Wygraj nowe czołgi od Cobi

Cobi rozszerza serię modeli czołgów o IS-7 Granite i inne modele.


Dowódcy!

Od lat Cobi pozostaje naszym zaufanym partnerem w dziedzinie zestawów modelarskich. Ich system części blokowych ułatwiających konstruowanie oraz przywiązywanie szczególnej wagi do detali, a także wytrzymałość ich modeli, sprawiają, że są one świetnym początkiem na drodze do świata pancernego modelarstwa. Z radością ogłaszamy, że Cobi właśnie rozbudowało swoją kolekcję o pięć legendarnych czołgów, które już czekają, aby zostać rozdane! Poniżej dowiecie się więcej o tych podarunkach.

ZBUDUJ WŁASNĄ KOLEKCJĘ

Pięć nowych modeli w dwóch rozmiarach

Pierwszym, który dołączy do modeli standardowej wielkości, będzie legendarny IS-7 Granite. Został zaprojektowany specjalnie, by upamiętnić 10-lecie World of Tanks. Uhonorujcie tę okazję tym wspaniałym dodatkiem do Waszej pancernej kolekcji.

Jednak ten czołg nie jest jedyną nowością. Powitajcie T-34, Pz.Kpfw. III Ausf. J, M4 Sherman i Churchill I w serii w skali 1:48, które może znajdą drogę do Waszego domu!


Czy wiecie, że każdy zestaw modelarski od Cobi zawiera także kod bonusowy na wspaniałe przedmioty w grze oraz kod zaproszeniowy, który możecie sprezentować przyjaciołom? To idealny sposób na jeszcze lepszą rozrywkę i podzielenie się pasją do dobrej pancernej akcji.

Wszystkie nowe modele Cobi i nie tylko są też dostępne w Sklepie Wargaming, wraz z rozległą kolekcją odzieży, sprzętu i gadżetów związanych z World of Tanks, dla każdego dowódcy, małego czy dużego.

DO SKLEPU WARGAMING

Ź: Portal EU

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
2 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Nazwa

Kozak ten IS

colraginis

Rzeczywiście, wyszedł bardzo fajnie. Kurcze, nie myślałem, że mi się spodobają klocki. Pzdr