Twitch Crown: Uwaga na nadciągające zrzuty!

World of Tanks wkracza na scenę z Twitch Crown.


Dowódcy!

Dołącz do nas w najnowszej odsłonie Twitch Drops, w której World of Tanks wkracza na scenę z Twitch Crown.

Ponieważ transmisja Twitch Crown odbywać się będzie w Ameryce, godzina rozpoczęcia wydarzenia, 02:00 CEST (UTC + 2), może zastać europejskich graczy w łóżku. Aby zmaksymalizować szansę na złapanie Twitch Drops, eekeboo podejmie się rozgrzania publiczności na oficjalnym kanale Twitch EU World of Tanks zanim zrobi to północnoamerykańska drużyna streamująca, a wszyscy będą mieli ofertę Twitch Drops.

Sprawdźcie oficjalny kanał Twitch EU World of Tanks 23 września o 18:00 CEST (UTC+2), by nie przegapić ekscytujących nagród, które wjadą wprost do Waszych garaży za sprawą Twitch Drops. Im dłużej oglądacie, tym wspanialsza nagroda!

Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie połączcie swoje konta Twitch i Wargaming, aby mieć szansę zdobycia fantastycznych nagród, a wśród nich nieziemiski wygląd 2D, a jeśli będziecie mieli szczęście, czołgu premium.

Czym jest Twitch Crown?

Kanał streamingowy Twitch łączy ze sobą to, co najlepsze w popkulturze i gamingu. Gwiazdy, sportowcy i influencerzy zostali zaproszeni do streamowania, czatowania i grania w gry wideo.

W twitchowego „Xoc Aventusa”, wcieli się hollywoodzka gwiazda: Dan Fogler. Zagrają w World of Tanks z maksymalnie 15 graczami, aby walczyć o zdobycie najwyższego miejsca i złoty medal.

TWITCH CROWN
Tryby gry

Oglądajcie i zobaczcie, jak streamerzy radzą sobie z tymi ekscytującymi trybami w grze.

Złoty czołg

Walczcie złotym VIII Type 59 G z przeciwnikami, by uzyskać najwyższe uszkodzenia, PD i zniszczenia . Drugą opcją będzie dowodzenie jedynym złotym czołgiem w grze i współpraca z członkami drużyny, by zwyciężyć lub przetrwać w bitwie.

Sprawdźcie swoją pancerną wiedzę

Wydostańcie się z trudnej sytuacji i ponownie uruchomcie sparaliżowany czołg, odpowiadając poprawnie na pytanie Prawda lub Fałsz od prowadzącego transmisję.

Harmonogram streamów
Rozgrzewkowy stream World of Tanks EU 18:00 – 22:00 CEST (UTC+2)
Rozgrzewkowy stream World of Tanks North America 22:00 – 02:00 CEST (UTC+2)
Twitch Crown 02:00 – 04:00 CEST (UTC+2)
Nagrody do zdobycia
Twitch Drops

Dowiedzcie się, jak zdobyć te ekscytujące nagrody, łącząc Wasze konta Wargaming and Twitch. Jedyne co musicie zdobić, to oglądać transmisje World of Tanks na Twitch z ofertą Twitch Drops, włączając w to te na oficjalnym kanale Twitch EU World of Tanks, we wskazanych dniach i podjąć kilka prostych kroków.

Im dłużej i częściej oglądacie, tym więcej możecie zyskać nagród!

Kompletny przewodnik po Twitch Drops
Styl 2D: Obserwacja księżyca

Chcielibyście pokryć swoje ulubione czołgi świeżą warstwą farby lub dostosować je do swojego stylu gry, używając nowego wyposażenia? Nie przegapcie tych gwarantowanych dropów*.

Dostępne są jeden raz na konto. Jeśli otrzymacie czołg, który już posiadacie, dostaniecie rekompensatę w kredytach.
Epicka zdobycz – T26E5 Patriot

Tak jak ostatnim razem, ci z naszych widzów, którym dopisze szczęście zostaną uraczeni specjalną zdobyczą! Tym razem macie szansę zabrać do domu usianego gwiazdami VIII T26E5 Patriot *!

T26E5 szybko strzela, a każdy jego pocisk ma dużą siłę przebicia, co sprawia, że tego czołgu obawiają się nawet wysokopoziomowcy. Dodajcie do tego dobre kąty opuszczania oraz grube jarzmo działa, przydatne przy użyciu taktyki ukrytego kadłuba, a Wasi wrogowie nie będą tacy skorzy do przypuszczania na Was ataku.

Dostępne są jeden raz na konto. Jeśli otrzymacie czołg, który już posiadacie, dostaniecie rekompensatę w kredytach.
Wygląd Xoc Aventus – darmowe pobranie!

Dołączcie do załogi Xoc’a i pobierzcie ten niesamowity wygląd, zaprojektowany przez HELL. Pamiętajcie, że można go zastosować tylko w  IV AMX 40  i nie zawiera on żadnych bonusów ani nie jest widoczny dla innych graczy.

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć.

Ź: Portal EU

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

16 komentarzy

 1. whis pisze:

  @anonim – this.

 2. Anonim pisze:

  szkoda że WG nie robi takich kosmicznych skinów, fajnie by było zobaczyć coś ładnego w przeciwieństwie do skinów typu „jakimś bagno na czołgu”

 3. mateuszsnajper pisze:

  Zostawię włączonego streama na telefonie w nocy bo muszę zap ierdalać do szkoły na 11 i może dostanę pomalowanego patriota z którego kasę lepiej zagospodaruję niż multi swoje złotówki;)

 4. Anonim pisze:

  Złoty medal? Buhaha chyba z kukurydzy

 5. Anonim pisze:

  rekompensaty w srebrze, fajny styl niewidoczny dla innych
  Oby tak dalej i wiecej bzdur… a napewno nie zajrzę na Twitch.
  Może niech marketing WG idzie do przedszkola albo zerówki..bo podstawówka to zbyt dużo na ich umysły

 6. była sobie rzapka mała pisze:

  oczywiscie ustawka jak ostatnio zeby zdobyc kamuflasz trzeba dac donejt sprytne wg wie jak dojic z nas kase

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.