Rebalans wysokopoziomowych pojazdów średnich w aktualizacji 1.10.1

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

14 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Aaaa

140 zawsze bd dobra bo jest radziecką

Anonimowo

xd to jest wot

colraginis

Dokładnie, to są tylko cyferki kodu. Pzdr

ogarnij się

Zwiększanie pancerza nie będzie mieć wpływu na masę czołgu, ponieważ…
to jest gra, 140-stce wyjdzie ten buff na dobre

Gal Anonim

Gdyby to była rzeczywistość to masa by się zwiększyła jednak w grze nadal pozostanie bez zmian, mimo grubszej płyty (czyli 36 ton)

glus1321

Jak dla mnie… To 140 bardziej dostanie w dupę niż buffa. Jak sama depresja wyjdzie na plus temu medowi, to zwiększenie grubości pancerza niekoniecznie. Dojdzie do tego większa masa, a z tym wiąże się mniejsza moc na tonę i mniejsza mobilność. Na dzisiejsze realia wota ten buff pancerza nic nie zmieni, a jedynie spowolni ten czołg. Ja bym został przy samym buffie do depresji. Ten czołg i tak jest dla mnie najlepszym medem.

Anonimowo

Ej, tak jakby co, to wot nie jest realistyczny i większy pancerz nie oznacza wiekszej wagi.

R2

A nawet jeśli, ile to się zwiększy? 200kg?

glus1321

Mam taką nadzieję

Anonimowo

Skąd ty spadłeś?

K

Przeciwnie, ja grałem na testowym obj 140 jak i leo, ponieważ e50 mnie nie interesuje dawno temu odblokowałem dychę której nigdy nie kupiłem, ale do rzeczy obj 140 wychodzi na mega plus jak sie ruszasz to sporo odbija, w sesji po około 4k odbitych nie było trudno zdobyć ale to serwer testowy…. różni ludzie tam grają. Za to leo dostał srogiego nerfa i każdy kto ma ten czołg i lubi nim pogrywać srogo się o tym przekona.

K

Leo Pta według statystyk na wotelife jest to najgorszy med 9 tieru gracze osiągają na nim średnio 1372 dmg na bitwę no i dlatego dostaje nerfa… Je**ć was , skoro gracze wyżebrali buff dla linii do e50 to przecież nie może być tak że będzie tyle “dobrych” czołgów w linii niemieckich medów.

Anonimowo

To samo Progetto X, które wg. statystyk wypada gorzej od TVP, Obj 430U, Udesa, CS63, 121, obj 140, STB, Pattona i Bat-chata, ale musiał dostać nerfa bo przecież psuł balans… Prawda jest taka, że zarówno Progetto jak i Leo to skill tanki dla ogarniętych graczy i to bolało 4litery, że dobry gracz potrafił dobrze wykorzystać te maszyny. Niestety gra jest równana pod pomidory i idiotoodporne czołgi tylko obj 277.

R2

Buffy drzewkowych zawsze na +