Tank Rewards: Nowa, październikowa edycja

Na kanale WoT North America pojawił się filmik z wydarzeniami specjalnymi października i tym samym potwierdzono główne nagrody październikowej edycji Tank Rewards: radziecki SU-100Y, SU-85I oraz brytyjski AT 15A.

Tak z kolei prezentuje się styl możliwy do zdobycia w październikowej odsłonie Tank Rewards:

Jest to pochodna stylu „Gamescom 2018”, która nie zawiera emblematów i innych inskrypcji.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

24 komentarze

 1. ST pisze:

  Pytanie trochę z innej beczki: jeżeli mam wypożyczony czołg premium VII poziomu np. Eagle 7 do robienia misji pod 3 przepustkę bitewną to czy w tym czasie mogę wybrać ten czołg jako nagrodę za ukończenie programu rekrutacyjnego czy mogą być z tym problemy?

 2. Erru pisze:

  A ta edycja kończy się dzisiaj czy jutro jeszcze punkty można zdobyć?

 3. JustMe pisze:

  Czyli wszystkie czołgi które już były w tank rewards. Nic nowego

 4. LCiR pisze:

  Było to już wałkowane wiele razy. Nie dostajesz ŻADNEJ rekompensaty, chyba że wcześniej sprzedasz posiadany czołg za srebro. Jeśli masz już dany czołg w garażu i jako nagrodę z TR wybierasz go ponownie nic nie otrzymasz.

 5. Fuse pisze:

  Wezmę sobie bydlaka rusaka tak dla jaj.

 6. Bartek pisze:

  Wybierając maszynę którą się już posiada co otrzymujemy w rekompensacie, srebro czy golda?

 7. Nowy pisze:

  Żenada i ten styl i te czołgi….

 8. Anonim pisze:

  Z jednej strony dają coś za free, a same misje są banalnie proste w Tank Rewards więc nie powinno się narzekać, ale spodziewałem się SU-122-44 albo T26E3 Eagle 7 oczywiście mówię tylko o tych siódemkach ze sklepu jest chyba dla każdego oczywiste, że w Tank Rewards nie dadzą nam E25 🙂 o tym nawet nie ma co marzyć.

  • Dziara pisze:

   Dają czołgi które są rzadko widoczne na randomach i ciut spoza „mety” dla tego bym nie oczekiwał coś co jest popularne. SU-122-44 i E7 widać na randomach.

   Dla mnie spoko do kolekcji, po co narzekac za free rzeczy, pamietam jak niektórzy pokupowali SU-85I za ok100zł.

  • Anonim pisze:

   Nie powinno sie narzekac, zgadzam sie. Podniesli prog do 800 pkt w 24 dni (+ 100 dziennie) spoko dalo sie robic grajac 10 bitew w ciagu dnia.
   Obecnie jezeli okaze sie ze do zebrania dalej jest lacznie 3200 to wyjdzie na to ze bedzie trzeba zrobic 1300 pkt w 19dni, czyli ok 69 dziennie. Jezeli obecne misje zostana wychodzi to 20 bitew dziennie. Czyli obecnie robilo sie to w 20dni przy 10 bitwach dziennie. Teraz Bedzie sie robic w 19dni przy 20 bitwach dziennie. Oczywiscie wszystko tiery 9-10. (dni moga sie roznic o kilka w zaleznosci jak czesto robimy misje 1100 expa. Ogolnie jezeli zostana wymagania, a dni skroca ( do tej pory tylko podnosili wiec to prawdopodobne) to event prawie na poziomie maratonow na lisa etc. Wiec nie warto sie wysilac specjalnie dla czolgu

   • Gamer pisze:

    Bardzo optymistycznie zakładasz wykonywanie tych misji weź pod uwagę że nawet najlepsi gracze czasem potrafią głupio paść na początku bitwy i nie załapać się do top 10 a to warunek zaliczenia bitwy.

 9. Anonim pisze:

  wszystkie 3 czołgi już były

 10. zymir742 pisze:

  Nic wartego uwagi…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.