IS-3 „Szczupak” – rendery

Autor: Andrey Sarafanov, Artstation

„Szkoda, że nie mieliśmy okazji wypróbować tego pojazdu podczas wojny, ale powstał o rok za późno. Oddałbym wszystko, by móc zobaczyć miny dowódców Pz.Kpfw. III i Pz.Kpfw. IV, gdyby zaatakowała ich dywizja tych czołgów. Nawet nie musielibyśmy strzelać. Po prostu wbilibyśmy ich w ziemię i potoczyli się dalej na zachód, wyzwalając naszą ojczyznę w rytmie stukotu gąsienic. Tak czy inaczej, nasze T-34 zrobiły doskonały kawał roboty. A teraz ‚szczupaki’ będą bronić naszych granic i odpierać zagrożenia zewnętrzne. Można powiedzieć że to pojazd idealny. Ale wolałbym, żeby zostały w naszych garażach pod plandekami. Mieliśmy za dużo okazji, by wypróbować nasze pojazdy w boju. Już wystarczy”.

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

7 komentarzy

 1. Wampir_weles pisze:

  „wyzwalając naszą ojczyznę w rytmie stukotu gąsienic” – mają na myśli uwolnienie swoje ojczyzny od czerwonej zarazy – Stalina i reszty – którzy na rękach mieli więcej krwi własnych rodaków, niż jakikolwiek obcy okupant 🙂 ?

 2. Anonim pisze:

  Niezly. Ciekawe czy w paczkach na swieta dadza style na nizsze tiery czy znow tylko na X

 3. Anonim pisze:

  takie stockowe t-10

 4. Tomasz pisze:

  Gdyby wojna trwała rok dłużej to wbiliby się nie na Pz III i IV tylko PZ VIB Tiger II i PZ. VIII Maus, czy też JagdTiger albo JagdPanther

  • 1234 pisze:

   Czołgi Tiger wbrew powszechnej opinii okazały się szrotem, które mogły być niszczone przez działa 85-mm.
   A co do czołgów Maus, to powstały dwa prototypy, na reszt nie było ich stać. A i tak jeden przechwycili sowieci, a po przeprowadzeniu na nim prób balistycznych okazał się (tu zaskoczenie) totalnym g*wnem.
   Ale skąd masz to wiedzieć? Pewnie tylko oglądasz zachodnie propagandowe media, a o podróży do Rosji czy do Niemiec nawet nie myślałeś… A uwierz mi: pewne rzeczy, zanim się o nich wypowiesz trzeba poznać samemu i prawidłowo nanieść poprawkę na propagandę zachodu, ale i wschodu.

 5. MichelAngelo pisze:

  Ze stylem „Montu” jest sporo ładniejszy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.