Wydarzenie specjalne Halloween: Dochodzenie ws. dziennika Kowalowa – dzień 1.

Coś dziwnego dzieje się w małym górniczym miasteczku Mirny-13. Zaglądaj tu codziennie, aby zebrać więcej informacji na temat anomalii, odkryć kryjącą się za nimi tajemnicę i dowiedzieć się, co stało się z Dymitrem Kowalowem.


Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć

Tajne sprawozdanie

Miejsce zdarzenia: Mirny-13

Zgłaszający: Sierżant M., Zwiadowca

Przyjął: Pułkownik N., Szef Wywiadu

Pułkowniku,

Znajdujemy się w Mirny-13 i zaczęliśmy gromadzenie nowych informacji. Jeden z moich zwiadowców powrócił z czymś, co może okazać się bardzo przydatne. Dimitry Kowalow, żołnierz stacjonujący w Arzagir, prowadził dziennik. Był jednym z pierwszych zwiadowców i ślad po nim zaginął, ale dotarliśmy do strony z jego zapiskami. Postaramy się odszukać więcej i przesłać je możliwie najszybciej poranną korespondencją.

Mam przeczucie, że ten dziennik zawiera przydatne dla wyższego dowództwa informacje, które będą pomocne w zrozumieniu tego zdarzenia. Być może nawet przygotują Pana na rozlokowanie w Mirny-13!


Oddział liczy na Pana, Pułkowniku! Potrzebujemy możliwie najwięcej informacji o przeciwniku. Jestem pewien, że jest Pan najodpowiedniejszą osobą do tego zadania, ale proszę nie wahać się skonsolidować własnych ustaleń z innymi członkami Komisji Wywiadu, korzystając ze specjalnego pokoju przesłuchań.

Oczekujemy na Pańskie przybycie do Mirny-13. Powodzenia!

  Pokój przesłuchań  

Ź: Portal EU

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
4 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo

coś dziwnego dzieje sie w miasteczku mirnym? jak to co powstaje tam nowa fantastyczna ope premka na wzor ciftejna

Hahaha

Tak tak, wiem ze nigdy nie będziesz miał tego twojego „op” chieftaina 🤦🏽‍♂️🤦🏽‍♂️🤦🏽‍♂️🤦🏽‍♂️

Stary Wilk

Na forum wota, już jeden pisał że jest tam Cheftain Mk6, lol, a jest to Centurion 7/1. Czołgi którymi będzie można jeździć to, T49, AMX-13 90, T-54, M103 i właśnie Centurion 7/1. Na filmiku je widać, a w zeszłym roku zrobili ”Upiorne wyzwanie” gdzie trzeba było zrobić 125k dmg by zdobyć skórkę 3D ”widmo”.