Wersja 1.10.1: Zestaw stylizacyjny „Queen Maeve”

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

17 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Ogarnijcie się

Do wszystkich którzy płaczą z powodu nowego kamuflażu i promowanie serialu The Boys: wystarczy kliknąć w menu żeby nie widzieć stylów niehistorycznych i po sprawie.
A tak swoją drogą to polskie drzewko powyżej 4 poziomu jest historyczne? Albo włoskie? A pewnie wielu z Was ma 60 tanich piw albo spaghetto. :p

Stefan

swoją drogą to gra mmo z elementami historycznymi a nie gra historyczna

Prezydent

swoją drogą to gra P2W z a jedyne co jest w niej historyczne to nazwy maszyn i modele 3D

Anonimowo

p2w sa co najwyzej wszelkie gry druzynowe na 8 tierze. cala reszta nie.

Killer

Kolega nie rozumie.
Nie musisz mu tłumaczyć, bo wiesz…
To jest typowe myślenie debili : „zapłacił za konto premium, czyli ma lepsze RNG. No i wszystko jasne, ta gra jest p2w.”

No ja nie zauważyłem żebym po zapłaceniu dostał pociski kierowane z penetracją 500 mm, które dają mi wielką przewagę nad przeciwnikiem.
Tak więc kończąc tę komedię, ktoś tu nie zna pojęcia Pay to Win…..

Killer

to już połowa gry skoro masz gotowe modele 3D i ich nazwy 🙂

Anonimowo

przeciez polskie czolgi sa historyczne, tak samo 10 wloska

ojciec dyrektora

Dodam jeszcze historyczne przenikanie lufy przez takie obiekty jak ściany, drzewa… historyczne było także wskrzeszania załogantów, za pomocą apteczki, po uprzednim rozłupaniu czaszki przed fragment pocisku podkalibrowego… Ta umiejętność została zapomniana około roku 1972, kiedy zginał w wypadku wywodzący się z Gruzji czołgista, porucznik Kałmanawardze, ostatnia osoba, która znałą tą sztukę…

dyrektor ojca

skoro znał tę sztukę to czemu się nie wskrzesił 😛 ?

mateuszsnajper

Proszę nie zapominać o naprawie w mgnieniu oka, hp, strzelaniu z satelity, rozpływających się stert stali, a także rng🙂🙂

Anonimowo

to jest gra chistoryczna czy kreskówka dla dzieci?

Anonimowo

chisteryczna bardziej 😀

Nazwa

„chistoryczna”

Słowo zmienone SPECJALNIE

kolega chyba nie zrozumiał 😀

Anonimowo

Nigdy taka nie była. Od samego początku było mówione, że jest nastawiona na zręcznościową rozgrywkę, a nie realizm. Po drugie tego typu skiny nie powinny oburzać takich jak ty – masz dedykowaną pozycję w menu, którą w prosty sposób pozbędziesz się cyrkowych styli, naklejek i innych dodatków. Więc jak dwa kliknięcia dodatkowe przerastają twoje mizerne zdolności manualne – możesz tymi samymi dwoma klikami odinstalować grę i nie wracać. Zapewne nikt nie będzie tęsknić, bo z własnej obserwacji zauważyłem, że im gracz gorszy tym bardziej narzeka, tym bardziej snuje teorie spiskowe, etc. Co mądrzejszy się tym nie przejmuje i albo grę wywala, albo przestaje na to zwracać uwagę, bo to i tak pierdoła.

Stefan

gra z elementami historycznymi