Wersja 1.10.1: Zestaw stylizacyjny „Queen Maeve”

Tak prezentuje się nowy zestaw stylizacyjny „Queen Maeve”, który będzie dostępny w nadchodzącym pakiecie Prime Gaming / Twitch Prime. Styl traktowany jako niehistoryczny element wyglądu zewnętrznego, wyceniony na 1750 szt. złota. Dostępny dla pojazdów każdej narodowości i poziomu.

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć.

via wotclue

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

17 komentarzy

 1. Ogarnijcie się pisze:

  Do wszystkich którzy płaczą z powodu nowego kamuflażu i promowanie serialu The Boys: wystarczy kliknąć w menu żeby nie widzieć stylów niehistorycznych i po sprawie.
  A tak swoją drogą to polskie drzewko powyżej 4 poziomu jest historyczne? Albo włoskie? A pewnie wielu z Was ma 60 tanich piw albo spaghetto. :p

 2. Anonim pisze:

  to jest gra chistoryczna czy kreskówka dla dzieci?

  • Anonim pisze:

   chisteryczna bardziej 😀

  • Nazwa pisze:

   „chistoryczna”

  • Anonim pisze:

   Nigdy taka nie była. Od samego początku było mówione, że jest nastawiona na zręcznościową rozgrywkę, a nie realizm. Po drugie tego typu skiny nie powinny oburzać takich jak ty – masz dedykowaną pozycję w menu, którą w prosty sposób pozbędziesz się cyrkowych styli, naklejek i innych dodatków. Więc jak dwa kliknięcia dodatkowe przerastają twoje mizerne zdolności manualne – możesz tymi samymi dwoma klikami odinstalować grę i nie wracać. Zapewne nikt nie będzie tęsknić, bo z własnej obserwacji zauważyłem, że im gracz gorszy tym bardziej narzeka, tym bardziej snuje teorie spiskowe, etc. Co mądrzejszy się tym nie przejmuje i albo grę wywala, albo przestaje na to zwracać uwagę, bo to i tak pierdoła.

  • Stefan pisze:

   gra z elementami historycznymi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.