Ito Masahiro i Akira Yamaoka współtwórcami nowego trybu halloweenowego w World of Tanks na PC

Ito Masahiro i Akira Yamaoka współtwórcami nowego trybu halloweenowego w World of Tanks na PC

Gracze będą wspólnie walczyć aby przetrwać i aby odkryć historię miasteczka Mirny-13…

Pomiędzy 26 października a 9 listopada w World of Tanks będzie dostępny wyjątkowy tryb Halloweenowy. Współtworzony przez Masahiro Ito, dyrektora artystycznego i twórcę potworów w świecie Silent Hill oraz Akirę Yamaokę, kompozytora muzyki tej uznanej serii, tryb ujawni złowrogą historię jednego eksperymentu naukowego, który przebiegł nie tak, jak zaplanowano…

W nowym trybie PvE gracze będą musieli współpracować by przetrwać i odkryć tajemnicę fikcyjnego miasteczka Mirny-13. Naprzeciw nim wyjedzie tajemnicza siła w postaci przerażających czołgów! W pięcioosobowych grupach śmiałków gracze w specjalnych czołgach IX poziomu będą przechodzić cztery zróżnicowane światy i odkrywać coś, co powinno zostać nieodkryte.

“Praca nad wydarzeniem Halloween w World of Tanks była interesującym doświadczeniem,” mówi Masahiro Ito. „Kombinacja pasji artystów w Wargaming i nasza wspólna wizja stworzyły unikatowy i przerażający tryb. Moja poprzednie prace znane są z nieprzyjaznej, niepokojącej atmosfery, jeżącej włos na głowie narracji i strasznych bestii – mam nadzieję, że gracze World of Tanks są gotowi doświadczyć tego wszystkiego!”

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć.

Przez czas trwania wydarzenia gracze będą mieli dostęp do specjalnej zawartości jak unikatowi członkowie załóg, style 3D i kamuflaże oraz góry doświadczenia i kredytów, które będzie można wykorzystywać również w innych trybach. Style 3D zostały stworzone przez samego Masahiro Ito, a motyw przewodni w garażu trybu Halloween przez kompozytora serii Silent Hill, Akirę Yamaokę!

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć.

“Zainspirowani przez Ito i Yamakokę pozwoliliśmy naszym twórcom zaszaleć twórczo i stworzyliśmy wyjątkową mapę oraz unikatowe mechaniki współpracy, ten tryb PvE będzie jak nic innego wcześniej,” mówi Max Chuvalov, globalny dyrektor wydawniczy World of Tanks.” Tylko uważajcie, współpraca w tym trybie jest kluczem do sukcesu i jedynym sposobem na przetrwanie.”  

Ź: Informacja Prasowa

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
3 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Lukaszenkosuckme

Propaganda wyjątkowości, unikalności, wielki sukces zanim tryb zacznie działać, marketing znów to samo szczeka, ale ludzie i tak się na to złapią.

Anonimowo

Czyli kupując za monety eventu 1styl 3d na 9tier dostajesz jednego zaloganta. Tyle tyrania będzie z pomidorami a oni nie dadzą Ci 5 zalogantow a jednego. Wiedzialem ze wg nas zaskoczy. Te style 3d do zdobycia to szajs oczywiście za golda sa fajne no cóż life w stylu wg. Bywa

Bo tsk szxzeze będziesz tyrać i co zdołasz zdobyc za free? Nic nawet odpoczynek zalogantow kosztuje oraz ich szybsze szkolenie xD

Anonimowo

Bo trzeba od płacących ściągnąć golda, a od niepłacących kredyty.
I to podejście będzie królowało.