Pytanko

Cześć, ktoś wie jakie wartości ma ten ulepszony mechanizm obracania z nagród? Chodzi mi to czy jak zamontuje go na sugerowanym slocie to dostanę dodatkowo premię? Jak wiadomo “fioletowe” moduły nie dostają już premii z sugerowanego slotu. Mam na Progetto VIII fioletową wente i stabilizację i ten mechanizm na sugerowanym slocie do mobilności i zastanawiam się czy jak wezmę ten mechanizm z nagród to czy da mi to jakąś różnicę?

Ziomeslaw

Posiadam ten mechanizm z nagrod i nie daje wiecej premii w dedykowanym slocie. Pozdrawiam

colraginis

Dedykowane sloty dają bonus do zwykłego wyposażenia. Różowe działają jak fioletowe, nie dają dodatkowego bonusu w slocie dedykowanym. Pzdr

Anonimowo

Wejdz sobie na tanks GG i sobie sprawdz. Od dawna jest tak ze fioletowe i różowe nie dają wiecej bo mają już bonus dżizes myskalem ze jest to logiczne

JA

Na **** się purtasz? Inni odpowiedzieli jak się chłopak pyta a ty naskakujesz niepotrzebnie

colraginis

Nie do końca. Na początku też myślałem, że fioletowe moduły mają dodatkowy bonus w dedykowanym slocie. Wydaje się, że do pierwszego slotu nie warto dawać specjalnych modułów jeśli masz ich mało np. 3 lub 4. Jeśli dużo – możesz szaleć. Pzdr