Halloween 2020: Streamy na Twitchu i zrzuty z nagrodami

Nie przegapcie szansy na załapanie się na nagrody Twitch Drops, bo oto rozpoczyna się wyzwanie Halloween 2020.


Dowódcy!

Czy istnieje lepszy sposób na wygranie fantastycznych i łatwych do zdobycia nagród, niż z najnowszych Twitch Drops podczas epickich wyzwań Halloween 2020? Mamy dla Was Zwykłe i Epickie zdobycze od soboty, 31 października, do niedzieli, 1 listopada. Pamiętajcie: Im dłużej oglądacie, tym wspanialsza nagroda!

Dołączcie do naszych streamów na oficjalnym kanale World of Tanks na Twitchu i YouTube, gdzie nasze zombiaki robią rozwałkę z eekeeboo i Germią.


Twitch Drops powracają

Twitch Drops zostaną uaktywnione na czas od soboty, 31 października, do niedzieli, 1 listopada.

Przewodnik po Twitch Drops

Im dłużej będziecie oglądać, tym większe będą Wasze szanse na otrzymanie poniższych zdobyczy:

  • Zwykła zdobycz: 1 pobudzenie (można otrzymać do 3 razy na konto)
  • Epicka zdobycz: 4 style 3D Halloween (po jednym dla Panther II, E 50, E 50 Ausf. M i Leopard 1)

Uwaga: Wasze konto World of Tanks oraz Prime Gaming muszą być połączone, by otrzymać Twitch Drops. Kliknijcie tutaj, by przeczytać przewodnik: Połącz swoje konta.

Przywitajcie się z naszymi streamerami Pancernego kręgu

Pancerny krąg w 3. etapie Stalowego łowcy gościł twórców zawartości World of Tanks, którzy walczyli między sobą, by pokazać swoje umiejętności i zdobyć tytuł zwycięzcy. Wszyscy uczestnicy będą rozdawali dodatkowe nagrody Twitch Drops graczom obserwującym ich kanały, od soboty, 31 października, do niedzieli, 1 listopada.

Upewnijcie się, że obserwujecie ich kanały na Twitchu, aby otrzymać powiadomienie gdy będą streamować na żywo – jeszcze nie jest za późno, aby zasubskrybować ich kanały i otrzymać łup z Pancernego kręgu.


Grafik streamów na oficjalnym kanale World of Tanks

Zaglądaj na oficjalny kanał World of Tanks przez weekend od soboty, 31 października, do niedzieli, 1 listopada, aby zdobyć szansę na wygranie niesamowitych nagród Twitch Drops.

WORLD OF TANKS NA TWITCHU

Data

Rozpoczęcie (CET)

Koniec (CET)

26/10 14:00 18:00
30/10 15:00 18:00
31/10
Twitch Drops
14:00 19:00
31/10 – 1/11
Twitch Drops
Weekend z twórcami zawartości
2/11 15:00 18:00
4/11 13:00 16:00
6/11 15:00 18:00

Nowe kanały Discord

Wykorzystajcie możliwość walki w plutonach w World of Tanks i zdobądźcie jak najwięcej nagród. Uformujcie plutony z 5, nie zwyczajowych 3, graczy i walczcie ramię w ramię z nowymi członkami drużyny, aby pokonać przeciwników sterowanych AI na polu bitwy.

Koordynujcie Wasze działania na przeznaczonych do tego kanałach na Discordzie, które pozwolą Wam znaleźć towarzyszy i towarzyszki broni na nowym serwerze EU. Dołączcie do swoich lokalnych streamów, zdobądźcie nowe kontakty i zacznijcie rozróbę na polu bitwy!

DOŁĄCZ NA DISCORDZIE

Oferty w Sklepie Wargaming

Przygotujcie się na srogą akcję w Mirny-13 i wykorzystajcie te niesamowite oferty w Sklepie Wargaming. W ramach nowej oferty Halloween, oferujemy aż do 50% zniżki na zamówienia z czarno-pomarańczowej kolekcji. Co więcej, do zamówień za ponad 20 EUR zostanie dołączona specjalna, limitowana przypinka, Legenda Mirny-13 za darmo!

Jednak pośpieszcie się, te oferty będą dostępne jedynie do 8 listopada lub do wyczerpania zapasów!

POLUJ ZE STYLEM  


Do boju!

Ź: Portal EU

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
13 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
robertunio

Wczoraj wieczorem zagrałem 3 bitwy. Wszystkie przegrane. Myślę sobie – może coś źle robię – wejdę na twitcha zobaczę jak się w to gra. Kilka streamów WOT ale nikt w to nie gra poza DezGames, który grał w ten tryb w 5-osobowym plutonie propsów. WG zapomniało zrobić poziom trudności dla tych co chcieliby pograć w ten tryb samotnie – może za 2 lata uwzględnią taką opcję. Tryb z Waflem był średni ale nagroda 3k obligacji była spoko i zachęcała do grania. Kupiłem sobie M60 bo mi akurat brakowało tyle obligacji. Tryb haloweenowy jest nudny, powtarzalny i trudny, a nagrody są super słabe.

Jkjj

2 lata pracowali nad trybem który jest bez sensu i nawet nie ma za bardzo nagród za niego. Dali by starego Lewiatana i wspomnienia kiedy ta gra był najlepsza by powróciły.

OMG

Nad takim syfiastym trybem pracowali 2 lata… No nieźle….gratki gratki.
Tryb z 2018 był dużo fajniejszy.

Odys

Jest napisane wyraźnie „Wasze konto World of Tanks oraz Prime Gaming muszą być połączone, by otrzymać Twitch Drops…. a Prime Gaming, żeby mieć i połączyć z kontem trzeba opłacić.

Anonimowo

KIedy wchodzisz w linka ze strony wg jak tu:

https://worldoftanks.eu/pl/content/guide/twitch-drops/#connect-your-account

Nic tam nie mowia o prime gosc gada tylko o polaczeniu Twicha i ogladaniu i to wszytsko

Odys

Cytuję to co zamieścił Bin4r.

Anonimowo

no wiem widze ze to napisal to samo co na stronie WG pytalem bo nie jest to dla mnie rozumiale

Odys

Jeżeli tak będzie, to żeby coś dropnąć trzeba opłacić „prime gaming/video”, 28Pln na misiąc.

Anonimowo

czyli tak jak przypuszczalem, wolalem wiedziec niz ślęczeć pol dnia nad ogladaniem o biadoleniu pierdół

asas

Fajny ten Halloween, 3 bitwy: jedna wygrana (pierwsza gra druzyna trzyma sie razem), dwie przegrane – po jednym afk w bitwie wiec gramy jednego mniej, dodatkowo jeden jedzie sobie nie wiem gdzie, no to gram w sumie we 3. Braklo czasu na uzbieranie mirum raz w 3 etapie i raz w 2.

Anonimowo

Aby dostać dropsy trzeba kupować coś za plny? Dostęp do Prime czy coś? Pozdrawiam

pepeh

Wystarczy połączyć konto Twitch z kontem World Of Tanks.

Anonimowo

I potem oglądać na twichu i tyle?