Wersja 1.10.1: Zestaw stylizacyjny “Dzień Zmarłych”, cz. 2

Jeszcze więcej screenów nowego zestawu stylizacyjnego. Styl traktowany jako niehistoryczny element wyglądu zewnętrznego, wyceniony na 1750 szt. złota.

Dostępny dla pojazdów każdej narodowości i poziomu.

Opis stylu w języku angielskim:

— An all-season style to commemorate the annual holiday for remembering the dead on November 1–2. The holiday, which is celebrated in Mexico and other Latin American countries, can trace its roots to the Aztecs and other indigenous peoples. It is believed that the souls of the dead awaken and return to the living world to their loved ones. In turn, their living family members treat the deceased as honored guests and provide the deceased’s favorite foods and other items as offerings.

Mapa letnia

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć.

————————————————————-

Mapa zimowa

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć.

————————————————————-

Mapa pustynna

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć.

via wotclue

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
8 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo

Przepraszam, że tu, ale nie wiem gdzie można o to pytać, jestem nowy w grze.
Czy z programem rekrutacyjnym jest coś nie tak ?
Jestem rekrutem. Jak wcześniej patrzyłęm to widziałem swoje punkty. Po rozegraniu bitwy, ani nie dostałem punktów (a powinienem – mówie o komunikacie w grze), ani nie mogę obejrzeć zakładki programu, bo mam wieczne “kółko”.
Ktoś coś wie ?

cooler713

Według nowych reguł rekrut ma trafić przynajmniej do 10 pierwszych graczy wg doświadczenia/uszkodzeń, dopiero wówczas przyznawane są punkty. Niekiedy bywało tak, że po niektórych patchach był problem z podejrzeniem ilości pkt w programie rekrutacyjnym (czyli po kliknięciu w środkowy przycisk w lewym dolnym rogu ekranu w garażu/hangarze („uściśnięte dłonie”) nie działo się zupełnie nic). Może kolejny patch to naprawi. Warto też pamiętać, że kiedy się zdobędzie wystarczającą ilość pkt, to wówczas pojawi się komunikat o zdobytej nagrodzie. Życzę powodzenia, Czołgisto 🙂

s

Te kamuflaże powinny być dedykowane tylko pod ebole i chify ,są taką samą komedią jak te czołgi w grze.

Ziemniack

To sobie je wyłącz jeśli ci przeszkadzają.

Gracz

Ktoś coś wie czy bedzie event Halloween 2020 ?

Killer

tak bedzie

colraginis

I precyzując dokładny termin – w przyszłości. Swoją drogą – ile razy można powtarzać ten sam bait. Pzdr

Gracz

W tym roku nie bedzie ?