Aktualizacja 1.10.1: Trzeci test publiczny już tu jest!

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

14 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Repasty

Może ktoś pomóc, bo ten publiczny serwer testowy nawet nie chce mi się zacząć pobierać, gdy klikam w ten odnośnik od WG, a jak pisałem do supportu to odpisali, żebym obserwował ich stronę główną WoT.

Proud of being Polish

Dziś po 17.00, też będę wchodził bezczynnie do bitwy WT-ekiem, także polujcie na mnie !!!

Anonimowo

103 Waff E100, żadnego T-55, czekam 3,39 ha fajny tryb.

Anonimowo

Gralem sporo waflem i zawsze 1,5 min max 2 min. Widocznie niektorzy musza czejac dłużej z jakiegoś powodu xD

Anonimowo

Ja również dzis oddawalem chartom 7 zwyciestw waflem. Wpierw strzelałem tylko raz by nie dobijać czasem nawet to to nie starczyło wiec rzadziej strzelałem zeby choc trochę frajdy miec gdy już zebrali duzo energii stawałem w bezczynności. Niestety dla mnie nikt tak się nie podkladal waflem ale tych kluczy i tak już mi się nie chciało realizować a wiem jak ciężko wygrać z waflem.

Ponury

Pozdrawiam wszystkich chłopaków którzy mogą ubić bezczynnego WT auf 100. 😉 Ile mogę tyle pomogę. 😛

Anonimowo

Ja w weekend pobocę. Sorry ale jakoś trzeba pomóc skoro WG nie wie co to właściwy balans. Wypuścili takiego potworka, że żal czasu na granie tego Chartami. Założenie trybu spoko, ale Wafla powinny ogrywać boty. Granie Waflem też powinno być, ale już przeciw siljniejszym botom. Tak to wystarczy średnio rozgarnięty gracz i po ptokach.

Anonimowo

Jeslo chcesz za darmo 3 k obli to trzeba chartami proste

Anonimowo

Proste jak toster. Granie chartami bez pro koksów to męczarnie i ogrom zmarnowanego czasu. Ja to mam za sobą, ale ostatnie dwa dni gdy grałem to katorga. Tryb z totalnie zmarnowanym potencjałem.

Anonimowo

taki tryb ze po dwóch dniach nie kupując żadnych skrzynek miałem cala kolekcje i 3k obligacji w garażu, dla mnie jak najbardziej na plus takie wydarzenia

Anonimowo

a patch kiedy ma wyjsc mniejwiecej

Dziara

21/10 piszą na forach

Pomidorek :)

no nawet nie przetłumaczyli…