Potwory budzą się w World of Tanks na konsolach

Potwory budzą się w World of Tanks na konsolach

Od dziś do 3 listopada w World of Tanks na konsolach pojawia się tryb halloweenowy. Na dwóch, specjalnie przygotowanych mapach Grim Graveyard i Dead City gracze będą mogli pokierować czołgami z piekła rodem na wszystkich wersjach PlayStation 4 oraz Xbox One!

Gracze wezmą udział w walkach 7 na 7 z ponadnaturalnymi mocami i czołgami w wersjach „przebudzonych”. Od teleportacji po mapach przez portale duchów uwalniające atomowy oddech na wrogów – to nie jest wydarzenie dla czołgistów o słabych sercach. Do zdobycia jest mnóstwo nagród, a co ważne podczas wydarzenia amunicja i naprawy są darmowe, co pozwoli wysłać do piekła jeszcze więcej przeciwników. Po 3 listopada wersje „przebudzone” czołgów wrócą do swych grobów, ale ich rzeczywiste odpowiedniki dalej będą możliwe do użytkowania na polach bitew.

Zwiastun trybu przebudzonych potworów dostępny jest tutaj – https://youtu.be/YZaJBDOutGk, a ze szczegółowymi informacjami odnośnie wydarzenia można zapoznać się w tym miejscu –  https://console.worldoftanks.com/en/monsters-awakened/

Ź: Informacja Prasowa

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
3 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
:(

Niesamowite. Klimat lepszy niż na PC! Ciekawe czy muszą też płacić za możliwość zagrania bitwy.

Roboczy_Peron

Nie nie musimy gram na PS4 i jest epicko

:(

W sumie nie grałem ale z filmiku widać, że taki klimat bardziej by mi odpowiadał. No cóż życzę miłego grania.