Już wkrótce. Bitwy rankingowe 2020-2021. Sezon 2

Drugi sezon bitew rankingowych rozpocznie się 26 października! To świetny czas, aby zdobyć żetony i przewagę, lub nawet nadrobić zaległości w zdobywaniu głównej nagrody w bitwach rankingowych. Wprowadziliśmy również pewne zmiany i nowe funkcje: przerobioną listę liderów, nowe przedmioty, naklejkę progresywną oraz nieco przepracowaliśmy system do walki z zabójcami sojuszników dla dział samobieżnych. Obejrzyjcie ten film, by poznać szczegóły.


Dowódcy! Organizujcie sprzęt, by walczyć z przeciwnikami godnymi X poziomu! Drugi sezon bitew rankingowych 2020–2021 już za progiem!

Wasza pancerniacka podróż przez jeden z najbardziej konkurencyjnych trybów w World of Tanks rozpocznie się 26 października i potrwa trzy tygodnie. Drugi sezon przynosi góry nagród za dobrą skuteczność w walce, w tym fajne style 2D, obligacje, złoto, kredyty i wiele więcej. Lecz ostateczną nagrodą za wszystkie trzy sezony jest unikalny Concept 1B, amerykański czołg ciężki IX poziomu, który zarezerwowany jest dla bitew rankingowych.

Główna rozgrywka bitew rankingowych i system postępów pozostają bez zmian, a wszystkie szczegóły dotyczące tego trybu poznacie z naszego wyczerpującego przewodnika, zamieszczonego poniżej. Ale teraz przyjrzyjmy się wszystkim najnowszym dodatkom i zmianom w nadchodzącym sezonie!

Przewodnik po bitwach rankingowych

Daty sezonu

26 października 2020, 08:00 UTC do 16 listopada 2020, 13:00 UTC

Okna czasowe

Dni robocze: serwer EU
13:00 UTC – 01:00 UTC

Weekendy: serwer EU
09:00 UTC – 01:00 UTC

Dynamiczna klasyfikacja

Począwszy od tego sezonu, wprowadzamy dynamiczne klasyfikacje dzienne z nazwami najlepszych graczy bitew losowych 2020—2021. Miejsce w tej klasyfikacji będzie zależało od Waszej efektywności i skuteczności bojowej ze wszystkich 3 sezonów. Tylko najlepszych 200 graczy trafi do klasyfikacji, więc starajcie się z całych sił dojść na szczyt i stać się jednym z elitarnych dowódców!

Odznaka stopnia

Dodaliśmy też Odznakę stopnia, nową naklejkę progresywną. Jej wygląd i poziom będą się zmieniały automatycznie po spełnieniu określonych warunków w bitwach rankingowych.

Status „teamkiller”

Współczynniki związane ze statusem „teamkillera” również zostały uaktualnione. Gracze, którzy systematycznie ogłuszają sojusznicze pojazdy, szybciej uzyskają teraz status „teamkillera”.

Nowy styl dla T-100 LT

Nowy, jedyny w swoim rodzaju styl 3D dla radzieckiego czołgu lekkiego X poziomu X T-100 LT Żmija lewantyńska będzie dostępny w sklepie gry za standardową cenę 10 000 obligacji. Możecie jednak wykorzystać swoją osobistą kumulowaną zniżkę, by zdobyć go za jedyne 4000 obligacji. Ubierzcie niewidzialnego zwiadowcę w to wielosezonowe personalizowane wdzianko i niech inni dowódcy Wam zazdroszczą! Jeśli jeszcze nie macie T-100 LT w swoim garażu, to idealny moment, by go zbadać.

…Przez Was prawie wszcząłem bójkę z kwatermistrzem, bo zażyczyłem sobie od niego dodatkowego wyposażenia. Jesteście z siebie zadowoleni? Mamy generator zasłony dymnej, automatyczną wyrzutnię granatów na wieży i ekrany boczne z gumowej tkaniny. Mamy zamontowany nawet system ochrony jądrowej. Po prostu ruszaj i walcz! Aha, jeszcze ta rurka do przekraczania rzeki po dnie… Jak to się nazywa? Łajka? Bajka? Mam! Fajka! Teraz ten pojazd jest doskonały. Chciałem dostać kilka wyrzutni AT-3 Sagger, ale mi się nie udało. Kwatermistrz trzyma je na potem. Czołgiści, pamiętajcie, że jesteście odpowiedzialni za każdy uszkodzony element wyglądu zewnętrznego. To wszystko. Spocznij! I żadnych więcej życzeń!

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć.

Więcej oszałamiających stylów i inne nagrody!

Za dobrą efektywność w bitwach rankingowych przewidziano mnóstwo nagród! W tym sezonie możecie zdobyć:

  • kredyty
  • obligacje
  • złoto
  • i wiele więcej!

Nagrody sezonu to między innymi unikalny styl 2D dla pojazdów X poziomu, jeden dla każdej ligi oraz ekskluzywna odznaka dla każdej ligi, którą można zastosować jako odznakę biegłości. Pamiętajcie, że jeśli chcecie zatrzymać style i odznaki, będziecie musieli uczestniczyć w kolejnym sezonie bitew rankingowych i utrzymać swoją klasyfikację.

Brązowa liga Srebrna liga Złota liga

Pamiętajcie, że Wasza nagroda roczna będzie zależeć od liczby żetonów stopnia, które zdobędziecie podczas wszystkich trzech sezonów Bitew rankingowych 2020-2021. W zależności od Waszej efektywności bitewnej będziecie mogli uzyskać:

Concept 1B: władca pola bitwy

Drugi sezon to świetna możliwość nadrobienia swoich postępów w tym trybie i zdobycia kolejnych żetonów, by uzyskać lepszą nagrodę roczną. Jeśli pierwszy sezon potraktowaliście jako rozgrzewkę, teraz nadszedł czas się rozpędzić i pokazać przeciwnikom, co jesteście warci!

Gracze, którzy pod koniec wszystkich trzech sezonów będą kwalifikować się do zaawansowanej lub maksymalnej nagrody rocznej, otrzymają nowiuteńkiego Concept 1B, bardzo efektywny amerykański czołg ciężki IX poziomu.

Ten wszechstronny brawler bazuje na pomysłach projektowych, które nigdy nie opuściły desek projektantów. Dzięki jego solidnej wieży z 250 mm przedniego pancerza oraz dobrym kątom opuszczenia lufy (-10/+20 stopni), Concept 1B na stokach czuje się jak u siebie. Może się pochwalić dobrą dynamiką i doskonałą zwrotnością jak na czołg ciężki, więc z łatwością zmienia flanki i zajmuje kluczowe pozycje na polu bitwy, jednocześnie zadając średnio 400 PW uszkodzeń zarówno standardowymi (PP), jak i specjalnymi (HEAT) pociskami.

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć

Ź: Portal EU

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
12 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Polska

Nie no super pogieło ich Rankingówka startuje w tym samym czasie co halloween? Małe nie dopatrzenie zbyt wiele na jeden moment aby ogarnąć to, plus random i jeszcze Okres służby dla klanu

Gilotorona

Trzeba przyznać że po usunięciu pojazdów nagród gra się przyjemniej. Nie mniej dla mnie osobiście ten tryb to mordenga. Głównie ze względu na utratę szewronów. Spinam się żeby się piąć a potem trafiam na drużyny które sypiają się jak domy na tureckiej prowincji i … utrata szewronu…
Ogólnie byleby 3 żetony zdobyć na Concepta i trochę obligacji zarobić i wystarczy.

Anonimowo

Teraz? No to cos sie chyba szykuje. Normalnie to by zrobili po halloweenie. Moze maratonik na ciezki progetto.

Zajebisty pacz

Cześć, czy też tak macie ze od tego updejtu dłużej laduje bitwe oraz odświeża pelna grafikę czolgow i otoczenia praktycznie ma styk z kończącym się odliczaniem? Dluzej tez wraca do garażu.

Anonimowo

nie mamy

Pro

Nie

Anonimowo

Omg, do poprzedniego etapu ledwie zdążyłem wbić 277, strv i TVP, wziąłem się za grind żeby mieć jak najwięcej dych przed tym etapem i udało się wbić 4, ale hajsu brak, Conqueror i 140 jest, ale na 430U i 60TP brakuje kredytów… W sumie jeszcze tydzień więc 12mln da radę zebrać.

Anonimowo

Świetnie, rankedy w tym samym czasie co event haloween, nic tylko nie wychodzić z gry przez 2 tygodnie.

KorpoSzczur

Fajny tryb w którym lata mnóstwo amunicji premium, okazjonalnie burzaki i wielu wypadkach jest się grubo na minusie po bitwie. Wolę sobie zagrać randoma albo w zupełnie inną grę w tym samym czasie.

Anonimowo

Ja tam sobie pykam tylko Leosiem i zawsze byłem do przodu po rankingówkach. Ma to tym większy sens, że już nie spotykam takich niezbalansowanych potworków jak 279e. Poprzednie rakedy miałem załadowane 10 pestek premium, 5 burzaczków i reszta standardowe. I bez konta premium byłem jakoś ponad 1 mln do przodu.

Anonimowo

powiem, ze burzaki zaczęły latać na mordowniach częściej niż gold, brak cziptejnow i ebol trochę to zmienił, ale nadal peło op pancerza