Powróci… cz. 3

Kilka dodatkowych informacji od WoT Leaks:

Jak już wspominaliśmy wcześniej, wydarzenie rozpoczyna się 28 września i WT będzie głównym „bossem” przeciwko 7 graczom. Połączone to będzie z pewną skalą progresji. Wydarzenie przypominać będzie Operacje Świąteczne, ale z nowymi żetonami. Skrzynki z przedmiotami można zdobyć po prostu grając w tym trybie! Potrzebne będą klucze do otwarcia skrzynek.
Będzie można również kupić klucze, które pozwolą na ponowne otwarcie skrzynek, jeśli nie będziesz zadowolony z tego, co wypadło.

WoT Leaks

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

29 komentarzy

 1. B2 pisze:

  Dali by go normalnie do drzewka, a nie jakieś idiotycznie tryby i inne gówna

 2. marek pisze:

  Granie w tę grę to masakra……kilka przegranych i mam dość, co z tego, że wprowadzą wafla, jak MM losuje gorsze drużyny….i co tym waflem zrobisz?Jak dla mnie do POPRAWY jest losowanie drużyn, i to jest najwazniejsze.

 3. AgainLost pisze:

  Paczki wprowadzają w evencie teraz bo w niektórych krajach ewent świąteczny będzie nie dostępny z uwagi na hazard stąd wg musi się odkuć i dlatego tak robią

 4. Unterwalder pisze:

  Jestem pewien że po otwarciu tym darmowym kluczykiem nie będzie się podobało. Wypadnie gaśnica albo coś…
  Losowania czołgusiów tylko po użyciu płatnego kluczyka. Jak na święta-paczki małe i paczki duże.

 5. Mr.T pisze:

  Jeśli deal tak samo dobry jak ze skrzynkami świątecznymi (a wszyscy wiedzą, że to jedyny moment w roku, gdy wydawanie kasy ma sens) to czemu by nie? A jak nie (mądre osoby pewnie policzą co trzeba) to kij WG w oko, niech sobie doi naiwniaków co nabiorą si3 na „promocję”.

 6. Anonim pisze:

  Pewnie dlatego wypuścili niedawno znów Bijatykę, żeby protestować 7-osobowe bitwy 🤔

 7. hmm pisze:

  Lootbox-y w pełnej krasie.
  Skrzynki, kluczyki do skrzynek, jak się nie podoba to zapłać i otwórz jeszcze raz … ruleta pełną gębą, tyle że dla dzieci od lat 7.

 8. Anonim pisze:

  Siedzi dwóch wędkarzy.
  Biorą? -pyta jeden
  Tak. Ale tylko Nowaki.

 9. Zadowolony pisze:

  Ja mam inne pytanie. Czy ten event się odbędzie ? I czy się wyrobią w tym roku ?

 10. AgainLost pisze:

  Ja chce wafla

 11. Ded5 pisze:

  Mmmm paczuszki? Biere ile wlyzie 🙂

 12. Anonim pisze:

  a kiedy ma byc 2 czesc rankedow?

 13. ANONIMZANONIM pisze:

  A czemu tu takie fake zdjęcie?

 14. Ja pisze:

  Inb4 to te klucze co były zbierane przez 5 aktów.

  • Anonim pisze:

   Szczerze wątpię, bo tamto wydarzenie już raczej mamy za sobą. Chociaż bardzo bym się z takiego obrotu spraw ucieszyl, bo na coś by się przydało ich zdobywanie, a nie jakich totalnie useless medal XD

   • Anonim pisze:

    Był też fajny styl dla świetnego niszczyciela T30, który imho jest lepszy niż E4. Ogólnie nie rozumiem filozofii różnic w pojazdach. 9 tier lepsza wieża i kozacka depresja działa. Dyszce to zabrali i mamy tylko twardszy kadłub i nieco więcej peny w zamian.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.