Dziś w Superteście: 🇮🇹 Rinoceronte

Charakterystyka włoskiego HT X poziomu.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

13 komentarzy

 1. labamba pisze:

  Hmmm mam juz 22 k expa na p43 bis ale widząc ten czolg to sprzedaje włocha i gram dalej fochem na full apcr

 2. M4rtin_73 pisze:

  No chyba jednak nie umrze… 277 bije te włoskie wymioty na łeb…

 3. Pomidorek :) pisze:

  hmmm… jak nie zmienią parametrów to na tw 277 umrze

 4. Anonim pisze:

  Wszystko będzie go przebijać, bardziej będzie się nadawał do ”snajpienia”. Ale, ma małą ilość pocisków.

 5. Anonim pisze:

  witamy nowego chieftejna

  • iBlackLagoon pisze:

   ale z ciebie znaFca… żal.pl

  • Anonim pisze:

   Aha, a skąd akurat porównanie do tego czołgu? Chieftain charakteryzuje się bardzo mocną wieżą, co w tym pojeździe raczej ie będzie miało miejsca. Te proste płyty na bokach na pewno nie będą nieprzebijalne. Oczywiście nie oznacza to, że ten pojazd będzie średni, wręcz przeciwnie – będzie bardzo mocny (przynajmniej przy obecnych parametrach). Ale porównywanie do Chieftaina jest bezcelowe.

 6. Anonim pisze:

  Dmg, to ma dwa razy lepszy niż karnvagn. Będzie spora konkurencja.

  • Nowy pisze:

   Kranvagn? Kranvagn ładuje krócej niz 30 sec tu potrzebujesz ponad 50sec zeby zaladowac magazynek chyba ze bedziesz strzelał po 2 pociski z magazynka bo jak wystrzelisz 3 to bedziesz czekal wieki zeby zaladowac ten pierwszy a kran w troche dluzszym czasie bedzie mial juz 3 z powrotem pozatym kran ma krótszy czas między pociskami trollu i wieże ktora jest praktycznie nie do ruszenia przy dobrej pozycji a ten to gówno. Idealny do twojego stylu gry stac z tyłu kampic bo na pierwsza linie to jest bezużyteczny czolg. Maskowanie tez ma takie że nie pokampisz bo sie będziesz świecił dzbanie z konca mapy. Idz do szkoły dzbanie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.