Suchy dok: Stalingrad

Prosto z portalu WoWS!


World of Warships to największa wirtualna stocznia na świecie.

Jakość pracy wykonywanej przez naszych artystów poprawia się z roku na rok, a wymagania co do szczegółowości modeli nieustannie rosną. Niestety, kamera w grze nie jest w stanie wyeksponować wszystkich szczegółów i piękna ich dzieł. W serii Suchy dok będziecie mogli doświadczyć wyrafinowanego piękna naszych modeli w grze oraz należycie docenić przywiązanie do szczegółów różnorakich obiektów na ich pokładach.

Dziś skupimy się na wyjątkowym radzieckim krążowniku X poziomu Stalingrad — jednym z niewielu projektów ciężko uzbrojonych okrętów, które rozwijano po zakończeniu II wojny światowej.

Technologia wykorzystana do budowy okrętu była bardziej zaawansowana niż u jego poprzedników, a to dzięki doświadczeniu Związku Radzieckiego w okrętownictwie oraz nowoczesnej technice z całego świata, która została użyta podczas projektowania. Przewidziana dla tego krążownika główna jednostka napędowa była zaprojektowana w ten sposób, by stać się jedną z najpotężniejszych na świecie. Do budowy okrętu wykorzystano kolosalne zasoby projektowe i produkcyjne — wliczając w to kilkadziesiąt fabryk komponentów, aż do momentu, gdy budowa Stalingradu została anulowana w 1953 roku, na krótko przed planowanym zwodowaniem kadłuba.

Ź: WoWS EU

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments