Lista zmian wersji 1.10.1

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

9 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
SoszkaASwiftie

To fajne WG, zdemontowali wyposażenie, ale większość znikło. Jestem w plecy mnóstwo kredytów. ***********!!

Góral

Generalnie chodzi o to czy te wartości się kumulują.bo w pewnych sytuacjach może to być ponad 60% choć 25% to i tak dużo

Góral

Wrócę jeszcze do Leoparda Pta czy to +20% do rozrzutu przy zawieszeniu takim a takim plus następne +20 przy obrocie kadłuba +25% przy obrocie wieży nie upośledzi go całkowicie.WG twierdzi.że to nie zmieni stylu rozgrywki ale przecież atutem tego czołgu było celne działo.Czy ktoś mi wyjaśni te subtelne różnice.ale to 3 razy 20% mnie przeraża.Z góry dziękuję za konstruktywne opinie.

Góral

Czy ktoś ogarnięty w kwestii odpowie mi na pytanie.Mam Indien Panzer chciałem kupić Leopard PTA czy to 20 % do rozrzutu które mu dali nie sprawi że będzie to szmelc?

mrpatrucjusz

Zamiast naprawiać błędy z Linią frontu, której w tym roku już nie będzie, to mogli by w końcu te krytyki za zero naprawić. No ale po co nie? Lepiej zostawić i zamiast gaskę ściągnąć to masz krytyka za zero zamiast przebić dolną płytę to jeb krytyk za zero. Nie kumam ich priorytetów od ponad pół roku coś nie gra z tym. Wczesniej zdarzało się to sporadycznie, a przed kampanią o czołg latem nagminnie. Teraz nie jesteś nawet pewny czy mówić ze dobijesz lufe kumplowi z klanu bo wielce prawdopodobne że będzie krytyk za zero.

Blady

М24Е2 Super Chaffee będzie nagroda na „lata służby” wot

Ziomek

Wyposażenie nieodpowiedniej klasy w pojazdach poziomów II-VII zostanie zdemontowane po wypuszczeniu aktualizacji. – jak dobrze rozumiem wyladuje ono w magazynie ???

Ziomek

Juz niewazne, 2 tematy nizej jest odp

Yhii

Aaaa 274a zmiany no no bo operacje niebawem:)